Lerduveskytte


Startlista,
Mälarcupen Huddinge - Engelsk sporting,
Huddinge Jaktvårdsförening, 100 duvor,
2019-02-10

» Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen Huddinge, 2019-02-10 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Axling Emil   Gyttorps SSKIID01830171   CSENta bort
2  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
3  Bönström Lennart   Wings & Clays SCIID00125611   A50ta bort
4  Davidson Jonas   Ljusterö Skyttecenter SFIID04769689   C50ta bort
5  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   AASENta bort
6  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   BSENta bort
7  Engkvist Maria   Åby SkytteklubbIID01188891   C50ta bort
8  Filip Gudmundsson   Helsingborgs JSKIID94814   ASENta bort
9  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182   C60ta bort
10  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499   CSENta bort
11  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   BSENta bort
12  Gilljam Carl-Henrik   Almunge JSKIID00713147   BSENta bort
13  Green Christer   Gyttorps SSKIID03747005   CSENta bort
14  Hjortstråle Tobias   Wings & Clays SCIID04582872   CSENta bort
15  Hulén Anton   Östgöta JSKIID02073184   ASENta bort
16  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   A50ta bort
17  Isaksson Isak   Uppsala JSKIID04381356   CSENta bort
18  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   BSENta bort
19  Jansson Åke   Rosersbergs SSKIID01582767   CSENta bort
20  Johansson Jan-Erik   Östra Sörmlands JSK05111833   B50ta bort
21  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   A50ta bort
22  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
23  Karlsson Per   Åsbro JSKIID01187768   C50ta bort
24  Karlsson Stefan   Åby SkytteklubbIID01406509   B50ta bort
25  Kuutti Lars   Huddinge JVFIID01709105   C60ta bort
26  Landebrink Mats   Haninge JSKIID04298108   C50ta bort
27  Larsson Kurt   Frövi JSKIID01407077   A60ta bort
28  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   B50ta bort
29  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   ASENta bort
30  Lindblad Magnus   Huddinge JVFIID00263395   C50ta bort
31  Lindblom David   JRF Nykv/Södert JSKIID02752462   AASENta bort
32  Lindblom Rasmus   Eskilstuna JSKIID03639617   BJUNta bort
33  Lundin Anders   Eskilstuna JSKIID04720018   C50ta bort
34  Lundqvist Kent   Roslagens JSKIID01561526   A60ta bort
35  Lundström Jimmie   Huddinge JVFIID04738074   BSENta bort
36  Nilsson Filip   Huddinge JVFIID04082871   ASENta bort
37  Näslund Anders   Haninge JSKIID01635683   CSENta bort
38  Palmqvist Daniel   Flens JSKIID02577461   CSENta bort
39  Pantzar Madelene   Östgöta JSKIID01114287   BDAMta bort
40  Pantzar Mats   Östgöta JSKIID01410885   AA50ta bort
41  Petters Conny   Haninge JSKIID01071911   AAA60ta bort
42  Pettersson Tony   JRF Nykv/Södert JSKIID02777274   ASENta bort
43  Qamhawi Majed   Huddinge JVFIID04303453   BSENta bort
44  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307   ASENta bort
45  Rosell Kent   Hälsingborgs JSKIID03577201   A50ta bort
46  Råberg Hans   JRF Nykv/Södert JSKIID02859423   60ta bort
47  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
48  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   C50ta bort
49  Stefansson Mikael   Haninge JSKIID03084947   B50ta bort
50  Strindholm Michael   Wings & Clays SCIID01116692   B60ta bort
51  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
52  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort
53  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038   C50ta bort
54  Uludag Alparslan   JRF Nykv/Södert JSKIID02287315   AA50ta bort
55  Wegebrand Conny   Roslagens JSKIID02597008   C60ta bort
56  Westman Anders   JRF Nykv/Södert JSKIID00091568   50ta bort
57  Zotter Andreas   JRF Nykv/Södert JSKIID04841833   SENta bort
58  Åkesson Peter   Östgöta JSKIID02964142   C50ta bort

Antal föranmälda deltagare:58






Lerduvor på Facebook