Lerduveskytte

Startlista,
SM Engelsk sporting + RM vet - Engelsk sporting,
Östhammars Jaktskytteklubb, 200 duvor,
2020-09-05 2020-09-06

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till SM Engelsk sporting + RM vet, 2020-09-05 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (3-manna)   Dag 1  Dag 2  CL.  Cat   Del.
1  Andersson Ola   Hässleholmso. JSKIID02201876     XXBSENta bort
2  Balagurak Mykola   Haninge JSKIID05317865     XXCSENta bort
3  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   Eskilstuna JSK Lag 1  XXAAASENta bort
4  Berlin Jenni   Almunge JSKIID04977075   Almunge JSK Lag 1  XXCDAMta bort
5  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   Uppsala JSK Lag 1  XXAASENta bort
6  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     XXA70ta bort
7  Carlsson Sören   Östhammars JSKIID01401141     XXA50ta bort
8  Eriksson Joakim   Östhammars JSKIID02242810     XXCSENta bort
9  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182     XXC60ta bort
10  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499   Vikbolandets Lokala JVF Lag 1  XXCSENta bort
11  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408     XXA50ta bort
12  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   Norrahammars Jakt och SSK Lag 1  XXA50ta bort
13  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273     XXB50ta bort
14  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389     XXA50ta bort
15  Hellgren Johan   Roslagens JSKIID02068965   Roslagens JSK Lag 1  XXAASENta bort
16  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437     XXB50ta bort
17  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352     XXBSENta bort
18  Josefsen Maria   Almunge JSKIID02293807     XXCDAMta bort
19  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053     XXAA50ta bort
20  Karlsson Stefan   Eskilstuna JSKIID01406509     XXB50ta bort
21  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024     XXB50ta bort
22  Larsson Michael   Östhammars JSKIID03942161     XXCta bort
23  Larsson Michael   Östhammars JSKIID03942161     XXCta bort
24  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   Uppsala JSK Lag 1  XXASENta bort
25  Lindgren Mattias   Östhammars JSKIID02592142     XXCSENta bort
26  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633     XXA50ta bort
27  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858     XXA50ta bort
28  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136     XXB60ta bort
29  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307     XXASENta bort
30  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   Uppsala JSK Lag 1  XXA60ta bort
31  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463     XXB50ta bort
32  Sundin Hempel Gustaf   G-A-F JSKIID04967278   Gl  XXJUNta bort
33  Uhlen Jesper   För. Skepplanda SpSIID03553253     XXSENta bort
34  Uhlén Peter   För. Skepplanda SpSIID02824962     XXB50ta bort
35  Åberg Anders   Sunderby Sport JSKIID01409997     XXB50ta bort

Antal föranmälda deltagare:35