Lerduveskytte

Läs om Sverigeduvan - kan arrangeras som FSP, CPK eller ESP|
Uppdaterad statistik 2017/18 - CPK, ESP & FSP (507 skyttar blev det)|
Byta Klubb, ändra?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Startlista, -
Compak Sporting Uttagning till Skandinaviska - Compak,
Föreningen Skepplanda Sportskyttar, 100 duvor,
2018-05-19

» Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Compak Sporting Uttagning till Skandinaviska, 2018-05-19 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn     Anm.tidFörening  LicnrCat   Del.
1  Aronsson Christian (3)  För. Skepplanda SpSIID02205601  SENta bort
2  Bergkvist Rebecka (4)  Falköpings SSKIID01275783  DAMta bort
3  Boström Sune (2)  Östhammars JSKIID00251399  65ta bort
4  Boström Sven (0)  För.JSK TrollhättanIID03491357  SENta bort
5  Brunander Henrik (1)  Ulricehamns SpSIID03129150  SENta bort
6  Dagman Erik (0)  Skövde JSKIID04879299  SENta bort
7  Ekberg Jan (2)  För.JSK TrollhättanIID01401696  55ta bort
8  Friberg Peter (2)  Kalmar JSKIID01439394  55ta bort
9  Grahm Jerker (3)  Ystads JVFIID04022676  SENta bort
10  Gusland Magne (0)  Brunlanes SSNO980213016  SENta bort
11  Haage Jan Olov (0)  Nässjöortens JVFIID00113252  65ta bort
12  Haage Sofie (0)  Nässjöortens JVFIID00789934  DAMta bort
13  Hallgren Martin (3)  Ystads JVFIID03790316  SENta bort
14  Hansson Björne (1)  För. Skepplanda SpSIID00011389  SENta bort
15  Hellström Carina (8)  Vikbolandets JVFIID01568621  DAMta bort
16  Hellström Jonas (1)  Vikbolandets JVFIID01568605  SENta bort
17  Johansson Annika (2)  Nimrod Jakt & SSFIID02135059  DAMta bort
18  Johansson Mikael (1)  För.JSK TrollhättanIID00957233  SENta bort
19  Karlsson Johannes (0)  Växjö JSKIID01700882  JUNta bort
20  Kronstrand Mikael (3)  För. Skepplanda SpSIID02754512  SENta bort
21  Larsson Bengt (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01153731  65ta bort
22  Larsson Markus (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01503204  SENta bort
23  Liedberg Michael (4)  Svegeråsens JSKIID01153734  65ta bort
24  Lindahl Johan (5)  Vikbolandets JVFIID01624041  SENta bort
25  Malmström Fredrik (3)  Hässleholmso. JSKIID01020380  SENta bort
26  Malmström Simon (0)  Hässleholmso. JSKIID04408628  JUNta bort
27  Meijer Rolf (1)  Nimrod Jakt & SSFIID01410780  55ta bort
28  Nilsson Daniel (1)  Kalmarbygdens Jäg IID01269476  SENta bort
29  Nilsson Patrik (1)  Hässleholmso. JSKIID01020312  SENta bort
30  Nordberg Ingemar (2)  För. Skepplanda SpSIID01784844  SENta bort
31  Nordqvist Jonathan (7)  Vikbolandets JVFIID02857149  JUNta bort
32  Nyvaller Charlotta (0)  Skövde JSKIID04891050  DAMta bort
33  Pantzar Madelene (3)  Åsbro JSKIID01114287  DAMta bort
34  Persson Andreas (3)  Brösarps JSKIID02607934  SENta bort
35  Samuelsson Stefan (1)  Nimrod Jakt & SSFIID00888599  SENta bort
36  Sandin Emil (0)  Växjö JSKIID00463985  SENta bort
37  Siikavuopio Robert (4)  Sunderby Sport JSKIID01537360  SENta bort
38  Skinne Per Kristian (1)  Sarpsborg ojffNO1463424339  55ta bort
39  Stenström Mattias (1)  För. Skepplanda SpSIID03500308  SENta bort
40  Söderman Jan (1)  För. Skepplanda SpSIID02266591  SENta bort
41  Tommy Lövgren (0)  För.JSK TrollhättanIID03955633  SENta bort
42  Tryterud Elling (0)  Sokna LKNO1522701129  SENta bort
43  Tryterud Hans (0)  Sokna LKNO1522702392  SENta bort
44  Åkerberg Marcus (6)  Vikbolandets JVFIID01655107  SENta bort

Antal föranmälda deltagare:44






Lerduvor på Facebook