Lerduveskytte

Startlista,
Mälarcupen Östgöta - Engelsk sporting,
Östgöta Jaktskytteklubb, 100 duvor,
2019-05-05

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen Östgöta, 2019-05-05 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
2  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   ASENta bort
3  Deremar Peter   Rosersbergs SSKIID04209379   CSENta bort
4  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   AASENta bort
5  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   ASENta bort
6  Engkvist Maria   Åby SkytteklubbIID01188891   CDAMta bort
7  Erlandsson Robert   Vikbolandets JVFIID01302756   BSENta bort
8  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182   C60ta bort
9  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499   BSENta bort
10  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   BSENta bort
11  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00002693   C70ta bort
12  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934   BDAMta bort
13  Holm Fredrik   Östgöta JSKIID01115264   AASENta bort
14  Hulén Anton   Östgöta JSKIID02073184   AASENta bort
15  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   B50ta bort
16  Jonsson Emil   Östgöta JSKIID04131891   ASENta bort
17  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   A50ta bort
18  Karlsson Joakim   Åsbro JSKIID02082091   ASENta bort
19  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
20  Karlsson Per   Gyttorps SSKIID01187768   B50ta bort
21  Karlsson Stefan   Åby SkytteklubbIID01406509   A50ta bort
22  Kjerrman Anders   Vikbolandets JVFIID01701832   C50ta bort
23  Landell Johnny   Åby SkytteklubbIID01411024   A50ta bort
24  Ledin Mathias   Åsbro JSKIID01625821   ASENta bort
25  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   ASENta bort
26  Magnusson Daniel   Björneborgs JSKIID04721191   CSENta bort
27  Malmkvist Göran   Vingåkers JSKIID01097441   B60ta bort
28  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   A60ta bort
29  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   BDAMta bort
30  Olai Birger   Östgöta JSKIID01998169   C50ta bort
31  Palmqvist Daniel   Östra Sörmlands JSKIID02577461   CSENta bort
32  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   BDAMta bort
33  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   C50ta bort
34  Sällström Johanna    Östra Sörmlands JSKIID00537500   CDAMta bort
35  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
36  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort
37  Uludag Alparslan   JRF Nykv/Södert JSKIID02287315   AA50ta bort
38  Åkesson Peter   Östgöta JSKIID02964142   C50ta bort

Antal föranmälda deltagare:38






Lerduvor på Facebook