Lerduveskytte

Startlista,
Svegeråsen Open 2020 - Fitasc sporting,
Svegeråsens JSK, 200 duvor,
2020-07-04 2020-07-05

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till Svegeråsen Open 2020, 2020-07-04 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (4/3-manna)   Dag 1  Dag 2  Kl.Cat.   Del.
1  Ahlin Mats   Svegeråsens JSKIID01180854     XXBMANta bort
2  Alfredsson Jimmy   Falköpings SSKIID05341368     XXCMANta bort
3  Andersson Ola   Hässleholmso. JSKIID02201876     XXCMANta bort
4  Aspgren Lars-Åke   Lerums Jaktvårds o SSFIID04900271     XXCMANta bort
5  Backlund Staffan   Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567     XXCSENIORta bort
6  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   Eskilstuna JSK Lag 1  XXAMANta bort
7  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783   Falk  XXALADIESta bort
8  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   Uppsala JSK Lag 1  XXBMANta bort
9  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     XXCMASTERta bort
10  Burenfjäll Oliver   Romfartuna JSKIID01430971   Romfartuna JSK Lag 1  XXDMANta bort
11  Burkevica Anita   Eskilstuna JSKIID03980647     XXDLADIESta bort
12  Carlsson Sören   Östhammars JSKIID01401141     XXBSENIORta bort
13  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299     XXCMANta bort
14  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696     XXBSENIORta bort
15  Eriksen Örjan   Moss og OjffNO9600000016     XXMANta bort
16  Fagerstrand Marcus   Nässjöortens JVFIID05107170     XXCMANta bort
17  Fredriksson Johan   Eskilstuna JSKIID04164231     XXCMANta bort
18  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394     XXBSENIORta bort
19  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408     XXBMANta bort
20  Frisk Johan   För. Skepplanda SpSIID00990642     XXDJUNta bort
21  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143     XXBMANta bort
22  Haage Jan Olov   Norrahammars Jakt & SSKIID00002693     XXCMASTERta bort
23  Haage Sofie   Norrahammars Jakt & SSKIID00789934     XXCLADIESta bort
24  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273     XXCSENIORta bort
25  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182     XXDMANta bort
26  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437     XXDMANta bort
27  Hjalmarsen Kim Andre   Glåmdal LerdueskyttereNO7625342     XXDMANta bort
28  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   Romfartuna JSK Lag 1  XXSENIORta bort
29  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   Romfartuna JSK Lag 1  
Varning, lagmedlem endast anmäld ena dagen.  
Ta bort och anmäl igen (båda dagarna)  
ta bort
30  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352     XXBMANta bort
31  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848     XXDSENIORta bort
32  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   Roslagens JSK Lag 1  XXBMANta bort
33  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   Huddinge Jaktv  XXBSENIORta bort
34  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241     XXCMANta bort
35  Johansson Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01057571     XXBMANta bort
36  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233     XXCMANta bort
37  Jonsson Kjell   Tidaholms SSKIID01095106     XXDSENIORta bort
38  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288     XXAMANta bort
39  Karlsson Johan   Degerfors SSKIID00413047   Degerfors SSK Lag 1  XXCMANta bort
40  Karlsson Johannes   Växjö JSKIID01700882     XXMANta bort
41  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053     XXBMANta bort
42  Karlsson Karl Henrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543     XXCSENIORta bort
43  Karlsson Magnus   Degerfors SSKIID01978282   Degerfors SSK Lag 1  XXBMANta bort
44  Karlsson Per   Vingåkers JSKIID01187768     XXDMANta bort
45  Karlsson Stefan   Eskilstuna JSKIID01406509     XXDMANta bort
46  Kjellström Sören   Svegeråsens JSKIID00990142     XXDSENIORta bort
47  Kristiansen Geir Otto   Glåmdal LerdueskyttereNO6743432     XXBMANta bort
48  Kronholm Kent Viking   Roslagens JSKIID01524128     XXCVETERANta bort
49  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024     XXBMANta bort
50  Larsson Liljeberg Håkan   Degerfors SSKIID02728520   Degerfors SSK Lag 1  XXCMANta bort
51  Larsson Markus   Nimrod Jakt & SSFIID01503204     XXAMANta bort
52  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376     XXCSENIORta bort
53  Lindahl Johan   Vikbolandets JVFIID01624041     XXBSENIORta bort
54  Lindkvist Tony   Gyttorps SSKIID02176181     XXDMANta bort
55  Lindmark Magnus   Degerfors SSKIID03217833   Degerfors SSK Lag 1  XXDMANta bort
56  Ludvigsson Erik   Kalmarbygdens Jäg IID00163061     XXBMANta bort
57  Lundqvist Tomas   Kalmar JSKIID02372901     XXDMANta bort
58  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633     XXCSENIORta bort
59  Lövqvist Mikael   Lerums Jaktvårds o SSFIID03226281   Lerums Jaktv  XXMANMANta bort
60  Madsen Henrik   Svegeråsen jskIID02330573     XXDMANta bort
61  Mattsson Lennart   Roslagens JSKIID04400088     XXDMANta bort
62  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   Lerums Jaktv  XXDVETERANta bort
63  Nilsson Magnus   Kalmarbygdens Jäg IID04020224     XXAMANta bort
64  Nilsson Patrik   Lidköpings JSKIID03507921     XXDMANta bort
65  Norberg Ove   Strängnäs JSKIID02801750     XXDSENIORta bort
66  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844     XXCSENIORta bort
67  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050     XXDLADIESta bort
68  Nådin Andreas   Åtvids JSKIID04906678     XXCMANta bort
69  Palmgren Martin   SiljansportskyttereNO1463566369     XXBMANta bort
70  Persson Andreas   Brösarps JSKIID02607934     XXBMANta bort
71  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858     XXSENIORta bort
72  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858     XXSENIORta bort
73  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492     XXCSENIORta bort
74  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599     XXAMANta bort
75  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575     XXCMANta bort
76  Sandberg Börje   Kalmarbygdens Jäg IID00808529     XXCVETERANta bort
77  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463     XXDMANta bort
78  Skinne Per Kristian   Sarpsborg ojffNO1463424339     XXBSENIORta bort
79  Smedstad Even   Glåmdal LerdueskyttereNO1231231     XXDMANta bort
80  Sparby Frank   Glåmdal LerdueskyttereNO64573645     XXBMANta bort
81  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308     XXCMANta bort
82  Tyreng Svein-Martin   Moss OJFFNO1466712504     XXMANta bort
83  Uhlén Jesper   För. Skepplanda SpSIID03553253     XXMANta bort
84  Uhlén Peter   För. Skepplanda SpSIID02824962     XXMANta bort
85  von Eisenhart Amanda   Strängnäs JSKIID00949810     XXDLADIESta bort
86  Wahlström Håkan   Romfartuna JSKIID00328861   Romfartuna JSK Lag 1  XXMANMANta bort
87  Wimmer Jörgen   Kalmarbygdens Jäg IID01656483     XXBMANta bort
88  Zotter Andreas   JRF Nykv/Södert JSKIID04841833   JRF Nykvarn/S  XXDMANta bort
89  Åberg Anders   Sunderby Sport JSKIID01409997     XXMANta bort

Antal föranmälda deltagare:89