Lerduveskytte

Startlista,
INSTÄLLD Uttagsgrundande för Skandinaviska och VM - Compak,
För.Jaktskyttarna Trollhättan, 200 duvor,
2020-06-13 2020-06-14

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till INSTÄLLD Uttagsgrundande för  Skandinaviska och VM, 2020-06-13 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  Cat.   Del.
1  Andersson Martin   Nimrod Jakt & SSFIID01646246   XXMANta bort
2  Aronsson Christian   För. Skepplanda SpSIID02205601   XXMANta bort
3  Aspgren Lars-Åke   Lerums Jaktvårds o SSFIID04900271   XXMANta bort
4  Backlund Staffan   Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567   XXSENIORta bort
5  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   XXMANta bort
6  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783   XXLADIESta bort
7  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   XXMANta bort
8  Bore Anders   Falköpings SSKIID00676597   XXMANta bort
9  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   XXMASTERta bort
10  Brunander Henrik   Ulricehamns SpSIID03129150   XXMANta bort
11  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   XXMANta bort
12  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696   XXSENIORta bort
13  Eklund Marcus   Wings & Clays SCIID01977925   XXMANta bort
14  Eksvärd Christer   Svegeråsens JSKIID01153737   XXVETERANta bort
15  Englund Michael   Falköpings SSKIID00623916   XXMANta bort
16  Eriksen Örjan   Moss og OjffNO9600000016   XXMANta bort
17  Fagerstrand Marcus   Nässjöortens JVFIID05107170   XXMANta bort
18  Forsberg Henrik   Vikbolandets JVFIID00464011   XXMANta bort
19  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012   XXMANta bort
20  Fredriksson Per   Eskilstuna JSKIID01709084   XXMANta bort
21  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394   XXSENIORta bort
22  Frisk Johan   För. Skepplanda SpSIID00990642   XXJUNta bort
23  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   XXMANta bort
24  Glans Per-Erik   Nimrod Jakt & SSFIID01646229   XXSENIORta bort
25  Graf Anders   För. Skepplanda SpS1582400380   XXSENIORta bort
26  Gullstrand Annelie   Falköpings SSKIID01159877   XXLADIESta bort
27  Gustavsson Jacob   Brösarps JSKIID00981427   XXJUNta bort
28  Haage Jan Olov   Norrahammars Jakt & SSKIID00002693   XXMASTERta bort
29  Haage Sofie   Norrahammars Jakt & SSKIID00789934   XXLADIESta bort
30  Haglund Peter   Kalmarbygdens Jäg IID01557335   XXSENIORta bort
31  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273   XXSENIORta bort
32  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389   XXMANta bort
33  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182   XXMANta bort
34  Hellström Alfred   Vikbolandets JVFIID01635710   XXJUNta bort
35  Hellström Carina   Vikbolandets JVFIID01568621   XXLADIESta bort
36  Hellström Jens   Vikbolandets JVFIID01568699   XXMANta bort
37  Hellström Jonas   Vikbolandets JVFIID01568605   XXSENIORta bort
38  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437   XXMANta bort
39  Håkansson Emil   För. Skepplanda SpSIID02211896   XXMANta bort
40  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   XXMANta bort
41  Jansson Ludwig   Tibro JSKIID01409986   XXJUNta bort
42  Jansson Rickard   Tibro JSKIID01643905   XXMANta bort
43  Jarnald Anna   För.JSK TrollhättanIID01210654   XXLADIESta bort
44  Jarnald Roger   För.JSK TrollhättanIID00689060   XXMANta bort
45  Johansson Alexander   För.JSK TrollhättanIID01382478   XXJUNta bort
46  Johansson Andreas   Svegeråsens JSKIID01962713   XXJUNta bort
47  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXLADIESta bort
48  Johansson Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01057571   XXMANta bort
49  Johansson Kjell   Nimrod Jakt & SSFIID01646126   XXVETERANta bort
50  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233   XXMANta bort
51  Jonsson Kjell   Tidaholms SSKIID01095106   XXSENIORta bort
52  Järpehult Kennet   Falköpings SSKIID02163728   XXMANta bort
53  Karlsson Johannes   Växjö JSKIID01700882   XXMANta bort
54  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   XXMANta bort
55  Karlsson Karl Henrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543   XXSENIORta bort
56  Kjellström Sören   Svegeråsens JSKIID00990142   XXSENIORta bort
57  Kronholm Kent Viking   Roslagens JSKIID01524128   XXVETERANta bort
58  Kvist Lars   Habo JVFIID01217771   XXMANta bort
59  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024   XXMANta bort
60  Larsson Bengt   Nimrod Jakt & SSFIID01153731   XXVETERANta bort
61  Larsson Joakim   Svegeråsens JSKIID03863210   XXMANta bort
62  Larsson Lars   Strängnäs JSKIID02232966   XXMANta bort
63  Larsson Markus   Nimrod Jakt & SSFIID01503204   XXMANta bort
64  Lindahl Johan   Vikbolandets JVFIID01624041   XXSENIORta bort
65  Lindgren Per-Olof   Brösarps JSKIID01671532   XXMANta bort
66  Ludvigsen Jane   NO1583692639   XXLADIESta bort
67  Lundgren Tommy   Falköpings SSKIID01095125   XXMANta bort
68  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633   XXSENIORta bort
69  Lövqvist Mikael   Lerums Jaktvårds o SSFIID03226281   XXMANta bort
70  Malmström Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01020380   XXMANta bort
71  Malmström Simon   Hässleholmso. JSKIID04408628   XXMANta bort
72  Mattsson Lennart   Roslagens JSKIID04400088   XXMANta bort
73  Meijer Rolf   Nimrod Jakt & SSFIID01410780   XXSENIORta bort
74  Molin David   Falköpings SSKIID01475800   XXMANta bort
75  Nalum Tom   Brunlanes sportsskyttereNO1459193926   XXMANta bort
76  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   XXVETERANta bort
77  Nilsson Daniel   Kalmarbygdens Jäg IID01269476   XXMANta bort
78  Nilsson Magnus   Kalmarbygdens Jäg IID04020224   XXMANta bort
79  Nilsson Patrik   Hässleholmso. JSKIID01020312   XXMANta bort
80  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844   XXSENIORta bort
81  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   XXLADIESta bort
82  Olsson Jan   Nimrod Jakt & SSFIID01693284   XXMASTERta bort
83  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   XXLADIESta bort
84  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   XXSENIORta bort
85  Persson Andreas   Brösarps JSKIID02607934   XXMANta bort
86  Persson Clas   Gyttorps SSKIID05112983   XXMANta bort
87  Persson Pelle   Gyttorps SSKIID02253127   XXJUNta bort
88  Petersson Kalle   Kalmarbygdens Jäg SE1558639164   XXMANta bort
89  Petters Conny   Haninge JSKIID01071911   XXSENIORta bort
90  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   XXSENIORta bort
91  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599   XXMANta bort
92  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575   XXMANta bort
93  Skinne Per Kristian   Sarpsborg ojffNO1463424339   XXSENIORta bort
94  Skjønhaug Tore   SarpsborgNO980213030   XXSENIORta bort
95  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308   XXMANta bort
96  Stålberg Anton   Roslagens JSKIID01656802   XXMANta bort
97  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110   XXSENIORta bort
98  Svensson Gustavsson Linus   Hässleholmso. JSKIID03543033   XXJUNta bort
99  Söderman Jan   För. Skepplanda SpSIID02266591   XXMANta bort
100  Tilly Jimmy   Hässleholmso. JSKIID04049803   XXMANta bort
101  Uhlén Jesper   För. Skepplanda SpSIID03553253   XXMANta bort
102  Uhlén Peter   För. Skepplanda SpSIID02824962   XXMANta bort
103  von Eisenhart Amanda   Strängnäs JSKIID00949810   XXLADIESta bort
104  Wimmer Jörgen   Kalmarbygdens Jäg IID01656483   XXMANta bort

Antal föranmälda deltagare:104