Lerduveskytte

Startlista, -
SM Compak Sporting 2019 - Compak,
Föreningen Skepplanda Sportskyttar, 150 duvor,
2019-05-18 2019-05-19

Preliminär skjutlagslista



OBS!
Hittills kvalade till SM Compak 2019 är markerade med grönt.
2 st SM-kval under tiden fr.o.m SM 2018 erfordras.
Sista uppdatering är fredag 17/5.
Antal SM-kval, (inom parantes) uppdateras omedelbart efter nästa tävling.
Endast kvalade får deltaga i SM. I mån av plats medges okvalade utanför mästerskapet.

För deltagare: Föranmälan till SM Compak Sporting 2019, 2019-05-18 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  Cat.   Del.
1  Ahlin Mats (0)  Svegeråsens JSKIID01180854   XXMANta bort
2  Andersen Jesper (0)  FredensborgDK1481137560   XXMANta bort
3  Andersson Eric  (4)  Vikbolandets JVFIID01648736   XXMANta bort
4  Andersson Martin (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01646246   XXMANta bort
5  Andersson Ola (2)  Hässleholmso. JSKIID02201876   XXMANta bort
6  Aronsson Christian (1)  För. Skepplanda SpSIID02205601   XXMANta bort
7  Backlund Staffan (1)  Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567   XXSENIORta bort
8  Berg Richard (3)  Eskilstuna JSKIID00912591   XXMANta bort
9  Bergkvist Rebecka (1)  Falköpings SSKIID01275783   XXLADIESta bort
10  Bohlin Viktor (3)  Uppsala JSKIID01793143   XXMANta bort
11  Boström Patrik (0)  Sunderby Sport JSKIID01750344   XXMANta bort
12  Boström Sune (2)  Östhammars JSKIID00251399   XXMASTERta bort
13  Boström Sven (0)  För.JSK TrollhättanIID03491357   XXMANta bort
14  Brunander Henrik (1)  Ulricehamns SpSIID03129150   XXMANta bort
15  Dagman Erik (4)  Skövde JSKIID04879299   XXMANta bort
16  Ekberg Jan (1)  För.JSK TrollhättanIID01401696   XXSENIORta bort
17  Ekberg Mattias (0)  För.JSK TrollhättanIID00039779   XXMANta bort
18  Eklund Marcus (2)  Haninge JSKIID01977925   XXMANta bort
19  Englund Michael (1)  Falköpings SSKIID00623916   XXMANta bort
20  Erlandsson Robert (4)  Vikbolandets JVFIID01302756   XXMANta bort
21  Erlandsson Torbjörn (1)  Kalmarbygdens Jäg IID01090300   XXMANta bort
22  Fagerstrand Marcus (2)  Nässjöortens JVFIID05107170   XXMANta bort
23  Flodström Göran (2)  Sunderby Sport JSKIID01543682   XXMANta bort
24  Flodström Marcus (2)  Sunderby Sport JSKIID02127859   XXMANta bort
25  Forsberg Henrik (0)  Vikbolandets JVFIID00464011   XXMANta bort
26  Forsberg Jim (1)  Vikbolandets JVFIID00464012   XXMANta bort
27  Forsberg Mikael (4)  Vikbolandets JVFIID01000182   XXSENIORta bort
28  Forsberg Victor (4)  Vikbolandets JVFIID01737499   XXMANta bort
29  Fredriksson Johan (2)  Roslagens JSKIID04164231   XXMANta bort
30  Fredriksson Per (3)  Eskilstuna JSKIID01709084   XXMANta bort
31  Fredriksson Torbjörn (2)  Gyttorps SSKIID02098296   XXSENIORta bort
32  Friberg Peter (3)  Kalmar JSKIID01439394   XXSENIORta bort
33  Fridh Martin (2)  Mörrums JSKIID01645408   XXMANta bort
34  Frisk Johan (2)  För. Skepplanda SpSIID00990642   XXJUNta bort
35  Gard Anders (1)  Sunderby Sport JSKIID03613135   XXSENIORta bort
36  Gillstedt Kent (0)  Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   XXMANta bort
37  Glans Per-Erik (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01646229   XXSENIORta bort
38  Grahm Jerker (1)  Ystads JVFIID04022676   XXMANta bort
39  Gullstrand Annelie (1)  Falköpings SSKIID01159877   XXLADIESta bort
40  Gustafsson Anders (2)  Frövi JSKIID01804611   XXMANta bort
41  Gustavsson Jacob (2)  Brösarps JSKIID00981427   XXJUNta bort
42  Gustavsson Joakim (2)  Brösarps JSKIID01917740   XXMANta bort
43  Göransson Karl (2)  Kalmarbygdens Jäg IID00592932   XXJUNta bort
44  Haage Jan Olov (3)  Nässjöortens JVFIID00002693   XXMASTERta bort
45  Haage Sofie (3)  Nässjöortens JVFIID00789934   XXLADIESta bort
46  Haglund Peter (3)  Kalmarbygdens Jäg IID01557335   XXSENIORta bort
47  Hansson Björne (2)  För. Skepplanda SpSIID00011389   XXMANta bort
48  Hellberg Hans (0)  Hovås Sport & JSKIID00958163   XXMASTERta bort
49  Hellström Alfred (4)  Vikbolandets JVFIID01635710   XXJUNta bort
50  Hellström Carina (4)  Vikbolandets JVFIID01568621   XXLADIESta bort
51  Hellström Jens (4)  Vikbolandets JVFIID01568699   XXMANta bort
52  Hellström Jonas (5)  Vikbolandets JVFIID01568605   XXSENIORta bort
53  Hellström Rickard (3)  Vikbolandets JVFIID02160412   XXMANta bort
54  Hermansson Anders (0)  För.JSK TrollhättanIID00619616   XXMANta bort
55  Hermansson Johan (2)  Mörrums JSKIID04585894   XXMANta bort
56  Hildenborg Lars (1)  Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437   XXMANta bort
57  Hillbertz Ola (2)  Hässleholmso. JSKIID04332021   XXMANta bort
58  Hultzen Oscar (2)  Hässleholmso. JSKIID04027587   XXJUNta bort
59  Hultzen Victor (2)  Hässleholmso. JSKIID03996885   XXJUNta bort
60  Håkansson Emil (2)  För. Skepplanda SpSIID02211896   XXMANta bort
61  Jacobsson Henrik (2)  För. Skepplanda SpSIID01117847   XXMANta bort
62  Jakobsson Krister (4)  Gyttorps SSKIID02244006   XXMANta bort
63  Jansson Ludwig (2)  Tibro JSKIID01409986   XXJUNta bort
64  Jansson Rickard (1)  Tibro JSKIID01643905   XXMANta bort
65  Johansson Alexander (0)  För.JSK TrollhättanIID01382478   XXJUNta bort
66  Johansson Anders (2)  Frövi JSKIID01506950   XXMANta bort
67  Johansson Anders (2)  Trelleborgs JSKIID03205241   XXMANta bort
68  Johansson Andreas (0)  Svegeråsens JSKIID01962713   XXJUNta bort
69  Johansson Annika (2)  Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXLADIESta bort
70  Johansson Jonas (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01646127   XXMANta bort
71  Johansson Kjell (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01646126   XXVETERANta bort
72  Johansson Leif-mikael (0)  För.JSK TrollhättanIID01412710   XXMANta bort
73  Johansson Mikael (2)  För.JSK TrollhättanIID00957233   XXMANta bort
74  Juthe Nils-Erik (2)  Eskilstuna JSKIID01411023   XXSENIORta bort
75  Karlsson Johannes (1)  Växjö JSKIID01700882   XXJUNta bort
76  Karlsson Johnnie (4)  Eskilstuna JSKIID01624053   XXMANta bort
77  Karlsson Karl Henrik (1)  Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543   XXSENIORta bort
78  Karlsson Stefan (2)  Åby SkytteklubbIID01406509   XXMANta bort
79  Kjellström Sören (0)  Svegeråsens JSKIID00990142   XXSENIORta bort
80  Kronstrand Mikael (1)  För. Skepplanda SpSIID02754512   XXMANta bort
81  Kvist Lars (0)  Habo JVFIID01217771   XXMANta bort
82  Landell Johnny (4)  Åby SkytteklubbIID01411024   XXMANta bort
83  Larsson Bengt (2)  Nimrod Jakt & SSFIID01153731   XXVETERANta bort
84  Larsson Joakim (1)  Svegeråsens JSKIID03863210   XXMANta bort
85  Larsson Markus (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01503204   XXMANta bort
86  Larsson Peter (3)  Ankarsrums JSKIID01689376   XXSENIORta bort
87  Lindahl Johan (5)  Vikbolandets JVFIID01624041   XXSENIORta bort
88  Linde Alexander (1)  Hässleholmso. JSKIID01471954   XXJUNta bort
89  Lindgren Per-Olof (2)  Brösarps JSKIID01671532   XXMANta bort
90  Ling Christer (1)  Falköpings SSKIID01624100   XXMANta bort
91  Ludvigsson Erik (2)  Kalmarbygdens Jäg IID00163061   XXMANta bort
92  Lundgren Tommy (1)  Falköpings SSKIID01095125   XXMANta bort
93  Lundqvist Tomas (2)  Kalmarbygdens Jäg IID02372901   XXMANta bort
94  Lövgren Tommy (1)  För.JSK TrollhättanIID03955633   XXMANta bort
95  Malmström Fredrik (2)  Hässleholmso. JSKIID01020380   XXMANta bort
96  Malmström Simon (1)  Hässleholmso. JSKIID04408628   XXMANta bort
97  Meijer Rolf (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01410780   XXSENIORta bort
98  Melos Oscar (3)  Kalmarbygdens Jäg IID00146153   XXMANta bort
99  Molin David (1)  Falköpings SSKIID01475800   XXMANta bort
100  Nazari Nader (0)  Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   XXSENIORta bort
101  Nilsson Daniel (2)  Kalmarbygdens Jäg IID01269476   XXMANta bort
102  Nilsson Henrik (1)  Sunderby Sport JSKIID02584835   XXMANta bort
103  Nilsson Magnus (3)  Kalmarbygdens Jäg IID04020224   XXMANta bort
104  Nilsson Patrik (2)  Hässleholmso. JSKIID01020312   XXMANta bort
105  Nordberg Ingemar (2)  För. Skepplanda SpSIID01784844   XXMANta bort
106  Nordqvist Jonathan (3)  Vikbolandets JVFIID02857149   XXJUNta bort
107  Nyvaller Charlotta (4)  Skövde JSKIID04891050   XXLADIESta bort
108  Olsson Jan (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01693284   XXMASTERta bort
109  Olström Joakim (2)  Kalmarbygdens Jäg IID01695026   XXMANta bort
110  Pantzar Madelene (4)  Östgöta JSKIID01114287   XXLADIESta bort
111  Pantzar Mats (3)  Östgöta JSKIID01410885   XXSENIORta bort
112  Persson Andreas (2)  Brösarps JSKIID02607934   XXMANta bort
113  Persson Simon (1)  Mörrums JSKIID04585900   XXMANta bort
114  Petersson Lars (2)  Kalmarbygdens Jäg IID02037347   XXSENIORta bort
115  petersson tomas (2)  Kalmarbygdens Jäg IID01168428   XXSENIORta bort
116  Raimondo Bernard (2)  Svegeråsens JSKIID00985858   XXSENIORta bort
117  Regenberg Sören (0)  FredensborgDK1481183774   XXMANta bort
118  Ringman Leif (5)  Vikbolandets JVFIID00248449   XXSENIORta bort
119  Rooth Magnus (2)  Kalmarbygdens Jäg IID00900343   XXSENIORta bort
120  Roswall Stefan (2)  För. Skepplanda SpSIID02211887   XXMANta bort
121  Sandahl Jonas (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01280575   XXMANta bort
122  Sandberg Börje (2)  Kalmarbygdens Jäg IID00808529   XXVETERANta bort
123  Sandin Emil (2)  Växjö JSKIID00463985   XXMANta bort
124  Selander Emelie (2)  Eskilstuna JSKIID04106882   XXLADIESta bort
125  Skille Tony (1)  Huddinge JVFIID01722463   XXMANta bort
126  Skinne Per Kristian (0)  Sarpsborg ojffNO1463424339   XXSENIORta bort
127  Stenström Mattias (2)  För. Skepplanda SpSIID03500308   XXMANta bort
128  Stålberg Anton (2)  Roslagens JSKIID01656802   XXMANta bort
129  Stålberg Håkan (2)  Roslagens JSKIID01656110   XXSENIORta bort
130  Sundström Hans (0)  JSFSF1464346020   XXMANta bort
131  Svensson Gustavsson Linus (2)  Hässleholmso. JSKIID03543033   XXJUNta bort
132  Svensson Johan (0)  För.JSK TrollhättanIID00667887   XXMANta bort
133  Södergren Ulrik (0)  Lerums Jaktvårds o SSFIID04891492   XXMANta bort
134  Söderman Jan (1)  För. Skepplanda SpSIID02266591   XXMANta bort
135  Söderström Jenny (1)  Kalmarbygdens Jäg IID00366149   XXLADIESta bort
136  Tilly Jimmy (2)  Hässleholmso. JSKIID04049803   XXMANta bort
137  Åberg Anders (1)  Sunderby Sport JSKIID01409997   XXMANta bort
138  Åkerberg Marcus (2)  Vikbolandets JVFIID01655107   XXMANta bort
139  Åkesson Peter (4)  Östgöta JSKIID02964142   XXMANta bort

Antal föranmälda deltagare:139    Dag 1: 139   .....Dag 2: 139






Lerduvor på Facebook