❤ Tävlingar av typ jägarduvan med s.k "re-entry" kan hanteras i resultatprogrammet. Lägg till namn, klubb, ort, SEN, DAM, JUN, 50, 65. Obegränsat antal rader/deltagare. Kontakt: info@lerduvor.com
Lerduveskytte

Startlista,
Mälarcupen+ LLT2 - Engelsk sporting,
Uppsala Jaktskytteklubb, 100 duvor,
2019-04-14

Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen+ LLT2, 2019-04-14 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Almström Jimmy   Uppsala JSKIID05144510   CSENta bort
2  André Måns   Eskilstuna JSKIID03966590   B50ta bort
3  Berg Niklas   JRF Nykv/Södert JSKIID05312876   CSENta bort
4  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   AASENta bort
5  Björklund Christer   Haninge JSKIID00010666   B50ta bort
6  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
7  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   A70ta bort
8  Burkevica Anita   Eskilstuna JSKIID03980647   CDAMta bort
9  Bönström Lennart   Wings & Clays SCIID00125611   A50ta bort
10  Cardoso Marcelo   Uppsala JSKIID04809063   C50ta bort
11  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   ASENta bort
12  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   BSENta bort
13  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012   AAASENta bort
14  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   AA50ta bort
15  Haage Jan Olov   Nässjöortens JVFIID00002693   C70ta bort
16  Haage Sofie   Nässjöortens JVFIID00789934   BDAMta bort
17  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273   B50ta bort
18  Hjortstråle Tobias   Wings & Clays SCIID04582872   CSENta bort
19  Isaksson Isak   Uppsala JSKIID04381356   CSENta bort
20  Jansson Bjurhammer Gustaf   Uppsala JSKIID01518741   CSENta bort
21  Johnsson Thomas   Nordanlunds JSKIID00730665   AA50ta bort
22  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   AA50ta bort
23  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   A50ta bort
24  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
25  Karlström Markus   Almunge JSKIID00203267   SENta bort
26  Kuutti Lars   Huddinge JVFIID01709105   C60ta bort
27  Larsson Kent   Strängnäs JSKIID04937362   60ta bort
28  Larsson Lars   Strängnäs JSKIID02232966   ASENta bort
29  Larsson Liljeberg Håkan   Degerfors SSKIID02728520   B50ta bort
30  Larsson Tomas    Degerfors SSKIID01177470   B50ta bort
31  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   B60ta bort
32  Palmqvist Daniel   Flens JSKIID02577461   CSENta bort
33  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136   C50ta bort
34  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307   ASENta bort
35  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
36  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   C50ta bort
37  Sundström Hans   JSFSF1464346020   AA50ta bort
38  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
39  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort
40  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038   C50ta bort

Antal föranmälda deltagare:40






Lerduvor på Facebook