Lerduveskytte

Startlista, -
Svegeråsen Open 2019 - Fitasc sporting,
Svegeråsens JSK, 200 duvor,
2019-07-06 2019-07-07

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Svegeråsen Open 2019, 2019-07-06 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  Kl.Cat.   Del.
1  Ahlin Mats   Svegeråsens JSKIID01180854   XXBMANta bort
2  Alfredsson Jimmy   Falköpings SSK1556906149   XXDMANta bort
3  Andersson Jim   Ystads JVFIID03526357   XXDMANta bort
4  Andersson Ola   Hässleholmso. JSKIID02201876   XXCMANta bort
5  Aronsson Christian   För. Skepplanda SpSIID02205601   XXBMANta bort
6  Backlund Staffan   Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567   XCSENIORta bort
7  Bergkvist Hans   Vedums SSKIID01398361   XXCSENIORta bort
8  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783   XXALADIESta bort
9  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   XXBMANta bort
10  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   XXBMASTERta bort
11  Brunander Henrik   Ulricehamns SpSIID03129150   XXCMANta bort
12  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   XXCMANta bort
13  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696   XXBSENIORta bort
14  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   XXAMANta bort
15  Englund Michael   Falköpings SSKIID00623916   XXCMANta bort
16  Fagerstrand Marcus   Nässjöortens JVFIID05107170   XXCMANta bort
17  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   XXCMANta bort
18  Fredriksson Per   Eskilstuna JSKIID01709084   XXBMANta bort
19  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394   XXBSENIORta bort
20  Frisk Johan   För. Skepplanda SpSIID00990642   XXDJUNta bort
21  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   XXBMANta bort
22  Grahm Jerker   Ystads JVFIID04022676   XXCMANta bort
23  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00002693   XXDMASTERta bort
24  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934   XXDLADIESta bort
25  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273   XXCSENIORta bort
26  Hellström Carina   Vikbolandets JVFIID01568621   XXDLADIESta bort
27  Hellström Jens   Vikbolandets JVFIID01568699   XXAMANta bort
28  Hellström Jonas   Vikbolandets JVFIID01568605   XXCSENIORta bort
29  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352   XXDMANta bort
30  Jacobsson Henrik   För. Skepplanda SpSIID01117847   XXDMANta bort
31  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   XXDMANta bort
32  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   XXCMANta bort
33  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   XXBMANta bort
34  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241   XXCMANta bort
35  Johansson Andreas   Svegeråsens JSKIID01962713   XXDJUNta bort
36  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXDLADIESta bort
37  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233   XXCMANta bort
38  Jonsson Kjell   Tidaholms SSKIID01095106   XXDSENIORta bort
39  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   XXBMANta bort
40  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   XXBSENIORta bort
41  Karlsson Johan   Degerfors SSKIID00413047   XXCMANta bort
42  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   XXBMANta bort
43  Karlsson Stefan   Åby SkytteklubbIID01406509   XXCMANta bort
44  Kjellström Sören   Svegeråsens JSKIID00990142   XXCSENIORta bort
45  Kristiansen Geir Otto   Glåmdal LerdueskyttereNO6743432   XXAMANta bort
46  Kvist Lars   Habo JVFIID01217771   XXDMANta bort
47  Landell Johnny   Åby SkytteklubbIID01411024   XXCMANta bort
48  Larsson Joakim   Svegeråsens JSKIID03863210   XXCMANta bort
49  Larsson Liljeberg Håkan   Degerfors SSKIID02728520   XXCMANta bort
50  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   XXCSENIORta bort
51  Larsson Tomas    Degerfors SSKIID01177470   XXCMANta bort
52  Liedberg Michael   Svegeråsens JSKIID01153734   XXDVETERANta bort
53  Lundeby Georg   Moss OJFFNO980213024   XXBMANta bort
54  Lundgren Tommy   Falköpings SSKIID01095125   XXBMANta bort
55  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633   XXDMANta bort
56  Madsen Henrik   Svegeråsen jskSE1558900060   XXDMANta bort
57  Möller Jan   Eslövs JSKIID04763213   XXDMANta bort
58  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   XXDSENIORta bort
59  Nilsson Per   Norra Frosta JSKIID00320633   XXCVETERANta bort
60  Norberg Ove   Strängnäs JSKIID02801750   XXDSENIORta bort
61  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   XXDLADIESta bort
62  Nådin Andreas   Åtvids JSKIID04906678   XXDMANta bort
63  Palmgren Alexander   SiljansportskyttereNO1463773129   XXCJUNta bort
64  Palmgren Martin   SiljansportskyttereNO1463566369   XXBMANta bort
65  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   XXBSENIORta bort
66  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   XXDSENIORta bort
67  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599   XXAMANta bort
68  Sandin Samuel   Nimrod Jakt & SSFIID03594552   XXCMANta bort
69  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   XXDMANta bort
70  Skinne Per Kristian   Sarpsborg ojffNO1463424339   XXBSENIORta bort
71  Skjønhaug Tore   SarpsborgNO980213030   XXBSENIORta bort
72  Sparby Frank   Glåmdal LerdueskyttereNO64573645   XXBMANta bort
73  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308   XXCMANta bort
74  Torbjörn Ljungblom   Falköpings SSKIID00066106   XXDMANta bort
75  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   XXAJUNta bort
76  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   XXBMANta bort
77  Wimmer Jörgen   Kalmarbygdens Jäg IID01656483   XXBMANta bort
78  Åkerberg Marcus   Vikbolandets JVFIID01655107   XXAMANta bort

Antal föranmälda deltagare:78    Dag 1: 78   .....Dag 2: 77






Lerduvor på Facebook