Lerduveskytte

Startlista, -
Fitasc Compak - uttagningsgrundande - Compak,
Svegeråsens JSK, 200 duvor,
2020-05-09 2020-05-10

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till Fitasc Compak - uttagningsgrundande, 2020-05-09 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  Cat.   Del.
1  Ahlin Mats   Svegeråsens JSKIID01180854   XXMANta bort
2  Aspgren Lars-Åke   Lerums Jaktvårds o SSFIID04900271   XXMANta bort
3  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   XXMANta bort
4  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783   XXLADIESta bort
5  Brunander Henrik   Ulricehamns SpSIID03129150   XXMANta bort
6  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696   XXSENIORta bort
7  Fagerstrand Marcus   Nässjöortens JVFIID05107170   XXMANta bort
8  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   XXMANta bort
9  Grahm Jerker   Ystads JVFIID04022676   XXMANta bort
10  Gullstrand Annelie   Falköpings SSKIID01159877   XXLADIESta bort
11  Gustavsson Jacob   Brösarps JSKIID00981427   XXJUNta bort
12  Haage Jan Olov   Norrahammars Jakt & SSKIID00002693   XXMASTERta bort
13  Haage Sofie   Norrahammars Jakt & SSKIID00789934   XXLADIESta bort
14  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389   XXMANta bort
15  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182   XXMANta bort
16  Hellström Jens   Vikbolandets JVFIID01568699   XXMANta bort
17  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437   XXMANta bort
18  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352   XXMANta bort
19  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   XXMANta bort
20  Johansson Andreas   Svegeråsens JSKIID01962713   XXJUNta bort
21  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXLADIESta bort
22  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233   XXMANta bort
23  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   XXMANta bort
24  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   XXMANta bort
25  Karlsson Karl Henrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543   XXSENIORta bort
26  Karlsson Stefan   Eskilstuna JSKIID01406509   XXMANta bort
27  Kjellström Sören   Svegeråsens JSKIID00990142   XXSENIORta bort
28  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024   XXMANta bort
29  Larsson Lars   Strängnäs JSKIID02232966   XXMANta bort
30  Larsson Markus   Nimrod Jakt & SSFIID01503204   XXMANta bort
31  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   XXSENIORta bort
32  Lindahl Johan   Vikbolandets JVFIID01624041   XXSENIORta bort
33  Lundgren Tommy   Falköpings SSKIID01095125   XXMANta bort
34  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633   XXSENIORta bort
35  Lövqvist Mikael   Lerums Jaktvårds o SSFIID03226281   XXMANta bort
36  Madsen Henrik   Svegeråsen jskIID02330573   XXMANta bort
37  Meijer Rolf   Nimrod Jakt & SSFIID01410780   XXSENIORta bort
38  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   XXVETERANta bort
39  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   XXLADIESta bort
40  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   XXSENIORta bort
41  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   XXSENIORta bort
42  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   XXSENIORta bort
43  Persson Simon   Mörrums JSKIID04585900   XXMANta bort
44  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   XXSENIORta bort
45  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575   XXMANta bort
46  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308   XXMANta bort
47  von Eisenhart Amanda   Strängnäs JSKIID00949810   XXLADIESta bort

Antal föranmälda deltagare:47