Lerduveskytte

Startlista,
SM Dam, Jun, Lag, 50, 60, 70 (LLT 5) - Engelsk sporting,
Svegeråsens Jaktskytteklubb, 100 duvor,
2019-09-07

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till SM Dam, Jun, Lag, 50, 60, 70 (LLT 5), 2019-09-07 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (3-manna)   CL.  Cat   Del.
1  Ahlin Mats   Svegeråsens JSKIID01180854     B50ta bort
2  Andersson Jonas   Frövi JSKIID02160501   Frövi JSK Lag 1  BSENta bort
3  Andersson Ola   Hässleholmso. JSKIID02201876     BSENta bort
4  Andersson Teres   Gyttorps SSKIID03256211   Gyttorps SSK Lag 1  CDAMta bort
5  Aronsson Christian   För. Skepplanda SpSIID02205601     ASENta bort
6  Aspgren Lars-Åke   Lerums Jaktvårds o SSFIID04900271   Lerums Jaktvårds o Sportskytteförening Lag 1  CSENta bort
7  Backlund Staffan   Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567     C60ta bort
8  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   Eskilstuna JSK Lag 1  AASENta bort
9  Bergkvist Hans   Vedums SSKIID01398361     A50ta bort
10  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783     AADAMta bort
11  bjørkvist tor anders   MOSS OJFFNO1552232629     50ta bort
12  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     A70ta bort
13  Boström Sven   För.JSK TrollhättanIID03491357     SENta bort
14  Brunander Henrik   Ulricehamns SpSIID03129150     ASENta bort
15  Bönström Lennart   Wings & Clays SCIID00125611     AA50ta bort
16  Carlsson Jan-Owe   Hovås Sport & JSKIID01684737   Hovås Sport och JSK Lag 1  C50ta bort
17  Carlsson Sören   Östhammars JSKIID01401141     A50ta bort
18  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299     ASENta bort
19  Davidson Jonas   Ljusterö Skyttecenter SFIID04769689     C50ta bort
20  Edvardsson Valdor   Mörrums JSKIID01692053     B70ta bort
21  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696     AA50ta bort
22  Ekberg Mattias   För.JSK TrollhättanIID00039779     ASENta bort
23  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925     AASENta bort
24  Eksvärd Stefan   Svegeråsens JSKIID01440050     B60ta bort
25  Eliasson Jörgen   Lerums Jaktvårds o SSFIID00009359     C60ta bort
26  Englund Michael   Falköpings SSKIID00623916     ASENta bort
27  Engqvist Fredrik   Nöbbele JSKIID00969950     ASENta bort
28  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182     C60ta bort
29  Franzén Johan   Åsbro JSKIID02075368     BSENta bort
30  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394     A60ta bort
31  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408     A50ta bort
32  Frisk Johan   För. Skepplanda SpSIID00990642     AJUNta bort
33  Glans Per-Erik   Nimrod Jakt & SSFIID01646229     B60ta bort
34  Grahm Jerker   Ystads JVFIID04022676     ASENta bort
35  Green Christer   Gyttorps SSKIID03747005     BSENta bort
36  Gullstrand Annelie   Falköpings SSKIID01159877     ADAMta bort
37  Gustafsson Anders   Frövi JSKIID01804611   Frövi JSK Lag 1  B50ta bort
38  Gustavsson Jacob   Brösarps JSKIID00981427     AAJUNta bort
39  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00002693     C70ta bort
40  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934     ADAMta bort
41  Haglund Peter   Kalmarbygdens Jäg IID01557335     AA60ta bort
42  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273     B50ta bort
43  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389     A50ta bort
44  Hellberg Hans   Hovås Sport & JSKIID00958163     A70ta bort
45  Henning Björn   Hovås Sport & JSKIID03576605   Hovås Sport och JSK Lag 1  C60ta bort
46  Hermansson Anders   För.JSK TrollhättanIID00619616     BSENta bort
47  Hermansson Johan   Mörrums JSKIID04585894     ASENta bort
48  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437     C50ta bort
49  Holm Fredrik   Östgöta JSKIID01115264   Östgöta JSK Lag 1  AASENta bort
50  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813     B50ta bort
51  Hulén Anton   Östgöta JSKIID02073184   Östgöta JSK Lag 1  ASENta bort
52  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   Östgöta JSK Lag 1  AA50ta bort
53  Håkansson Emil   För. Skepplanda SpSIID02211896     ASENta bort
54  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006     C50ta bort
55  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241     ASENta bort
56  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   Nimrod Jakt och SSF Lag 1  BDAMta bort
57  Johansson Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01057571     ASENta bort
58  Johansson Kjell   Nimrod Jakt & SSFIID01646126     B70ta bort
59  Johansson Mats   Åsbro JSKIID03031901   Åsbro JSK Lag 1  AA50ta bort
60  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233     AASENta bort
61  Jonsson Emil   Östgöta JSKIID04131891     ASENta bort
62  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288     AA50ta bort
63  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023     B50ta bort
64  Karlsson Johan   Degerfors SSKIID00413047   Degerfors SSK Lag 1  ASENta bort
65  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053     AA50ta bort
66  Karlsson Karl Henrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID00266543     A50ta bort
67  Karlsson Leif   Gyttorps SSKIID01736098     C70ta bort
68  Karlsson Magnus   Degerfors SSKIID01978282   Degerfors SSK Lag 1  AASENta bort
69  Karlsson Per   Gyttorps SSKIID01187768     A50ta bort
70  Kjellström Sören   Svegeråsens JSKIID00990142     C60ta bort
71  Kling Staffan   Frövi JSKIID01491949   Frövi JSK Lag 1  ASENta bort
72  Kvist Lars   Habo JVFIID01217771     CSENta bort
73  Kölegård Esa   Östersunds JSKIID02169098     A50ta bort
74  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024     A50ta bort
75  Larsson Kurt   Frövi JSKIID01407077   Frövi JSK Lag 1  A60ta bort
76  Larsson Liljeberg Håkan   Degerfors SSKIID02728520   Degerfors SSK Lag 1  A50ta bort
77  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376     B50ta bort
78  Larsson Tomas    Degerfors SSKIID01177470     B50ta bort
79  Ledin Mathias   Åsbro JSKIID01625821   Åsbro JSK Lag 1  ASENta bort
80  Lindahl Johan   Vikbolandets JVFIID01624041     A50ta bort
81  Lindström Anders   Wings & Clays SCIID01553618     A50ta bort
82  Lindström Felix   Sunderby Sport JSKIID00640282     BJUNta bort
83  Ling Christer   Falköpings SSKIID01624100     ASENta bort
84  Lundgren Tommy   Falköpings SSKIID01095125     A50ta bort
85  Lundin Anders   Eskilstuna JSKIID04720018   Eskilstuna JSK Lag 1  C50ta bort
86  Längbo Andre   Frövi JSKIID01661408   Frövi JSK Lag 1  CSENta bort
87  Längbo magnus   Frövi JSKIID01569901   Frövi JSK Lag 1  C50ta bort
88  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633     B50ta bort
89  Madsen Henrik   Svegeråsen jskSE1558900060     SENta bort
90  Magnusson Daniel   Björneborgs JSKIID04721191     CSENta bort
91  Magnusson Pernilla   Björneborgs JSKIID02399587     CDAMta bort
92  Malmkvist Göran   Vingåkers JSKIID01097441     B60ta bort
93  Meijer Rolf   Nimrod Jakt & SSFIID01410780     A50ta bort
94  Nilsson Bo   Järlövs SportingclubIID00511920     B50ta bort
95  Nilsson Rolf   Åsbro JSKIID00007462   Åsbro JSK Lag 1  A60ta bort
96  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050     BDAMta bort
97  Olsen Roar   Skillingmarks SGIID01413758   Skillingmarks Skyttegille Lag 1  AASENta bort
98  Olsson Anneli   Trosaortens JSSKIID01468875   Trosaortens Jakt o SSK Lag 1  CDAMta bort
99  Olsson Bo   Trosaortens JSSKIID01468873   Trosaortens Jakt o SSK Lag 1  C60ta bort
100  Olsson Jan   Nimrod Jakt & SSFIID01693284     B70ta bort
101  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287     BDAMta bort
102  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885     A50ta bort
103  Persson Andreas   Brösarps JSKIID02607934     AASENta bort
104  Persson Clas   Gyttorps SSKIID05112983     CSENta bort
105  Persson Joakim   Gyttorps SSKIID01690114     CSENta bort
106  Persson Pelle   Gyttorps SSKIID02253127     BJUNta bort
107  Persson Simon   Mörrums JSKIID04585900     CSENta bort
108  Petterson Ellinor   Trosaortens JSSKIID01468876   Trosaortens Jakt o SSK Lag 1  CDAMta bort
109  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858     A50ta bort
110  Rooth Magnus   Kalmarbygdens Jäg IID00900343     AA50ta bort
111  Roswall Stefan   För. Skepplanda SpSIID02211887     ASENta bort
112  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575     BSENta bort
113  Schullström Staffan   Wings & Clays SCIID01000493     AA50ta bort
114  Siikavuopio Robert   Gyttorps SSKIID01537360   Gyttorps SSK Lag 2  A50ta bort
115  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463     B50ta bort
116  Skjønhaug Tore   SarpsborgNO980213030     B60ta bort
117  Smedberg Dennis   Gyttorps SSKIID03910289     CJUNta bort
118  Smedberg Kenneth   Gyttorps SSKIID01536503   Gyttorps SSK Lag 2  AASENta bort
119  Smedberg Susanne   Gyttorps SSKIID01542573   Gyttorps SSK Lag 1  CDAMta bort
120  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308     ASENta bort
121  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110     A60ta bort
122  Söderman Jan   För. Skepplanda SpSIID02266591     CSENta bort
123  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251     AAJUNta bort
124  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672     A50ta bort
125  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038     C50ta bort
126  Uhlén Peter   För. Skepplanda SpSIID02824962     C50ta bort
127  Vikberg Lena   Gyttorps SSKIID02089712   Gyttorps SSK Lag 1  CDAMta bort
128  von Eisenhart Amanda   Strängnäs JSKIID00949810     BDAMta bort
129  Wegebrand Conny   Roslagens JSKIID02597008     B60ta bort
130  Weyhing Jannie   För.JSK TrollhättanIID00193509     DAMta bort
131  Åkesson Peter   Östgöta JSKIID02964142     B50ta bort
132  Ördberg Gunnel   För.JSK TrollhättanIID00649321     CDAMta bort

Antal föranmälda deltagare:132






Lerduvor på Facebook