Lerduvesektion Ranking Klassning

Läs om Sverigeduvan - kan arrangeras som FSP, CPK eller ESP|
Uppdaterad statistik 2017/18 - CPK, ESP & FSP (507 skyttar blev det)|
Byta Klubb, ändra?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Startlista, -
SM-Compak 2018 150duvor - Compak,
Kalmarbygdens Jägare 08-05, 150 duvor,
2018-07-07 2018-07-08

» Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till SM-Compak 2018 150duvor, 2018-07-07 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (3-manna)   Dag 1  Dag 2  Cat.   Del.
1  A V A N M Ä L D.   Uppsala JSKIID01000492   Uppsala JSK Lag 1  XX55ta bort
2  A V A N M Ä L D.   Uppsala JSKIID00269286   Uppsala JSK Lag 2  XX55ta bort
3  Alyoussef Yazan   Kalmarbygdens Jäg IID04740085     XXSENta bort
4  Andersen Christian   KFKDK1464330379     XXSENta bort
5  Andersen Jens   KFKDK1464334089     XX55ta bort
6  Andersson Martin   Nimrod Jakt & SSFIID01646246     XXSENta bort
7  Andersson Ola   Ystads JVFIID02201876   Ystads Jaktvårdsförening Lag 1  XXSENta bort
8  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783   Falköpings SSK Lag 1  XXDAMta bort
9  Björklund Stefan   Roslagens JSKIID00570525     XXSENta bort
10  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   Uppsala JSK Lag 1  XXSENta bort
11  Boström Patrik   Sunderby Sport JSKIID01750344     XXSENta bort
12  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     XX65ta bort
13  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696     XX55ta bort
14  Fogelström Torgny   Ystads JVFIID00969002   Ystads Jaktvårdsförening Lag 1  XXSENta bort
15  Forsberg Henrik   Vikbolandets JVFIID00464011     XXSENta bort
16  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012     XXSENta bort
17  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182     XX55ta bort
18  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499     XXSENta bort
19  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231     XXSENta bort
20  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394     XX55ta bort
21  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408     XXSENta bort
22  Gard Anders   Sunderby Sport JSKIID03613135     XX55ta bort
23  Grahm Jerker   Ystads JVFIID04022676     XXSENta bort
24  Gullstrand Annelie   Falköpings SSKIID01159877     XXDAMta bort
25  Gustavsson Jacob   Hässleholmso. JSKIID00981427     XXJUNta bort
26  Gustavsson Joakim   Hässleholmso. JSKIID01917740     XXSENta bort
27  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00113252     XX65ta bort
28  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934     XXDAMta bort
29  Haglund Peter   Kalmarbygdens Jäg IID01557335     XX55ta bort
30  Hallgren Martin   Ystads JVFIID03790316     XXSENta bort
31  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389     XXSENta bort
32  Hellström Alfred   Vikbolandets JVFIID01635710   Vikbolandets Lokala JVF Lag 1  XXJUNta bort
33  Hellström Rickard   Vikbolandets JVFIID02160412     XXSENta bort
34  Hermansson Johan   0IID04585894     XXSENta bort
35  Jacobsen Kim   Växjö JSKIID00523317     XXSENta bort
36  Jacobsson Henrik   För. Skepplanda SpSIID01117847     XXSENta bort
37  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006     XXSENta bort
38  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   Uppsala JSK Lag 1  XXSENta bort
39  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241     XXSENta bort
40  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059     XXDAMta bort
41  Johansson Christian   Växjö JSKIID00326694     XXSENta bort
42  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233     XXSENta bort
43  Johansson Stefan   Kalmarbygdens Jäg IID01655732     XXSENta bort
44  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023     XXSENta bort
45  Karlsson Johannes   Växjö JSKIID01700882   Växjö JSK Lag 1  XXJUNta bort
46  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053     XXSENta bort
47  Kronstrand Mikael   För. Skepplanda SpSIID02754512     XXSENta bort
48  Kölegård Esa   Östersunds JSKIID02169098     XXSENta bort
49  Larsson Bengt   Nimrod Jakt & SSFIID01153731     XX65ta bort
50  Larsson Markus   Nimrod Jakt & SSFIID01503204     XXSENta bort
51  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376     XX55ta bort
52  Lindahl Johan   Vikbolandets JVFIID01624041     XXSENta bort
53  Meijer Rolf   Nimrod Jakt & SSFIID01410780     XX55ta bort
54  Melos Oscar   Kalmarbygdens JägIID00146153     XXSENta bort
55  Nilsson Daniel   Jämjö SSKIID01269476     XXSENta bort
56  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844     XXSENta bort
57  Persson Roger   Ystads JVFIID01559359   Ystads Jaktvårdsförening Lag 1  XXSENta bort
58  Persson Simon   0IID04585900     XXSENta bort
59  Petersson Lars   Kalmarbygdens Jäg IID02037347     XX55ta bort
60  petersson tomas   Kalmarbygdens Jäg IID1168428     XX55ta bort
61  Ringman Leif   Vikbolandets JVFIID00248449     XX55ta bort
62  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599     XXSENta bort
63  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575     XXSENta bort
64  Sandberg Börje   Kalmarbygdens Jäg IID00808529     XX65ta bort
65  Sandin Emil   Växjö JSKIID00463985   Växjö JSK Lag 1  XXSENta bort
66  Siikavuopio Robert   Sunderby Sport JSKIID01537360     XXSENta bort
67  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463     XXSENta bort
68  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308     XXSENta bort
69  Söderman Jan   För. Skepplanda SpSIID02266591     XXSENta bort
70  Tengberg Bo   Trelleborgs JSKIID02848259     XX55ta bort
71  Tengberg Patrik   Trelleborgs JSKIID02663142     XXSENta bort
72  Tommy Lövgren   För.JSK TrollhättanIID03955633     XXSENta bort
73  Wigstrand Göran   Mörrums JSKIID00235863     XXSENta bort
74  Åkerberg Marcus   Vikbolandets JVFIID01655107     XXSENta bort

Antal föranmälda deltagare:74    Dag 1: 74   .....Dag 2: 74




lerduvor.com - Svenska Skyttesportförbundet/Lerduvesektionen

Lerduvor på Facebook