Lerduvesektion Ranking Klassning

Läs om Sverigeduvan - kan arrangeras som FSP, CPK eller ESP|
Uppdaterad statistik 2017/18 - CPK, ESP & FSP (507 skyttar blev det)|
Byta Klubb, ändra?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Startlista,
SM Engelsk Sporting - Engelsk sporting,
Eskilstuna Jaktskytteklubb, 200 duvor,
2018-06-16 2018-06-17

» Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till SM Engelsk Sporting, 2018-06-16 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  CL.  Cat   Del.
1  A V A N M Ä L D.   Växjö JSKIID00523317   XXAA50ta bort
2  Andersson Jim   Ystads JVFIID03526357   XXCSENta bort
3  Andersson Jonas   Frövi JSKIID02160501   XXBSENta bort
4  Andersson Ola   Ystads JVFIID02201876   XXASENta bort
5  Bergqvist Pia   Trelleborgs JSKIID01405950   XXBDAMta bort
6  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   XXAASENta bort
7  Boström Patrik   Sunderby Sport JSKIID01750344   XXASENta bort
8  Burkevica Anita   Eskilstuna JSKIID03980647   XXCDAMta bort
9  Carlsson Sören   Östhammars JSKIID01401141   XXA50ta bort
10  Fogelström Torgny   Ystads JVFIID00969002   XXB50ta bort
11  Fredriksson Gösta   Gyttorps SSKIID02407957   XXBSENta bort
12  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   XXCSENta bort
13  Fredriksson Torbjörn   Gyttorps SSKIID02098296   XXB60ta bort
14  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408   XXB50ta bort
15  Grahm Jerker   Ystads JVFIID04022676   XXASENta bort
16  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00113252   XX70ta bort
17  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934   XXDAMta bort
18  Hallgren Martin   Ystads JVFIID03790316   XXBSENta bort
19  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389   XXBSENta bort
20  Henningsson Torbjörn   Trelleborgs JSKIID01660585   XXB60ta bort
21  Hermansson Johan   Mörrums JSKIID04585894   XXSENta bort
22  Jacobsson Henrik   För. Skepplanda SpSIID01117847   XXCSENta bort
23  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   XXB50ta bort
24  Johansson Albert   Hässleholmso. JSKIID02725488   XXCJUNta bort
25  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241   XXBSENta bort
26  Johansson Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01057571   XXAASENta bort
27  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   XXA50ta bort
28  Karlsson Johannes   Växjö JSKIID01700882   XXAAJUNta bort
29  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   XXAA50ta bort
30  Molin Stefan   Ystads JVFIID04158508   XXCSENta bort
31  Mårtensson Mikael   Ystads JVFIID03218884   XXSENta bort
32  Mårtensson Ola   Trelleborgs JSKIID00241283   XXB50ta bort
33  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844   XXB50ta bort
34  Olsson Mats   Ystads JVFIID02936253   XX50ta bort
35  Persson Roger   Ystads JVFIID01559359   XXAASENta bort
36  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   XXA50ta bort
37  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307   XXASENta bort
38  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   XXA60ta bort
39  Sandin Emil   Växjö JSKIID00463985   XXBSENta bort
40  Siikavuopio Robert   Sunderby Sport JSKIID01537360   XXASENta bort
41  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   XXA50ta bort
42  Tengberg Bo   Trelleborgs JSKIID02848259   XXB60ta bort
43  Tengberg Patrik   Trelleborgs JSKIID02663142   XXBSENta bort
44  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   XXAAJUNta bort
45  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   XXA50ta bort
46  Tännström Jan   Roslagens JSKIID01034581   XXAA50ta bort
47  Uludag Alparslan   JRF Nykv/Södert JSKIID02287315   XXA50ta bort

Antal föranmälda deltagare:47    Dag 1: 47   .....Dag 2: 47




lerduvor.com - Svenska Skyttesportförbundet/Lerduvesektionen

Lerduvor på Facebook