Lerduveskytte

Startlista,
Mälarcupen Sporting - Engelsk sporting,
Haninge Jaktskytteklubb, 100 duvor,
2020-03-15

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen Sporting, 2020-03-15 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Andersson Conny   Strängnäs JSKIID01090852   A50ta bort
2  Andersson Roger   Rosersbergs SSKIID01068768   A50ta bort
3  André Måns   Eskilstuna JSKIID03966590   B50ta bort
4  Axling Emil   Gyttorps SSKIID01830171   BSENta bort
5  Balagurak Mykola   Haninge JSKIID05317865   CSENta bort
6  Berg Niklas   JRF Nykv/Södert JSKIID05312876   CSENta bort
7  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   AAASENta bort
8  Berlin Jenni   Almunge JSKIID04977075   CDAMta bort
9  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   A70ta bort
10  Burenfjäll Oliver   Romfartuna JSKIID01430971   ASENta bort
11  Bönström Lennart   Wings & Clays SCIID00125611   A50ta bort
12  Dahl Mattias   Södertörns JVFIID01757611   CSENta bort
13  Davidson Jonas   Östra Sörmlands JSKIID04769689   C50ta bort
14  Deremar Peter   Rosersbergs SSKIID04209379   CSENta bort
15  Enar Henrik   Huddinge JVFIID02747918   CSENta bort
16  Engblom Dennis   Rosersbergs SSKIID03241880   BSENta bort
17  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   ASENta bort
18  Engkvist Maria   Åby SkytteklubbIID01188891   CDAMta bort
19  Eriksson Joakim   Östhammars JSKIID02242810   CSENta bort
20  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182   C60ta bort
21  Franzén Johan   Åsbro JSKIID02075368   A50ta bort
22  Fredriksson Johan   Eskilstuna JSKIID04164231   ASENta bort
23  Fredriksson Per   Eskilstuna JSKIID01709084   ASENta bort
24  Haglund Peter   Kalmarbygdens Jäg IID01557335   AA60ta bort
25  Hallberg Gordon   Östra Sörmlands JSKIID01517517   B50ta bort
26  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182   AASENta bort
27  Hjortstråle Tobias   Wings & Clays SCIID04582872   CSENta bort
28  Holm Fredrik   Östgöta JSKIID01115264   AASENta bort
29  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   A50ta bort
30  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   A50ta bort
31  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352   BSENta bort
32  Håkansson Emil   Haninge JSKIID01068259   AASENta bort
33  Håkansson Pierre   Haninge JSKIID00450976   AA50ta bort
34  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   C50ta bort
35  Jansson Mattias   Rosersbergs SSKIID05499989   CSENta bort
36  Jansson Åke   Rosersbergs SSKIID01582767   C50ta bort
37  Jesper Sjögren   Huddinge JVFIID05390060   CSENta bort
38  Jimmerfors Tomas   Huddinge JVFIID02749897   A50ta bort
39  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   A50ta bort
40  Johansson Jan-Erik   Östra Sörmlands JSKIID05111833   C50ta bort
41  Johansson Mats   Åsbro JSKIID03031901   A50ta bort
42  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   A50ta bort
43  Josefsen Maria   Almunge JSKIID02293807   CDAMta bort
44  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   B50ta bort
45  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
46  Karlsson Per   Vingåkers JSKIID01187768   C50ta bort
47  Karlsson Ronny   Haninge JSKIID01554896   ASENta bort
48  Karlsson Stefan   Eskilstuna JSKIID01406509   B50ta bort
49  Kuutti Lars   Huddinge JVFIID01709105   C60ta bort
50  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024   B50ta bort
51  Larsson Kent   Strängnäs JSKIID04937362   C60ta bort
52  Larsson Lars   Strängnäs JSKIID02232966   ASENta bort
53  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   B50ta bort
54  Larsson Yvonne   Ljusterö Skyttecenter SFIID04164248   CDAMta bort
55  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   ASENta bort
56  Lindblad Magnus   Huddinge JVFIID00263395   C50ta bort
57  Lindblom David   JRF Nykv/Södert JSKIID02752462   AASENta bort
58  Lindgren Mattias   Östhammars JSKIID02592142   CSENta bort
59  Lindström Anders   Wings & Clays SCIID01553618   A60ta bort
60  Lundgren Mikael   Huddinge JVFIID00144850   CSENta bort
61  Lundqvist Kent   Roslagens JSKIID01561526   B60ta bort
62  Lundström Jimmie   Huddinge JVFIID04738074   ASENta bort
63  Längbo Andre   Frövi JSKIID01661408   CSENta bort
64  Längbo magnus   Frövi JSKIID01569901   C50ta bort
65  Markkula Juho   SASF1550436373   A50ta bort
66  Markkula Pekka   SASF1553622180   AAASENta bort
67  Moberg Weine   Strängnäs JSKIID01493328   A60ta bort
68  Mårdén Anders   Rosersbergs SSKIID00275594   C60ta bort
69  Mäki-hokkonen Jussi   FinlandSF990214180   AA60ta bort
70  Nilsson Magnus   Kalmarbygdens Jäg IID04020224   AASENta bort
71  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   B60ta bort
72  Nyberg Robert   Oppunda JSKIID03552287   C50ta bort
73  Olsson David   Eskilstuna JSK1581772213   SENta bort
74  Palmqvist Daniel   Östra Sörmlands JSKIID02577461   BSENta bort
75  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   BDAMta bort
76  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   AA50ta bort
77  Persson Clas   Gyttorps SSKIID05112983   C50ta bort
78  Persson Joakim   Gyttorps SSKIID01690114   BSENta bort
79  Persson Pelle   Gyttorps SSKIID02253127   AJUNta bort
80  Petersson Kalle   Kalmarbygdens Jäg SE1558639164   SENta bort
81  Pettersson Mikael   Roslagens JSKIID01716252   A50ta bort
82  Pettersson Tony   JRF Nykv/Södert JSKIID02777274   ASENta bort
83  Qamhawi Majed   Huddinge JVFIID04303453   BSENta bort
84  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136   B60ta bort
85  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307   ASENta bort
86  Råberg Hans   JRF Nykv/Södert JSKIID02859423   C60ta bort
87  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
88  Sandgren Lars-Olof Putte   Haninge JSKIID01522593   BSENta bort
89  Sjöblom Rolf   Huddinge JVFIID04104835   C60ta bort
90  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   B50ta bort
91  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308   ASENta bort
92  Stålberg Anton   Roslagens JSKIID01656802   AASENta bort
93  Sällström Johanna    Östra Sörmlands JSKIID00537500   CDAMta bort
94  Törnblom Benny   Uppsala JSKIID00008671   B60ta bort
95  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038   C50ta bort
96  Uludag Alparslan   JRF Nykv/Södert JSKIID02287315   AA50ta bort
97  Vinberg Jill   Rosersbergs SSKIID04346675   CDAMta bort
98  Wahlström Håkan   Romfartuna JSKIID00328861   CSENta bort
99  Wegebrand Conny   Roslagens JSKIID02597008   C60ta bort
100  Wester Thomas   Huddinge JVFIID05063430   C50ta bort
101  Zetterstrand Robert   Oppunda JSKIID3552395   C50ta bort
102  Zotter Andreas   JRF Nykv/Södert JSKIID04841833   CSENta bort

Antal föranmälda deltagare:102




Current PHP version : 7.3.15Memory Max: 1418264 Current: 1290160 Limit: 256M

Lerduvor på Facebook