❤ Tävlingar av typ jägarduvan med s.k "re-entry" kan hanteras i resultatprogrammet. Lägg till namn, klubb, ort, SEN, DAM, JUN, 50, 65. Obegränsat antal rader/deltagare. Kontakt: info@lerduvor.com
Lerduveskytte

Startlista,
LLT4 - Engelsk sporting,
För.jaktskyttarna Trollhättan, 100 duvor,
2019-05-26

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till LLT4, 2019-05-26 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Ahlin Mats   Svegeråsens JSKIID01180854   B50ta bort
2  Backlund Staffan   Lerums Jaktvårds o SSFIID03653567   C60ta bort
3  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   AASENta bort
4  Bergkvist Rebecka   Falköpings SSKIID01275783   AADAMta bort
5  Brunander Henrik   Ulricehamns SpSIID03129150   CSENta bort
6  Bönström Lennart   Wings & Clays SCIID00125611   A50ta bort
7  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   ASENta bort
8  Englund Michael   Falköpings SSKIID00623916   BSENta bort
9  Fagerstrand Marcus   Nässjöortens JVFIID05107170   ASENta bort
10  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012   AAASENta bort
11  Fredriksson Gösta   Gyttorps SSKIID02407957   ASENta bort
12  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   AA50ta bort
13  Grahm Jerker   Ystads JVFIID04022676   ASENta bort
14  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00002693   C70ta bort
15  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934   BDAMta bort
16  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273   B50ta bort
17  Hermansson Anders   0IID00619616   SENta bort
18  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437   C50ta bort
19  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   B50ta bort
20  Johansson Alexander   För.JSK TrollhättanIID01382478   JUNta bort
21  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   BDAMta bort
22  Johansson Leif-mikael   För.JSK TrollhättanIID01412710   50ta bort
23  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233   ASENta bort
24  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   AA50ta bort
25  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   A50ta bort
26  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
27  Lindström Anders   Wings & Clays SCIID01553618   A50ta bort
28  Nazari Nader   Lerums Jaktvårds o SSFIID00894379   C60ta bort
29  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844   A50ta bort
30  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   BDAMta bort
31  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   A50ta bort
32  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575   BSENta bort
33  Svensson Johan   För.JSK TrollhättanIID00667887   SENta bort
34  Södergren Ulrik   Lerums Jaktvårds o SSFIID04891492   C50ta bort
35  Tommy Lövgren   För.JSK TrollhättanIID03955633   B50ta bort
36  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
37  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort

Antal föranmälda deltagare:37






Lerduvor på Facebook