Lerduveskytte

Startlista,
Mälarcupen Sporting - Engelsk sporting,
Ålands SSF, 100 duvor,
2020-04-05

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen Sporting, 2020-04-05 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  André Måns   Eskilstuna JSKIID03966590   B50ta bort
2  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   AAASENta bort
3  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   A70ta bort
4  Burenfjäll Oliver   Romfartuna JSKIID01430971   ASENta bort
5  Eklund Marcus   Wings & Clays SCIID01977925   AASENta bort
6  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   ASENta bort
7  Eriksson Joakim   Östhammars JSKIID02242810   CSENta bort
8  Eriksson Raoul   ÅSSF ÅlandSF1428866543   B60ta bort
9  Fredriksson Per   Eskilstuna JSKIID01709084   ASENta bort
10  Hallberg Gordon   Östra Sörmlands JSKIID01517517   B50ta bort
11  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182   AASENta bort
12  Hellgren Johan   Roslagens JSKIID02068965   AASENta bort
13  Holm Fredrik   Östgöta JSKIID01115264   AASENta bort
14  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   A50ta bort
15  Jansson Adam   ÅSSF ÅlandSF990214704   A60ta bort
16  Johansson Jan-Erik   Östra Sörmlands JSKIID05111833   C50ta bort
17  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   A50ta bort
18  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
19  Karlsson Per   Vingåkers JSKIID01187768   C50ta bort
20  Kuhlman Andreas   ÅSSF ÅlandSF990214720   AASENta bort
21  Kuutti Lars   Huddinge JVFIID01709105   C60ta bort
22  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024   B50ta bort
23  Lindblad Magnus   Huddinge JVFIID00263395   C50ta bort
24  Lindblom Rasmus   Eskilstuna JSKIID03639617   AJUNta bort
25  Lindgren Mattias   Östhammars JSKIID02592142   CSENta bort
26  Norberg Ove   Strängnäs JSKIID02801750   C60ta bort
27  Palmqvist Daniel   Östra Sörmlands JSKIID02577461   BSENta bort
28  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   BDAMta bort
29  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   AA50ta bort
30  Pettersson Mikael   Roslagens JSKIID01716252   A50ta bort
31  Pettersson Tony   JRF Nykv/Södert JSKIID02777274   ASENta bort
32  Qamhawi Majed   Huddinge JVFIID04303453   BSENta bort
33  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136   B60ta bort
34  Rehn Niklas   ÅSSF ÅlandSF990214306   B50ta bort
35  Råberg Hans   JRF Nykv/Södert JSKIID02859423   C60ta bort
36  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
37  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   B50ta bort
38  von Eisenhart Amanda   Strängnäs JSKIID00949810   BDAMta bort
39  Wahlström Håkan   Romfartuna JSKIID00328861   CSENta bort
40  Zotter Andreas   JRF Nykv/Södert JSKIID04841833   CSENta bort

Antal föranmälda deltagare:40




Current PHP version : 7.3.15Memory Max: 1149040 Current: 1020936 Limit: 256M

Lerduvor på Facebook