Lerduveskytte

Startlista,
INSTÄLLD Fitasc Compak - uttagningsgrundande - Compak,
Svegeråsens JSK, 200 duvor,
2020-05-09 2020-05-10

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till INSTÄLLD Fitasc Compak - uttagningsgrundande, 2020-05-09 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  Cat.   Del.
1  Ahlin Mats   Svegeråsens JSKIID01180854   XXMANta bort
2  Aspgren Lars-Åke   Lerums Jaktvårds o SSFIID04900271   XXMANta bort
3  Backlund Staffan   Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567   XXSENIORta bort
4  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   XXMANta bort
5  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783   XXLADIESta bort
6  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   XXMANta bort
7  Bore Anders   Falköpings SSKIID00676597   XXMANta bort
8  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   XXMASTERta bort
9  Brunander Henrik   Ulricehamns SpSIID03129150   XXMANta bort
10  Burenfjäll Oliver   Romfartuna JSKIID01430971   XXMANta bort
11  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   XXMANta bort
12  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696   XXSENIORta bort
13  Fagerstrand Marcus   Nässjöortens JVFIID05107170   XXMANta bort
14  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012   XXMANta bort
15  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394   XXSENIORta bort
16  Frisk Johan   För. Skepplanda SpSIID00990642   XXJUNta bort
17  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   XXMANta bort
18  Gullstrand Annelie   Falköpings SSKIID01159877   XXLADIESta bort
19  Gustavsson Jacob   Brösarps JSKIID00981427   XXJUNta bort
20  Haage Jan Olov   Norrahammars Jakt & SSKIID00002693   XXMASTERta bort
21  Haage Sofie   Norrahammars Jakt & SSKIID00789934   XXLADIESta bort
22  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273   XXSENIORta bort
23  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389   XXMANta bort
24  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182   XXMANta bort
25  Hellström Carina   Vikbolandets JVFIID01568621   XXLADIESta bort
26  Hellström Jens   Vikbolandets JVFIID01568699   XXMANta bort
27  Hellström Jonas   Vikbolandets JVFIID01568605   XXSENIORta bort
28  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437   XXMANta bort
29  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   XXSENIORta bort
30  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352   XXMANta bort
31  Håkansson Emil   För. Skepplanda SpSIID02211896   XXMANta bort
32  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   XXMANta bort
33  Jansson Ludwig   Tibro JSKIID01409986   XXJUNta bort
34  Jansson Rickard   Tibro JSKIID01643905   XXMANta bort
35  Johansson Andreas   Svegeråsens JSKIID01962713   XXJUNta bort
36  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXLADIESta bort
37  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233   XXMANta bort
38  Jonsson Kjell   Tidaholms SSKIID01095106   XXSENIORta bort
39  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   XXMANta bort
40  Karlsson Johannes   Växjö JSKIID01700882   XXMANta bort
41  Karlsson Johannes   Växjö JSKIID01700882   XXMANta bort
42  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   XXMANta bort
43  Karlsson Karl Henrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543   XXSENIORta bort
44  Karlsson Stefan   Eskilstuna JSKIID01406509   XXMANta bort
45  Kjellström Sören   Svegeråsens JSKIID00990142   XXSENIORta bort
46  Kronholm Kent Viking   Roslagens JSKIID01524128   XXVETERANta bort
47  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024   XXMANta bort
48  Larsson Bengt   Nimrod Jakt & SSFIID01153731   XXVETERANta bort
49  Larsson Lars   Strängnäs JSKIID02232966   XXMANta bort
50  Larsson Markus   Nimrod Jakt & SSFIID01503204   XXMANta bort
51  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   XXSENIORta bort
52  Lindahl Johan   Vikbolandets JVFIID01624041   XXSENIORta bort
53  Lundgren Tommy   Falköpings SSKIID01095125   XXMANta bort
54  Lundqvist Tomas   Kalmar JSKIID02372901   XXMANta bort
55  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633   XXSENIORta bort
56  Lövqvist Mikael   Lerums Jaktvårds o SSFIID03226281   XXMANta bort
57  Madsen Henrik   Svegeråsen jskIID02330573   XXMANta bort
58  Mattsson Lennart   Roslagens JSKIID04400088   XXMANta bort
59  Meijer Rolf   Nimrod Jakt & SSFIID01410780   XXSENIORta bort
60  Molin David   Falköpings SSKIID01475800   XXMANta bort
61  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   XXVETERANta bort
62  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844   XXSENIORta bort
63  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   XXLADIESta bort
64  Olsson Jan   Nimrod Jakt & SSFIID01693284   XXMASTERta bort
65  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   XXLADIESta bort
66  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   XXSENIORta bort
67  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   XXSENIORta bort
68  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   XXSENIORta bort
69  Persson Andreas   Brösarps JSKIID02607934   XXMANta bort
70  Persson Clas   Gyttorps SSKIID05112983   XXMANta bort
71  Persson Pelle   Gyttorps SSKIID02253127   XXJUNta bort
72  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   XXSENIORta bort
73  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   XXSENIORta bort
74  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599   XXMANta bort
75  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575   XXMANta bort
76  Sandberg Börje   Kalmarbygdens Jäg IID00808529   XXVETERANta bort
77  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308   XXMANta bort
78  Stålberg Anton   Roslagens JSKIID01656802   XXMANta bort
79  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110   XXSENIORta bort
80  Söderman Jan   För. Skepplanda SpSIID02266591   XXMANta bort
81  Uhlén Jesper   För. Skepplanda SpSIID03553253   XXMANta bort
82  Uhlén Peter   För. Skepplanda SpSIID02824962   XXMANta bort
83  von Eisenhart Amanda   Strängnäs JSKIID00949810   XXLADIESta bort
84  Wahlström Håkan   Romfartuna JSKIID00328861   XXMANta bort
85  Wimmer Jörgen   Kalmarbygdens Jäg IID01656483   XXMANta bort
86  Åkerberg Marcus   Vikbolandets JVFIID01655107   XXMANta bort

Antal föranmälda deltagare:86