Lerduveskytte

Startlista, -
SM Fitasc Sporting - Fitasc sporting,
Sunderby Sport Jaktskytteklubb, 200 duvor,
2019-06-29 2019-06-30

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till SM Fitasc Sporting, 2019-06-29 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (4/3-manna)   Dag 1  Dag 2  Kl.Cat.   Del.
1  Aas Nils Jørgen   Brunlanes SSNO1526156380     XXDMANta bort
2  Andersson Conny   Strängnäs JSKIID01090852     XXAMANta bort
3  Boström Patrik   Sunderby Sport JSKIID01750344   Sunderby Sport JSK Lag 1  XXCMANta bort
4  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     XXBMASTERta bort
5  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   Haninge JSK Lag 1  XXAMANta bort
6  Flodström Göran   Sunderby Sport JSKIID01543682   Sunderby Sport JSK Lag 1  XXBMANta bort
7  Flodström Marcus   Sunderby Sport JSKIID02127859   Sunderby Sport JSK Lag 3  XXDMANta bort
8  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012     XXAMANta bort
9  Fredriksson Lars   Sävar JSK1559160374   Sävar JSK Lag 1  XXMANMANta bort
10  Fredriksson Per   Eskilstuna JSKIID01709084     XXBMANta bort
11  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143     XXBMANta bort
12  Gustavsson Per   Nimrod Jakt & SSFIID01845291     XXBMANta bort
13  Haglund Thomas   Sävar JSKIID02130514   Sävar JSK Lag 1  XXMANMANta bort
14  Hermansson Jonathan   Svegeråsens JSKIID01440185     XXAMANta bort
15  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   Gyttorps SSK Lag 1  XXCMANta bort
16  Jakobsson Magnus   Sunderby Sport JSKIID01956046   Sunderby Sport JSK Lag 2  XXCMANta bort
17  Jonsson Johan   Sävar JSKIID01750941   Sävar JSK Lag 1  XXDMANta bort
18  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288     XXBMANta bort
19  Kölegård Esa   Östersunds JSKIID02169098     XXCMANta bort
20  Larsson Joakim   Svegeråsens JSKIID03863210     XXCMANta bort
21  Liikamaa Nicklas   Sunderby Sport JSKIID02097443   Sunderby Sport JSK Lag 1  XXCMANta bort
22  Lindström Felix   Sunderby Sport JSKIID00640282   Sunderby Sport JSK Lag 2  XXDJUNta bort
23  Lindström Mikael   Kiruna Jakt O FVFIID00238199     XXMANMANta bort
24  Moberg Weine   Strängnäs JSKIID01493328     XXBSENIORta bort
25  Nilsson Henrik   Sunderby Sport JSKIID02584835   Sunderby Sport JSK Lag 2  XXCMANta bort
26  Nygren Lars   Sävar JSKIID04005136   Sävar JSK Lag 1  XXDMANta bort
27  Olofsson Tobias   Sunderby Sport JSKIID00232259   Sunderby Sport JSK Lag 3  XXDMANta bort
28  Persson Clas   Gyttorps SSKIID05112983   Gyttorps SSK Lag 1  XXDMANta bort
29  Persson Joakim   Gyttorps SSKIID01690114   Gyttorps SSK Lag 1  XXDMANta bort
30  Persson Pelle   Gyttorps SSKIID02253127   Gyttorps SSK Lag 1  XXCJUNta bort
31  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599     XXAMANta bort
32  Scherman Philip   Sunderby Sport JSK1560838490   Sunderby Sport JSK Lag 3  XXMANMANta bort
33  Siikavuopio Robert   Sunderby Sport JSKIID01537360   Sunderby Sport JSK Lag 1  XXAMANta bort
34  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251     XXAJUNta bort
35  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672     XXBMANta bort
36  Åberg Anders   Sunderby Sport JSKIID01409997   Sunderby Sport JSK Lag 2  XXDMANta bort

Antal föranmälda deltagare:36    Dag 1: 36   .....Dag 2: 36






Lerduvor på Facebook