❤ Tävlingar av typ jägarduvan med s.k "re-entry" kan hanteras i resultatprogrammet. Lägg till namn, klubb, ort, SEN, DAM, JUN, 50, 65. Obegränsat antal rader/deltagare. Kontakt: info@lerduvor.com
Lerduveskytte

Startlista,
Mälarcup Nordanlund + LLT1 - Engelsk sporting,
Nordanlunds Jaktskytteklubb, 100 duvor,
2019-04-13

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcup Nordanlund + LLT1, 2019-04-13 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   AASENta bort
2  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
3  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   A70ta bort
4  Bönström Lennart   Wings & Clays SCIID00125611   A50ta bort
5  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   ASENta bort
6  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   BSENta bort
7  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012   AAASENta bort
8  Fredriksson Gösta   Gyttorps SSKIID02407957   ASENta bort
9  Fredriksson Torbjörn   Gyttorps SSKIID02098296   A60ta bort
10  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   AA50ta bort
11  Green Christer   Gyttorps SSKIID03747005   BSENta bort
12  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00002693   C70ta bort
13  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934   BDAMta bort
14  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273   B50ta bort
15  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   C50ta bort
16  Isaksson Isak   Uppsala JSKIID04381356   CSENta bort
17  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   AA50ta bort
18  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   A50ta bort
19  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
20  Larsson Kent   Strängnäs JSKIID04937362   60ta bort
21  Larsson Lars   Strängnäs JSKIID02232966   ASENta bort
22  Larsson Liljeberg Håkan   Degerfors SSKIID02728520   B50ta bort
23  Larsson Tomas    Degerfors SSKIID01177470   B50ta bort
24  Lindström Lars   Romfartuna JSK1543947385   50ta bort
25  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   B60ta bort
26  Palmqvist Daniel   Flens JSKIID02577461   CSENta bort
27  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
28  Sundström Hans   JSFSF1464346020   AA50ta bort
29  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
30  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort

Antal föranmälda deltagare:30






Lerduvor på Facebook