Lerduveskytte

Startlista,
Mälarcupen Åland/2 - Engelsk sporting,
Ålands Sportskytteförening, 100 duvor,
2019-04-28

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen Åland/2, 2019-04-28 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Andersson Conny   ÅSSF ÅlandSF990214719   BSENta bort
2  Andersson Kalle   Ålands sportskytte föreningAX1488746440   BSENta bort
3  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   AAASENta bort
4  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
5  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   A70ta bort
6  Darby Charlie   Ålands SSFSF1553794450   JUNta bort
7  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   AASENta bort
8  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   ASENta bort
9  Eriksson Raoul   ÅSSF BREDMOSF1428866543   C60ta bort
10  Forsgård Göran   ÅSSF ÅlandSF990214060   C60ta bort
11  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   BSENta bort
12  Fredriksson Per   Eskilstuna JSKIID01709084   ASENta bort
13  Gustavsson Per   Uppsala JSKIID02494158   B60ta bort
14  Haajanen Johan   Huddinge JVFIID01243728   CSENta bort
15  Hall Birger   Nordanlunds JSKIID00006081   A70ta bort
16  Holm Fredrik   Östgöta JSKIID01115264   AASENta bort
17  Hulén Anton   Östgöta JSKIID02073184   AASENta bort
18  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   A50ta bort
19  humble andreas   0IID04589352   CSENta bort
20  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   C50ta bort
21  Jansson Marie-Louise   ÅSSFSF1513440399   CDAMta bort
22  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   ASENta bort
23  Jansson Åke   Rosersbergs SSKIID01582767   CSENta bort
24  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   AASENta bort
25  Jimmerfors Tomas   Huddinge JVFIID02749897   A50ta bort
26  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   B50ta bort
27  Johansson Jan-Erik   Östra Sörmlands JSKIID05111833   B50ta bort
28  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   AA50ta bort
29  Karlsson Joakim   Åsbro JSKIID02082091   ASENta bort
30  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
31  Karlsson Per   Gyttorps SSKIID01187768   B50ta bort
32  Kokkonen Petri   ssgSF1550078731   50ta bort
33  Kronholm Kent Viking   Roslagens JSKIID01524128   A60ta bort
34  Kuhlman Andreas   ÅSSF ÅlandSF990214720   A60ta bort
35  Kuutti Lars   Huddinge JVFIID01709105   C60ta bort
36  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   B50ta bort
37  Liljestrand Robert   Raseborgs Skyttar rfSF1550679105   SENta bort
38  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   ASENta bort
39  Lindblom David   JRF Nykv/Södert JSKIID02752462   ASENta bort
40  Lindblom Rasmus   Eskilstuna JSKIID03639617   BJUNta bort
41  Lindgren Bengt-Olof   ÅSSF ÅlandSF990214002   B60ta bort
42  Lindström Anna   Roslagens JSKIID01942297   CDAMta bort
43  Lindström Rune   Raseborgs Skyttar rfSF1550084792   60ta bort
44  Lisjö Torgny   Trosaortens JSSKIID01649303   B50ta bort
45  Lundström Jimmie   Huddinge JVFIID04738074   ASENta bort
46  Mattsson Lennart   Roslagens JSKIID04400088   B50ta bort
47  Mattsson Linus   ÅSSFSF1547486303   JUNta bort
48  Müller Bernadette   Uppsala JSKIID01000469   CDAMta bort
49  Nilsson Rolf   Åsbro JSKIID00007462   A60ta bort
50  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   A60ta bort
51  Nygren Lars   Roslagens JSKIID04399565   C60ta bort
52  Olai Birger   Östgöta JSKIID01998169   C50ta bort
53  Palmqvist Daniel   Östra Sörmlands JSKIID02577461   CSENta bort
54  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   BDAMta bort
55  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   A50ta bort
56  Pettersson Erik   Oskarshamns JSKIID02970906   CSENta bort
57  Pettersson Mikael   Roslagens JSKIID01716252   A50ta bort
58  Pettersson Tony   JRF Nykv/Södert JSKIID02777274   ASENta bort
59  Qamhawi Majed   Huddinge JVFIID04303453   ASENta bort
60  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136   C50ta bort
61  Rehn Niklas   ÅSSF ÅlandSF990214306   BSENta bort
62  Rosvall Magnus   Almunge JSKIID03514089   CSENta bort
63  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
64  Selander Emelie   Eskilstuna JSKIID04106882   DAMta bort
65  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   C50ta bort
66  Strengbom Ingemar   Uppsala JSKIID00269286   C60ta bort
67  Ström Mattias   Uppsala JSKIID00514907   SENta bort
68  Sundblom Elise   ÅSSFSF1488869640   CDAMta bort
69  Sundström Hans   JSFSF1464346020   AA50ta bort
70  Söderberg Ann-Charlotte   Uppsala JSKIID04996788   CDAMta bort
71  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
72  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort
73  Wall Fredrik   Huddinge JVFIID02749958   C50ta bort
74  Zotter Andreas   JRF Nykv/Södert JSKIID04841833   CSENta bort
75  Åkerblom Lennart   ÅSSF ÅlandSF990214005   C60ta bort
76  Åkerblom Rannva   ÅSSFSF89898765   CDAMta bort
77  Åkesson Peter   Östgöta JSKIID02964142   C50ta bort

Antal föranmälda deltagare:77






Lerduvor på Facebook