Lerduveskytte


Startlista,
SM Engelsk Sporting - Engelsk sporting,
Wings & Clays Sporting Club, 200 duvor,
2019-07-20 2019-07-21

.



För deltagare: Föranmälan till SM Engelsk Sporting, 2019-07-20 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  CL.  Cat   Del.
1  Andersson Jim   Ystads JVFIID03526357   XXB50ta bort
2  Andersson Jonas   Frövi JSKIID02160501   XXBSENta bort
3  Andersson Martin   Nimrod Jakt & SSFIID01646246   XXAAASENta bort
4  Andersson Ola   Hässleholmso. JSKIID02201876   XXASENta bort
5  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   XXAAASENta bort
6  Bergqvist Pia   Trelleborgs JSKIID01405950   XXCDAMta bort
7  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   XXAASENta bort
8  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   XXB70ta bort
9  Burkevica Anita   Eskilstuna JSKIID03980647   XXCDAMta bort
10  Bönström Lennart   Wings & Clays SCIID00125611   XXA50ta bort
11  Cardoso Marcelo   Uppsala JSKIID04809063   XXC50ta bort
12  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   XXASENta bort
13  Englund Michael   Falköpings SSKIID00623916   XXBSENta bort
14  Engqvist Fredrik   Nöbbele JSKIID00969950   XXASENta bort
15  Erlandsson Torbjörn   Kalmarbygdens Jäg IID01090300   XX50ta bort
16  Flodström Göran   Sunderby Sport JSKIID01543682   XXB50ta bort
17  Flodström Marcus   Sunderby Sport JSKIID02127859   XXCSENta bort
18  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182   XXC60ta bort
19  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499   XXCSENta bort
20  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   XXBSENta bort
21  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394   XXA60ta bort
22  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408   XXA50ta bort
23  Gard Anders   Sunderby Sport JSKIID03613135   XXB50ta bort
24  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   XXAA50ta bort
25  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00113252   XXC70ta bort
26  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934   XXBDAMta bort
27  Haglund Peter   Kalmarbygdens Jäg IID01557335   XXAA60ta bort
28  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273   XXB50ta bort
29  Henningsson Torbjörn   Trelleborgs JSKIID01660585   XXB60ta bort
30  Hermansson Johan   Mörrums JSKIID04585894   XXASENta bort
31  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437   XXC50ta bort
32  Hjortstråle Tobias   Wings & Clays SCIID04582872   XXCSENta bort
33  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   XXC50ta bort
34  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   XXA50ta bort
35  Jacobsson Henrik   För. Skepplanda SpSIID01117847   XXCSENta bort
36  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   XXASENta bort
37  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241   XXBSENta bort
38  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXBDAMta bort
39  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   XXAA50ta bort
40  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   XXA50ta bort
41  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   XXAA50ta bort
42  Karlsson Per   Gyttorps SSKIID01187768   XXC50ta bort
43  Kjerrman Anders   Vikbolandets JVFIID01701832   XXC50ta bort
44  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   XXA50ta bort
45  Ledin Mathias   Åsbro JSKIID01625821   XXASENta bort
46  Lindström Anders   Wings & Clays SCIID01553618   XXA50ta bort
47  Ling Christer   Falköpings SSKIID01624100   XXAASENta bort
48  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633   XXB50ta bort
49  Malmkvist Göran   Vingåkers JSKIID01097441   XXB60ta bort
50  Malmström Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01020380   XXAAASENta bort
51  Mårtensson Ola   Trelleborgs JSKIID00241283   XXB50ta bort
52  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   XXC60ta bort
53  Nilsson Henrik   Sunderby Sport JSKIID02584835   XXB50ta bort
54  Nilsson Patrik   Hässleholmso. JSKIID01020312   XXAAASENta bort
55  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844   XXA50ta bort
56  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   XXBDAMta bort
57  Olström Joakim   Kalmarbygdens Jäg IID01695026   XXCSENta bort
58  Qamhawi Majed   Huddinge JVFIID04303453   XXBSENta bort
59  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   XXA50ta bort
60  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307   XXASENta bort
61  Selander Emelie   Eskilstuna JSKIID4106882   XXDAMta bort
62  Siikavuopio Robert   Sunderby Sport JSKIID01537360   XXA50ta bort
63  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   XXC50ta bort
64  Smedberg Kenneth   Gyttorps SSKIID01536503   XXAASENta bort
65  Stålberg Anton   Roslagens JSKIID01656802   XXAASENta bort
66  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110   XXA60ta bort
67  Södergren Ulrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID04891492   XXC50ta bort
68  Tengberg Bo   Trelleborgs JSKIID02848259   XXB60ta bort
69  Tengberg Patrik   Trelleborgs JSKIID02663142   XXBSENta bort
70  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   XXAAAJUNta bort
71  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   XXA50ta bort
72  Tännström Jan   Roslagens JSKIID01034581   XXAA50ta bort
73  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038   XXC50ta bort
74  Åberg Anders   Sunderby Sport JSKIID01409997   XXB50ta bort

Antal föranmälda deltagare:74    Dag 1: 74   .....Dag 2: 74






Lerduvor på Facebook