Lerduveskytte


Startlista,
Mälarcupen Åland/1 - Engelsk sporting,
Ålands Sportskytteförening, 100 duvor,
2019-04-27

.



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen Åland/1, 2019-04-27 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Andersson Kalle   Ålands sportskytte föreningAX1488746440   BSENta bort
2  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   AAASENta bort
3  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
4  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   ASENta bort
5  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   BSENta bort
6  Eriksson Raoul   ÅSSF BREDMOSF1428866543   C60ta bort
7  Hall Birger   Nordanlunds JSKIID00006081   A70ta bort
8  Holm Fredrik   Östgöta JSKIID01115264   BSENta bort
9  Hulén Anton   Östgöta JSKIID02073184   ASENta bort
10  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   A50ta bort
11  humble andreas   0IID04589352   CSENta bort
12  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   C50ta bort
13  Jansson Marie-Louise   ÅSSFSF1513440399   CDAMta bort
14  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   BSENta bort
15  Jansson Åke   Rosersbergs SSKIID01582767   CSENta bort
16  Jimmerfors Tomas   Huddinge JVFIID02749897   B50ta bort
17  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   A50ta bort
18  Johansson Jan-Erik   Östra Sörmlands JSKIID05111833   B50ta bort
19  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   AA50ta bort
20  Karlsson Joakim   Åsbro JSKIID02082091   ASENta bort
21  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
22  Kokkonen Petri   ssgSF1550078731   50ta bort
23  Kuhlman Andreas   ÅSSF ÅlandSF990214720   A60ta bort
24  Liljestrand Robert   Raseborgs Skyttar rfSF1550679105   SENta bort
25  Lindblom David   JRF Nykv/Södert JSKIID02752462   ASENta bort
26  Lindblom Rasmus   Eskilstuna JSKIID03639617   BJUNta bort
27  Lindström Rune   Raseborgs Skyttar rfSF1550084792   60ta bort
28  Mattsson Linus   ÅSSFSF1547486303   JUNta bort
29  Palmqvist Daniel   Flens JSKIID02577461   CSENta bort
30  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   BDAMta bort
31  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   A50ta bort
32  Pettersson Tony   JRF Nykv/Södert JSKIID02777274   ASENta bort
33  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136   C50ta bort
34  Rehn Niklas   ÅSSF ÅlandSF990214306   BSENta bort
35  Rosvall Magnus   Almunge JSKIID03514089   CSENta bort
36  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
37  Selander Emelie   Eskilstuna JSKIID4106882   DAMta bort
38  Sundblom Elise   ÅSSFSF1488869640   CDAMta bort
39  Sundström Hans   JSFSF1464346020   AA50ta bort
40  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
41  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort
42  Wall Fredrik   Huddinge JVFIID02749958   C50ta bort
43  Zotter Andreas   JRF Nykv/Södert JSKIID04841833   BSENta bort
44  Åkesson Peter   Östgöta JSKIID02964142   C50ta bort

Antal föranmälda deltagare:44






Lerduvor på Facebook