Lerduveskytte

Startlista,
UPPSALA-OPEN - Engelsk sporting,
Uppsala jsk, 120 duvor,
2019-09-01

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till UPPSALA-OPEN, 2019-09-01 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Almström Jimmy   Uppsala JSKIID05144510   BSENta bort
2  Axling Emil   Gyttorps SSKIID01830171   CSENta bort
3  Balagurak Mykola   Haninge JSKIID05317865   CSENta bort
4  Björklund Christer   Haninge JSKIID00010666   A50ta bort
5  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
6  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   A70ta bort
7  Carlsson Sören   Östhammars JSKIID01401141   A50ta bort
8  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   ASENta bort
9  Fredriksson Gösta   Gyttorps SSKIID02407957   ASENta bort
10  Fredriksson Johan   Eskilstuna JSKIID04164231   BSENta bort
11  Fredriksson Torbjörn   Gyttorps SSKIID02098296   A60ta bort
12  Gilljam Carl-Henrik   Almunge JSKIID00713147   BSENta bort
13  Gustafsson Anders   Frövi JSKIID01804611   B50ta bort
14  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   AA50ta bort
15  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   C50ta bort
16  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   C50ta bort
17  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   BSENta bort
18  Jansson Mattias   Rosersbergs SSKIID03909518   CSENta bort
19  Jansson Åke   Rosersbergs SSKIID01582767   CSENta bort
20  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   AASENta bort
21  Johansson Jan-Erik   Östra Sörmlands JSKIID05111833   B50ta bort
22  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   AA50ta bort
23  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
24  Karlsson Per   Gyttorps SSKIID01187768   A50ta bort
25  Kuhlman Andreas   ÅSSF ÅlandSF990214720   AASENta bort
26  Larsson Michael   Östhammars JSKIID03942161   C50ta bort
27  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   ASENta bort
28  Lindgren Mattias   Östhammars JSKIID02592142   SENta bort
29  Lundgren Mikael   Huddinge JVFIID00144850   CSENta bort
30  Mattsson Maud   Östhammars JSKIID01401239   CDAMta bort
31  Palmqvist Daniel   Östra Sörmlands JSKIID02577461   CSENta bort
32  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   A50ta bort
33  Råberg Hans   JRF Nykv/Södert JSKIID02859423   C60ta bort
34  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
35  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   B50ta bort
36  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038   C50ta bort
37  Uhlén Peter   För. Skepplanda SpSIID02824962   C50ta bort
38  Vinberg Jill   Rosersbergs SSKIID04346675   CDAMta bort
39  Zotter Andreas   JRF Nykv/Södert JSKIID04841833   CSENta bort

Antal föranmälda deltagare:39






Lerduvor på Facebook