Lerduveskytte

Startlista, -
SM Fitasc Sporting - Fitasc sporting,
Sunderby Sport Jaktskytteklubb, 200 duvor,
2019-06-29 2019-06-30

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till SM Fitasc Sporting, 2019-06-29 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (4/3-manna)   Dag 1  Dag 2  Kl.Cat.   Del.
1  Aas Nils Jørgen   Brunlanes SSNO1526156380     XXDMANta bort
2  Andersson Conny   Strängnäs JSKIID01090852     XXAMANta bort
3  Boström Patrik   Sunderby Sport JSKIID01750344     XXCMANta bort
4  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     XXBMASTERta bort
5  Flodström Göran   Sunderby Sport JSKIID01543682     XXBMANta bort
6  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012     XXAMANta bort
7  Fredriksson Per   Eskilstuna JSKIID01709084     XXBMANta bort
8  Gard Anders   Sunderby Sport JSKIID03613135     XXDSENIORta bort
9  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143     XXBMANta bort
10  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00002693     XXDMASTERta bort
11  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934     XXDLADIESta bort
12  Hermansson Jonathan   Svegeråsens JSKIID01440185     XXAMANta bort
13  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006     XXCMANta bort
14  Jakobsson Magnus   Sunderby Sport JSKIID01956046     XXCMANta bort
15  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288     XXBMANta bort
16  Karlsson Leif   Gyttorps SSKIID01736098     XXCMASTERta bort
17  Kölegård Esa   Östersunds JSKIID02169098     XXCMANta bort
18  Larsson Joakim   Svegeråsens JSKIID03863210     XXCMANta bort
19  Liikamaa Filip   Sunderby Sport JSKIID04753421     XXCJUNta bort
20  Liikamaa Nicklas   Sunderby Sport JSKIID02097443     XXCMANta bort
21  Lindbäck Mats   Sunderby Sport JSKIID00430941     XXCMANta bort
22  Moberg Weine   Strängnäs JSKIID01493328     XXBSENIORta bort
23  Nilsson Henrik   Sunderby Sport JSKIID02584835     XXCMANta bort
24  Persson Clas   Gyttorps SSKIID05112983     XXDMANta bort
25  Persson Pelle   Gyttorps SSKIID02253127     XXCJUNta bort
26  Rooth Magnus   Kalmarbygdens Jäg IID00900343     XXBSENIORta bort
27  Selander Emelie   Eskilstuna JSKIID04106882   Eskilstuna JSK Lag 1  XXDLADIESta bort
28  Siikavuopio Robert   Sunderby Sport JSKIID01537360     XXAMANta bort
29  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463     XXDMANta bort
30  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251     XXAJUNta bort
31  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672     XXBMANta bort
32  Tännström Jan   Roslagens JSKIID01034581     XXAMANta bort
33  Waserbrot Paul   Haninge JSKIID00346169     XXDMANta bort
34  Åberg Anders   Sunderby Sport JSKIID01409997     XXDMANta bort

Antal föranmälda deltagare:34    Dag 1: 34   .....Dag 2: 34






Lerduvor på Facebook