Lerduveskytte


Startlista,
Mälarcupen - Engelsk sporting,
Rosersbergs Sportskytteklubb, 100 duvor,
2019-03-31

.



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen, 2019-03-31 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
2  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399   B70ta bort
3  Carlsson Sören   Östhammars JSKIID01401141   A50ta bort
4  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   ASENta bort
5  Engkvist Maria   Åby SkytteklubbIID01188891   CDAMta bort
6  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182   C60ta bort
7  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499   CSENta bort
8  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   BSENta bort
9  Hjortstråle Tobias   Wings & Clays SCIID04582872   CSENta bort
10  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   C50ta bort
11  Hulén Erik   Östgöta JSKIID01710270   A50ta bort
12  Isaksson Isak   Uppsala JSKIID04381356   CSENta bort
13  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   C50ta bort
14  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   ASENta bort
15  Jimmerfors Tomas   Huddinge JVFIID02749897   B50ta bort
16  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   A50ta bort
17  Johansson Jan-Erik   Östra Sörmlands JSKIID05111833   B50ta bort
18  Johnsson Thomas   Nordanlunds JSKIID00730665   AA50ta bort
19  Juthe Nils-Erik   Eskilstuna JSKIID01411023   A50ta bort
20  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
21  Karlsson Per   Gyttorps SSKIID01187768   C50ta bort
22  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   ASENta bort
23  Lundqvist Kent   Roslagens JSKIID01561526   B60ta bort
24  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   C60ta bort
25  Palmqvist Daniel   Flens JSKIID02577461   CSENta bort
26  Petters Conny   Haninge JSKIID01071911   AAA60ta bort
27  Pettersson Tony   JRF Nykv/Södert JSKIID02777274   ASENta bort
28  Qamhawi Majed   Huddinge JVFIID04303453   BSENta bort
29  Rosvall Magnus   Almunge JSKIID03514089   CSENta bort
30  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
31  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   C50ta bort
32  Smedberg Kenneth   Gyttorps SSKIID01536503   AASENta bort
33  Stålberg Anton   Roslagens JSKIID01656802   AASENta bort
34  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110   A60ta bort
35  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
36  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort
37  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038   C50ta bort
38  Uludag Alparslan   JRF Nykv/Södert JSKIID02287315   AA50ta bort
39  Wall Fredrik   Huddinge JVFIID02749958   C50ta bort
40  Wegebrand Conny   Roslagens JSKIID02597008   B60ta bort
41  Åkesson Peter   Östgöta JSKIID02964142   C50ta bort

Antal föranmälda deltagare:41






Lerduvor på Facebook