Lerduveskytte


Startlista, -
SM Compak Sporting 2019 - Compak,
Föreningen Skepplanda Sportskyttar, 150 duvor,
2019-05-18 2019-05-19

.



OBS!
Hittills kvalade till SM Compak 2019 är markerade med grönt.
2 st SM-kval under tiden fr.o.m SM 2018 erfordras.
Sista uppdatering är fredag 17/5.
Antal SM-kval, (inom parantes) uppdateras omedelbart efter nästa tävling.
Endast kvalade får deltaga i SM. I mån av plats medges okvalade utanför mästerskapet.

För deltagare: Föranmälan till SM Compak Sporting 2019, 2019-05-18 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  Cat.   Del.
1  Ahlin Mats (0)  Svegeråsens JSKIID01180854   XXSENta bort
2  Andersen Jesper (0)  FredensborgDK1481137560   XXSENta bort
3  Andersson Martin (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01646246   XXSENta bort
4  Andersson Ola (1)  Hässleholmso. JSKIID02201876   XXSENta bort
5  Aronsson Christian (1)  För. Skepplanda SpSIID02205601   XXSENta bort
6  Backlund Staffan (1)  Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567   XX55ta bort
7  Bergkvist Rebecka (1)  Falköpings SSKIID01275783   XXDAMta bort
8  Boström Sune (1)  Östhammars JSKIID00251399   XX65ta bort
9  Boström Sven (0)  För.JSK TrollhättanIID03491357   XXSENta bort
10  Brunander Henrik (1)  Ulricehamns SpSIID03129150   XXSENta bort
11  Dagman Erik (1)  Skövde JSKIID04879299   XXSENta bort
12  Ekberg Jan (1)  För.JSK TrollhättanIID01401696   XX55ta bort
13  Englund Michael (1)  Falköpings SSKIID00623916   XXSENta bort
14  Erlandsson Torbjörn (1)  Kalmarbygdens Jäg IID01090300   XXSENta bort
15  Fagerstrand Marcus (0)  Nässjöortens JVFIID05107170   XXSENta bort
16  Flodström Göran (1)  Sunderby Sport JSKIID01543682   XXSENta bort
17  Flodström Marcus (1)  Sunderby Sport JSKIID02127859   XXSENta bort
18  Forsberg Henrik (0)  Vikbolandets JVFIID00464011   XXSENta bort
19  Forsberg Jim (1)  Vikbolandets JVFIID00464012   XXSENta bort
20  Forsberg Mikael (2)  Vikbolandets JVFIID01000182   XX55ta bort
21  Forsberg Victor (2)  Vikbolandets JVFIID01737499   XXSENta bort
22  Friberg Peter (2)  Kalmar JSKIID01439394   XX55ta bort
23  Fridh Martin (1)  Mörrums JSKIID01645408   XXSENta bort
24  Gard Anders (1)  Sunderby Sport JSKIID03613135   XX55ta bort
25  Gillstedt Kent (0)  Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   XXSENta bort
26  Grahm Jerker (1)  Ystads JVFIID04022676   XXSENta bort
27  Gullstrand Annelie (1)  Falköpings SSKIID01159877   XXDAMta bort
28  Gustavsson Jacob (1)  Hässleholmso. JSKIID00981427   XXJUNta bort
29  Gustavsson Joakim (1)  Hässleholmso. JSKIID01917740   XXSENta bort
30  Haage Jan Olov (1)  Nässjöortens JVFIID00113252   XX65ta bort
31  Haage Sofie (1)  Nässjöortens JVFIID00789934   XXDAMta bort
32  Haglund Peter (2)  Kalmarbygdens Jäg IID01557335   XX55ta bort
33  Hansson Björne (2)  För. Skepplanda SpSIID00011389   XXSENta bort
34  Hermansson Anders (0)  För.JSK TrollhättanIID00619616   XXSENta bort
35  Hermansson Johan (2)  Mörrums JSKIID04585894   XXSENta bort
36  Hildenborg Lars (1)  Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437   XXSENta bort
37  Håkansson Emil (2)  För. Skepplanda SpSIID02211896   XXSENta bort
38  Jacobsson Henrik (2)  För. Skepplanda SpSIID01117847   XXSENta bort
39  Jakobsson Krister (1)  Gyttorps SSKIID02244006   XXSENta bort
40  Jansson Ludwig (1)  Tibro JSKIID01409986   XXJUNta bort
41  Jansson Rickard (0)  Tibro JSKIID01643905   XXSENta bort
42  Johansson Alexander (0)  För.JSK TrollhättanIID01382478   XXJUNta bort
43  Johansson Anders (1)  Trelleborgs JSKIID03205241   XXSENta bort
44  Johansson Annika (1)  Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXDAMta bort
45  Johansson Leif-mikael (0)  För.JSK TrollhättanIID01412710   XXSENta bort
46  Johansson Mikael (2)  För.JSK TrollhättanIID00957233   XXSENta bort
47  Karlsson Johannes (1)  Växjö JSKIID01700882   XXJUNta bort
48  Karlsson Johnnie (3)  Eskilstuna JSKIID01624053   XXSENta bort
49  Karlsson Karl Henrik (1)  Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543   XX55ta bort
50  Kjellström Sören (0)  Svegeråsens JSKIID00990142   XX55ta bort
51  Kvist Lars (0)  Habo JVFIID01217771   XXSENta bort
52  Landell Johnny (2)  Åby SkytteklubbIID01411024   XXSENta bort
53  Larsson Bengt (2)  Nimrod Jakt & SSFIID01153731   XX65ta bort
54  Larsson Markus (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01503204   XXSENta bort
55  Larsson Peter (3)  Ankarsrums JSKIID01689376   XX55ta bort
56  Lindahl Johan (2)  Vikbolandets JVFIID01624041   XX55ta bort
57  Ling Christer (1)  Falköpings SSKIID01624100   XXSENta bort
58  Ludvigsson Erik (2)  Kalmarbygdens Jäg IID00163061   XXSENta bort
59  Lundqvist Tomas (2)  Kalmarbygdens Jäg IID02372901   XXSENta bort
60  Lövgren Tommy (1)  För.JSK TrollhättanIID03955633   XXSENta bort
61  Malmström Fredrik (1)  Hässleholmso. JSKIID01020380   XXSENta bort
62  Malmström Simon (1)  Hässleholmso. JSKIID04408628   XXSENta bort
63  Meijer Rolf (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01410780   XX55ta bort
64  Melos Oscar (2)  Kalmarbygdens Jäg IID00146153   XXSENta bort
65  Nazari Nader (0)  Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   XX55ta bort
66  Nilsson Daniel (2)  Kalmarbygdens Jäg IID01269476   XXSENta bort
67  Nilsson Henrik (0)  Sunderby Sport JSKIID02584835   XXSENta bort
68  Nilsson Magnus (2)  Kalmarbygdens Jäg IID04020224   XXSENta bort
69  Nilsson Patrik (1)  Hässleholmso. JSKIID01020312   XXSENta bort
70  Nordberg Ingemar (2)  För. Skepplanda SpSIID01784844   XXSENta bort
71  Nordqvist Jonathan (1)  Vikbolandets JVFIID02857149   XXJUNta bort
72  Nyvaller Charlotta (1)  Skövde JSKIID04891050   XXDAMta bort
73  Olström Joakim (2)  Kalmarbygdens Jäg IID01695026   XXSENta bort
74  Pantzar Madelene (2)  Östgöta JSKIID01114287   XXDAMta bort
75  Pantzar Mats (1)  Östgöta JSKIID01410885   XX55ta bort
76  Persson Andreas (1)  Brösarps JSKIID02607934   XXSENta bort
77  Persson Simon (1)  Mörrums JSKIID04585900   XXSENta bort
78  Petersson Lars (2)  Kalmarbygdens Jäg IID02037347   XX55ta bort
79  petersson tomas (2)  Kalmarbygdens Jäg IID01168428   XX55ta bort
80  Raimondo Bernard (0)  Svegeråsens JSKIID00985858   XX55ta bort
81  Regenberg Sören (0)  FredensborgDK1481183774   XXSENta bort
82  Ringman Leif (2)  Vikbolandets JVFIID00248449   XX55ta bort
83  Rooth Magnus (2)  Kalmarbygdens Jäg IID00900343   XX55ta bort
84  Roswall Stefan (2)  För. Skepplanda SpSIID02211887   XXSENta bort
85  Sandahl Jonas (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01280575   XXSENta bort
86  Sandberg Börje (2)  Kalmarbygdens Jäg IID00808529   XX65ta bort
87  Sandin Emil (2)  Växjö JSKIID00463985   XXSENta bort
88  Siikavuopio Robert (1)  Sunderby Sport JSKIID01537360   XXSENta bort
89  Skille Tony (1)  Huddinge JVFIID01722463   XXSENta bort
90  Skinne Per Kristian (0)  Sarpsborg ojffNO1463424339   XX55ta bort
91  Svensson Johan (0)  För.JSK TrollhättanIID00667887   XXSENta bort
92  Söderman Jan (1)  För. Skepplanda SpSIID02266591   XXSENta bort
93  Söderström Jenny (1)  Kalmarbygdens Jäg IID00366149   XXDAMta bort
94  Tengberg Bo (1)  Trelleborgs JSKIID02848259   XX55ta bort
95  Tengberg Patrik (1)  Trelleborgs JSKIID02663142   XXSENta bort
96  Tilly Jimmy (1)  Hässleholmso. JSKIID04049803   XXSENta bort
97  Wigstrand Göran (0)  Mörrums JSKIID00235863   XXSENta bort
98  Åberg Anders (0)  Sunderby Sport JSKIID01409997   XXSENta bort
99  Åkerberg Marcus (1)  Vikbolandets JVFIID01655107   XXSENta bort

Antal föranmälda deltagare:99    Dag 1: 99   .....Dag 2: 99






Lerduvor på Facebook