Lerduveskytte

Startlista,
SM Engelsk Sporting - Engelsk sporting,
Wings & Clays Sporting Club, 200 duvor,
2019-07-20 2019-07-21

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till SM Engelsk Sporting, 2019-07-20 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  CL.  Cat   Del.
1  Almström Jimmy   Uppsala JSKIID05144510   XXBSENta bort
2  Andersson Conny   Strängnäs JSKIID01090852   XXAA50ta bort
3  Andersson Jim   Ystads JVFIID03526357   XXB50ta bort
4  Andersson Jonas   Frövi JSKIID02160501   XXBSENta bort
5  Andersson Martin   Nimrod Jakt & SSFIID01646246   XXAAASENta bort
6  Andersson Ola   Hässleholmso. JSKIID02201876   XXASENta bort
7  André Måns   Eskilstuna JSKIID03966590   XXB50ta bort
8  Axling Emil   Gyttorps SSKIID01830171   XXCSENta bort
9  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   XXAASENta bort
10  Bergqvist Pia   Trelleborgs JSKIID01405950   XXCDAMta bort
11  Björklund Stefan   Roslagens JSKIID00570525   XXAA50ta bort
12  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   XXASENta bort
13  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   XXA70ta bort
14  Brunander Henrik   Ulricehamns SpSIID03129150   XXASENta bort
15  Burkevica Anita   Eskilstuna JSKIID03980647   XXCDAMta bort
16  Bönström Lennart   Wings & Clays SCIID00125611   XXAA50ta bort
17  Cardoso Marcelo   Uppsala JSKIID04809063   XXC50ta bort
18  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   XXASENta bort
19  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   XXAASENta bort
20  Englund Michael   Falköpings SSKIID00623916   XXBSENta bort
21  Engqvist Fredrik   Nöbbele JSKIID00969950   XXASENta bort
22  Erlandsson Torbjörn   Kalmarbygdens Jäg IID01090300   XXB50ta bort
23  Fagerstrand Marcus   Nässjöortens JVFIID05107170   XXBSENta bort
24  Filip Gudmundsson   Helsingborgs JSKIID94814   XXASENta bort
25  Flodström Göran   Sunderby Sport JSKIID01543682   XXB50ta bort
26  Flodström Marcus   Sunderby Sport JSKIID02127859   XXCSENta bort
27  Forsberg Henrik   Vikbolandets JVFIID00464011   XXC50ta bort
28  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012   XXAAASENta bort
29  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182   XXC60ta bort
30  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499   XXBSENta bort
31  Franzén Johan   Åsbro JSKIID02075368   XXBSENta bort
32  Fredriksson Gösta   Gyttorps SSKIID02407957   XXASENta bort
33  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   XXBSENta bort
34  Fredriksson Per   Eskilstuna JSKIID01709084   XXASENta bort
35  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408   XXA50ta bort
36  Frisk Johan   För. Skepplanda SpSIID00990642   XXAJUNta bort
37  Gard Anders   Sunderby Sport JSKIID03613135   XXB50ta bort
38  Gilljam Carl-Henrik   Almunge JSKIID00713147   XXBSENta bort
39  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   XXAA50ta bort
40  Gullstrand Annelie   Falköpings SSKIID01159877   XXBDAMta bort
41  Gustafsson Anders   Frövi JSKIID01804611   XXB50ta bort
42  Gustafsson Ronja   Brösarps JSKIID04018568   XXBDAMta bort
43  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00002693   XXC70ta bort
44  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934   XXBDAMta bort
45  Hahn Peter   FOK StockholmIID02130939   XXA60ta bort
46  Hallberg Gordon   Östra Sörmlands JSKIID01517517   XXB50ta bort
47  Hallberg Hampus   Östra Sörmlands JSKIID01517514   XXBJUNta bort
48  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273   XXB50ta bort
49  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389   XXA50ta bort
50  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182   XXAASENta bort
51  Hellgren Johan   Roslagens JSKIID02068965   XXAASENta bort
52  Hellström Carina   Vikbolandets JVFIID01568621   XXCDAMta bort
53  Hellström Jens   Vikbolandets JVFIID01568699   XXAASENta bort
54  Hellström Jonas   Vikbolandets JVFIID01568605   XXB50ta bort
55  Henningsson Torbjörn   Trelleborgs JSKIID01660585   XXB60ta bort
56  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437   XXB50ta bort
57  Hillbertz Ola   Hässleholmso. JSKIID04332021   XXCSENta bort
58  Hjortstråle Tobias   Wings & Clays SCIID04582872   XXCSENta bort
59  Holm Fredrik   Östgöta JSKIID01115264   XXAASENta bort
60  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   XXC50ta bort
61  Hulén Anton   Östgöta JSKIID02073184   XXAASENta bort
62  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   XXAA50ta bort
63  Hultzen Oscar   Hässleholmso. JSKIID04027587   XXBJUNta bort
64  Hultzen Victor   Hässleholmso. JSKIID03996885   XXCJUNta bort
65  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352   XXCSENta bort
66  Jacobsson Henrik   För. Skepplanda SpSIID01117847   XXCSENta bort
67  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   XXB50ta bort
68  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   XB50ta bort
69  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   XXASENta bort
70  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   XXAASENta bort
71  Jimmerfors Tomas   Huddinge JVFIID02749897   XXA50ta bort
72  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   XXA50ta bort
73  Johansson Alexander   För.JSK TrollhättanIID01382478   XXAJUNta bort
74  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXBDAMta bort
75  Johansson Mats   Åsbro JSKIID03031901   XXAA50ta bort
76  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233   XXAASENta bort
77  Jonsson Emil   Östgöta JSKIID04131891   XXASENta bort
78  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   XXAA50ta bort
79  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   XXA50ta bort
80  Karlsson Joakim   Åsbro JSKIID02082091   XXAASENta bort
81  Karlsson Joakim   Åsbro JSKIID02082091   XXAASENta bort
82  Karlsson Johannes   Växjö JSKIID01700882   XXAAJUNta bort
83  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   XXAA50ta bort
84  Karlsson Karl Henrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543   XXB50ta bort
85  Karlsson Per   Gyttorps SSKIID01187768   XXA50ta bort
86  Karlsson Stefan   Åby SkytteklubbIID01406509   XXA50ta bort
87  Kjerrman Anders   Vikbolandets JVFIID01701832   XXC50ta bort
88  Kronholm Kent Viking   Roslagens JSKIID01524128   XXA60ta bort
89  Kuhlman Andreas   ÅSSF ÅlandSF990214720   XXAASENta bort
90  Landebrink Mats   Haninge JSKIID04298108   XXC50ta bort
91  Landell Johnny   Åby SkytteklubbIID01411024   XXA50ta bort
92  Larsson Joakim   Svegeråsens JSKIID03863210   XXASENta bort
93  Larsson Kurt   Frövi JSKIID01407077   XXA60ta bort
94  Larsson Lars   Strängnäs JSKIID02232966   XXAASENta bort
95  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   XXA50ta bort
96  Ledin Mathias   Åsbro JSKIID01625821   XXASENta bort
97  Leksell Erik   Wings & Clays SCIID03164940   XXSENta bort
98  Liikamaa Nicklas   Sunderby Sport JSKIID02097443   XXBSENta bort
99  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   XXASENta bort
100  Lindblom David   JRF Nykv/Södert JSKIID02752462   XXAASENta bort
101  Linde Alexander   Hässleholmso. JSKIID01471954   XXCJUNta bort
102  Lindgren Per-Olof   Brösarps JSKIID01671532   XXAA50ta bort
103  Lindström Anders   Wings & Clays SCIID01553618   XXAA50ta bort
104  Ling Christer   Falköpings SSKIID01624100   XXAASENta bort
105  Lundgren Mikael   Huddinge JVFIID00144850   XXCSENta bort
106  Lundgren Tommy   Falköpings SSKIID01095125   XXA50ta bort
107  Lundström Jimmie   Huddinge JVFIID04738074   XXASENta bort
108  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633   XXB50ta bort
109  Malmkvist Göran   Vingåkers JSKIID01097441   XXB60ta bort
110  Malmlöf Rickard   Eskilstuna JSKIID02135703   XXAASENta bort
111  Malmström Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01020380   XXAAASENta bort
112  Malmström Simon   Hässleholmso. JSKIID04408628   XXBSENta bort
113  Mattsson Lennart   Roslagens JSKIID04400088   XXB50ta bort
114  Meijer Rolf   Nimrod Jakt & SSFIID01410780   XXA50ta bort
115  Mellgren Linus   Östersunds JSK1481133230   XXSENta bort
116  Moberg Weine   Strängnäs JSKIID01493328   XXA50ta bort
117  Molin David   Falköpings SSKIID01475800   XXASENta bort
118  Mårtensson Ola   Trelleborgs JSKIID00241283   XXB50ta bort
119  Möller Jan   Eslövs JSKIID04763213   XXA50ta bort
120  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   XXC60ta bort
121  Nilsson Henrik   Sunderby Sport JSKIID02584835   XXB50ta bort
122  Nilsson Patrik   Hässleholmso. JSKIID01020312   XXAAASENta bort
123  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844   XXA50ta bort
124  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   XXB60ta bort
125  Norman Ola   Haninge JSKIID05010717   XXB50ta bort
126  Nygren Johan   Roslagens JSKIID01524127   XXAASENta bort
127  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   XXBDAMta bort
128  Nådin Andreas   Åtvids JSKIID04906678   XXBSENta bort
129  Olsson Jan   Nimrod Jakt & SSFIID01693284   XXB70ta bort
130  Olström Joakim   Kalmarbygdens Jäg IID01695026   XXCSENta bort
131  Palmqvist Daniel   Östra Sörmlands JSKIID02577461   XXCSENta bort
132  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   XXBDAMta bort
133  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   XXA50ta bort
134  Persson Andreas   Brösarps JSKIID02607934   XXAASENta bort
135  Persson Clas   Gyttorps SSKIID05112983   XXCSENta bort
136  Persson Joakim   Gyttorps SSKIID01690114   XXCSENta bort
137  Persson Pelle   Gyttorps SSKIID02253127   XXBJUNta bort
138  Petters Conny   Haninge JSKIID01071911   XXAAA60ta bort
139  Qamhawi Majed   Huddinge JVFIID04303453   XXASENta bort
140  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   XXA50ta bort
141  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136   XXA50ta bort
142  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307   XXASENta bort
143  Rosell Kent   Hälsingborgs JSKIID03577201   XXA50ta bort
144  Runge Pierre   Uppsala JSKIID01000491   XXC60ta bort
145  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   XXA60ta bort
146  Sahlsten Hans   Wings & Clays SCIID01095178   XXASENta bort
147  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599   XXAASENta bort
148  Sandgren Lars-Olof Putte   Haninge JSKIID01522593   XXBSENta bort
149  Sandin Emil   Växjö JSKIID00463985   XXAASENta bort
150  Selander Emelie   Eskilstuna JSKIID04106882   XXBDAMta bort
151  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   XXA50ta bort
152  Smedberg Kenneth   Gyttorps SSKIID01536503   XXAASENta bort
153  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308   XXASENta bort
154  Stålberg Anton   Roslagens JSKIID01656802   XXAASENta bort
155  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110   XXA60ta bort
156  Svensson Gustavsson Linus   Hässleholmso. JSKIID03543033   XXAJUNta bort
157  Svensson Ola   Falköpings SSKIID02082131   XXAASENta bort
158  Sällström Johanna    Östra Sörmlands JSKIID00537500   XXCDAMta bort
159  Södergren Ulrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID04891492   XXC50ta bort
160  Söderström Jenny   Kalmarbygdens Jäg IID00366149   XXCDAMta bort
161  Tengberg Bo   Trelleborgs JSKIID02848259   XXB60ta bort
162  Tengberg Patrik   Trelleborgs JSKIID02663142   XXBSENta bort
163  Tilly Jimmy   Hässleholmso. JSKIID04049803   XXBSENta bort
164  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   XXAAJUNta bort
165  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   XXA50ta bort
166  Tännström Jan   Roslagens JSKIID01034581   XXAA50ta bort
167  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038   XXC50ta bort
168  Uhlén Peter   För. Skepplanda SpSIID02824962   XXB50ta bort
169  von Eisenhart Amanda   Strängnäs JSKIID00949810   XXCDAMta bort
170  Wall Fredrik   Huddinge JVFIID02749958   XXC50ta bort
171  Wester Thomas   Huddinge JVFIID05063430   XXC50ta bort
172  Åberg Anders   Sunderby Sport JSKIID01409997   XXB50ta bort
173  Åkesson Peter   Östgöta JSKIID02964142   XXC50ta bort

Antal föranmälda deltagare:173    Dag 1: 172   .....Dag 2: 173






Lerduvor på Facebook