Lerduveskytte

Läs om Sverigeduvan - kan arrangeras som FSP, CPK eller ESP|
Byta Klubb, ändra?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Startlista,
Lucia Trad - ESP (Mälarcup 2019) - Engelsk sporting,
Gyttorps Sportskytteklubb, 100 duvor,
2018-12-09

» Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Lucia Trad - ESP (Mälarcup 2019), 2018-12-09 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Andersson Jonas   Frövi JSKIID02160501   BSENta bort
2  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
3  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   ASENta bort
4  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   AASENta bort
5  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   BSENta bort
6  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182   C60ta bort
7  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499   CSENta bort
8  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   BSENta bort
9  Fredriksson Torbjörn   Gyttorps SSKIID02098296   A60ta bort
10  Hulén Anton   Åsbro JSKIID02073184   ASENta bort
11  Hulén Erik   Åsbro JSKIID01710270   A50ta bort
12  Isaksson Isak   Uppsala JSKIID4381356   SENta bort
13  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   BSENta bort
14  Jimmerfors Tomas   Huddinge JVFIID02749897   A50ta bort
15  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   A50ta bort
16  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   A50ta bort
17  Karlsson Leif   Gyttorps SSKIID01736098   C70ta bort
18  Karlsson Per   Åsbro JSKIID01187768   C50ta bort
19  Larsson Kurt   Frövi JSKIID01407077   A60ta bort
20  Nilsson Filip   Huddinge JVFIID04082871   ASENta bort
21  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   C60ta bort
22  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   BDAMta bort
23  Pantzar Madelene   Åsbro JSKIID01114287   BDAMta bort
24  Pantzar Mats   Åsbro JSKIID01410885   AA50ta bort
25  Persson Joakim   Gyttorps SSKIID01690114   CSENta bort
26  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
27  Sandin Emil   Växjö JSKIID00463985   ASENta bort
28  Stålberg Lars   Roslagens JSKIID03958145   B60ta bort
29  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAAJUNta bort
30  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort
31  Tännström Jan   Roslagens JSKIID01034581   AA50ta bort
32  Uludag Alparslan   JRF Nykv/Södert JSKIID02287315   AA50ta bort
33  Westerlund Christian   Frövi JSKIID01411093   ASENta bort
34  Åkesson Peter   Åsbro JSKIID02964142   CSENta bort

Antal föranmälda deltagare:34






Lerduvor på Facebook