Lerduveskytte

Startlista, -
Svegeråsen Open 2020 + SM Fitasc Sporting - Fitasc sporting,
Svegeråsens JSK, 200 duvor,
2020-07-04 2020-07-05

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till Svegeråsen Open 2020 + SM Fitasc Sporting, 2020-07-04 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (4/3-manna)   Dag 1  Dag 2  Kl.Cat.   Del.
1  Alfredsson Jimmy   Falköpings SSKIID05341368     XXCMANta bort
2  Andersson Ola   Hässleholmso. JSKIID02201876     XXCMANta bort
3  Aspgren Lars-Åke   Lerums Jaktvårds o SSFIID04900271     XXCMANta bort
4  Backlund Staffan   Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567     XXCSENIORta bort
5  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   Eskilstuna JSK Lag 1  XXAMANta bort
6  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783   Falk  XXALADIESta bort
7  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   Uppsala JSK Lag 1  XXBMANta bort
8  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     XXCMASTERta bort
9  Carlsson Sören   Östhammars JSKIID01401141     XXBSENIORta bort
10  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696     XXBSENIORta bort
11  Fagerstrand Marcus   Nässjöortens JVFIID05107170     XXCMANta bort
12  Fredriksson Johan   Eskilstuna JSKIID04164231     XXCMANta bort
13  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394     XXBSENIORta bort
14  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408     XXBMANta bort
15  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143     XXBMANta bort
16  Grahm Jerker   Ystads JVFIID04022676     XXBMANta bort
17  Haage Jan Olov   Norrahammars Jakt & SSKIID00002693     XXCMASTERta bort
18  Haage Sofie   Norrahammars Jakt & SSKIID00789934     XXCLADIESta bort
19  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273     XXCSENIORta bort
20  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182     XXDMANta bort
21  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437     XXDMANta bort
22  Hjalmarsen Kim Andre   Glåmdal LerdueskyttereNO7625342     XXDMANta bort
23  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352     XXBMANta bort
24  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848     XXDSENIORta bort
25  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   Roslagens JSK Lag 1  XXBMANta bort
26  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241     XXCMANta bort
27  Johansson Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01057571     XXBMANta bort
28  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233     XXCMANta bort
29  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288     XXAMANta bort
30  Karlsson Johan   Degerfors SSKIID00413047   Degerfors SSK Lag 1  XXCMANta bort
31  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053     XXBMANta bort
32  Karlsson Karl Henrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543     XXCSENIORta bort
33  Karlsson Per   Vingåkers JSKIID01187768     XXDMANta bort
34  Karlsson Stefan   Eskilstuna JSKIID01406509     XXDMANta bort
35  Kjellström Sören   Svegeråsens JSKIID00990142     XXDSENIORta bort
36  Kristiansen Geir Otto   Glåmdal LerdueskyttereNO6743432     XXBMANta bort
37  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024     XXBMANta bort
38  Larsson Liljeberg Håkan   Degerfors SSKIID02728520   Degerfors SSK Lag 1  XXCMANta bort
39  Larsson Markus   Nimrod Jakt & SSFIID01503204     XXAMANta bort
40  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376     XXCSENIORta bort
41  Lindkvist Tony   Gyttorps SSKIID02176181     XXDMANta bort
42  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633     XXCSENIORta bort
43  Lövqvist Mikael   Lerums Jaktvårds o SSFIID03226281   Lerums Jaktv  XXMANMANta bort
44  Madsen Henrik   Svegeråsen jskIID02330573     XXDMANta bort
45  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   Lerums Jaktv  XXDVETERANta bort
46  Nilsson Patrik   Lidköpings JSKIID03507921     XXDMANta bort
47  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844     XXCSENIORta bort
48  Nådin Andreas   Åtvids JSKIID04906678     XXCMANta bort
49  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492     XXCSENIORta bort
50  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575     XXCMANta bort
51  Sandberg Börje   Kalmarbygdens Jäg IID00808529     XXCVETERANta bort
52  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463     XXDMANta bort
53  Skinne Per Kristian   Sarpsborg ojffNO1463424339     XXBSENIORta bort
54  Smedstad Even   Glåmdal LerdueskyttereNO1231231     XXDMANta bort
55  Sparby Frank   Glåmdal LerdueskyttereNO64573645     XXBMANta bort
56  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308     XXCMANta bort
57  von Eisenhart Amanda   Strängnäs JSKIID00949810     XXDLADIESta bort

Antal föranmälda deltagare:57