Lerduveskytte

Läs om Sverigeduvan - kan arrangeras som FSP, CPK eller ESP|
Uppdaterad statistik 2017/18 - CPK, ESP & FSP (507 skyttar blev det)|
Byta Klubb, ändra?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Startlista,
Mälarcupen - Engelsk sporting,
Uppsala Jaktskytteklubb, 100 duvor,
2018-04-29

» Preliminär skjutlagslista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen, 2018-04-29 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Andersson Conny   Eskilstuna JSKIID01090852   A50ta bort
2  Andersson Roger   Rosersbergs SSKIID01068768   C50ta bort
3  Björklund Stefan   Roslagens JSKIID00570525   AA50ta bort
4  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
5  Burkevica Anita   Eskilstuna JSKIID03980647   CDAMta bort
6  Cardoso Marcelo   Uppsala JSKIID04809063   C50ta bort
7  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   AASENta bort
8  Engblom Dennis   Rosersbergs SSKIID03241880   CSENta bort
9  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   BSENta bort
10  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   BSENta bort
11  Gilljam Carl-Henrik   Almunge JSKIID00713147   BSENta bort
12  Hagigi Vahid   Haninge JSKIID01573146   BSENta bort
13  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182   SENta bort
14  Hellgren Johan   Roslagens JSKIID02068965   AASENta bort
15  Hjortstråle Tobias   Wings & Clays SCIID04582872   CSENta bort
16  Holm Fredrik   Åsbro JSKIID01115264   ASENta bort
17  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   C50ta bort
18  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   B50ta bort
19  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   C50ta bort
20  Jansson Mattias   Uppsala JSKIID01000438   BSENta bort
21  Jansson Åke   Rosersbergs SSKIID01582767   CSENta bort
22  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   ASENta bort
23  Jimmerfors Tomas   Huddinge JVFIID02749897   A50ta bort
24  Jonsson Emil   Borensbergs SGIID04131891   CSENta bort
25  Karlsson Johan   Degerfors SSKIID00413047   CSENta bort
26  Kuhlman Andreas   ÅSSF ÅlandSF990214720   A50ta bort
27  L Per   Ljusterö Skyttecenter SFIID738067   SENta bort
28  Landebrink Mats   Haninge JSKIID04298108   C50ta bort
29  Larsson Lars   Strängnäs JSKIID02232966   ASENta bort
30  Larsson Liljeberg Håkan   Degerfors SSKIID02728520   B50ta bort
31  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   BSENta bort
32  Lindström Anders   Rosersbergs SSKIID01553618   A50ta bort
33  Lundqvist Kent   Roslagens JSKIID01561526   A60ta bort
34  Lundström Jimmie   Huddinge JVFIID04738074   BSENta bort
35  Nilsson Filip   Huddinge JVFIID04082871   ASENta bort
36  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   A60ta bort
37  Nygren Johan   Roslagens JSKIID01524127   AASENta bort
38  Nygren Lars   Roslagens JSKIID04399565   B60ta bort
39  Pantzar Madelene   Åsbro JSKIID01114287   CDAMta bort
40  Pantzar Mats   Åsbro JSKIID01410885   AA50ta bort
41  Pohl Fredrik   Rosersbergs SSKIID02073157   CSENta bort
42  Rosvall Magnus   Almunge JSKIID03514089   CSENta bort
43  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
44  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463   B50ta bort
45  Skowronski Lukasz   Huddinge JVFIID05019603   Cta bort
46  Skowronski Lukasz   Huddinge JVFIID05019603   Cta bort
47  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308   ASENta bort
48  Strengbom Ingemar   Uppsala JSKIID00269286   B60ta bort
49  Stålberg Anton   Roslagens JSKIID01656802   AASENta bort
50  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110   A60ta bort
51  Söderberg Mikael   Rosersbergs SSK3812412   C50ta bort
52  Tullberg Marcus   Roslagens JSKIID02077251   AAJUNta bort
53  Tullberg Sven Olov   Roslagens JSKIID01745672   A50ta bort
54  Tännström Jan   Roslagens JSKIID01034581   AA50ta bort
55  Uhlander Olof   Wings & Clays SCIID02543038   C50ta bort
56  Uludag Alparslan   JRF Nykv/Södert JSKIID02287315   AA50ta bort
57  Åkesson Peter   Åsbro JSKIID02964142   CSENta bort

Antal föranmälda deltagare:57






Lerduvor på Facebook