Lerduveskytte
OBS! Tips till arrangörer: Tävlingar som ska sanktioneras av SvSF måste också föras in på indTa och resultat redovisas i efterhand genom att ladda upp en .csv-fil till IndTa. Kräver användande av excel eller liknande (ungefär som förr i världen). Om sådan uppladdning av .csv-fil släpar efter, undviks eller ersätts av .pdf-fil kommer även uppdatering av klassificeringssytem och ranking att göra detsamma. Ansvaret åvilar arrangören.
Formellt gäller att alla SvSF-mästerskapstävlingar, landslagstest och uttagningstävlingar samt alla Fitasc sporting och Compak (varumärken) skall sanktioneras av SvSF. Jägarduvor och liknande omfattas inte av SvSF-sanktion.


Startlista,
INSTÄLLD SM Engelsk sporting RM vet - Engelsk sporting,
Östhammars Jaktskytteklubb, 200 duvor,
2020-09-05 2020-09-06

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till INSTÄLLD SM Engelsk sporting   RM vet, 2020-09-05 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (3-manna)   Dag 1  Dag 2  CL.  ...Cat   Del.
1  Andersson Ola   Hässleholmso. JSKIID02201876     XXB...SENta bort
2  Balagurak Mykola   Haninge JSKIID05317865     XXC...SENta bort
3  Berg Richard   Eskilstuna JSKIID00912591   Eskilstuna JSK Lag 1  XXAAA...SENta bort
4  Berlin Jenni   Almunge JSKIID04977075   Almunge JSK Lag 1  XXC...DAMta bort
5  Björklund Christer   Haninge JSKIID00010666     XXA...50ta bort
6  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   Uppsala JSK Lag 1  XXAA...SENta bort
7  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     XXA...70ta bort
8  Burenfjäll Oliver   Romfartuna JSKIID01430971   Romfartuna JSK Lag 1  XXA...SENta bort
9  Carlsson Sören   Östhammars JSKIID01401141     XXA...50ta bort
10  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299     XXA...SENta bort
11  Eriksson Joakim   Östhammars JSKIID02242810     XXC...SENta bort
12  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182     XXC...60ta bort
13  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499   Vikbolandets Lokala JVF Lag 1  XXC...SENta bort
14  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408     XXA...50ta bort
15  Frisk Johan   För. Skepplanda SpSIID00990642     XXA...JUNta bort
16  Gilljam Carl-Henrik   Almunge JSKIID00713147   Almunge JSK Lag 1  XXB...50ta bort
17  Gillstedt Kent   Norrahammars Jakt & SSKIID04266143   Norrahammars Jakt och SSK Lag 1  XXA...50ta bort
18  Halldin Anders   Svegeråsens JSKIID01692273     XXB...50ta bort
19  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389     XXA...50ta bort
20  Hedwall Jesper   Strängnäs JSKIID01735182     XXAA...SENta bort
21  Hellgren Johan   Roslagens JSKIID02068965   Roslagens JSK Lag 1  XXAA...SENta bort
22  Hildenborg Lars   Lerums Jaktvårds o SSFIID04894437     XXB...50ta bort
23  Hjortstråle Tobias   Wings & Clays SCIID04582872   Wings Lag 1  XXC...SENta bort
24  howlden andy   Romfartuna JSKIID02030813   Romfartuna JSK Lag 1  XXA...50ta bort
25  humble andreas   Eskilstuna JSKIID04589352     XXB...SENta bort
26  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848     XXC...50ta bort
27  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288     XXA...50ta bort
28  Josefsen Maria   Almunge JSKIID02293807     XXC...DAMta bort
29  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053     XXAA...50ta bort
30  Karlsson Stefan   Eskilstuna JSKIID01406509     XXB...50ta bort
31  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024     XXB...50ta bort
32  Larsson Michael   Östhammars JSKIID03942161     XXC...ta bort
33  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376     XXB...50ta bort
34  Lindahl Robert   Uppsala JSKIID00722739   Uppsala JSK Lag 1  XXA...SENta bort
35  Lindgren Mattias   Östhammars JSKIID02592142     XXC...SENta bort
36  Lindström Anders   Wings & Clays SCIID01553618     XXA...60ta bort
37  Lövgren Tommy   För.JSK TrollhättanIID03955633     XXA...50ta bort
38  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050     XXB...DAMta bort
39  Nådin Andreas   Åtvids JSKIID04906678     XXC...SENta bort
40  Olai Birger   Östgöta JSKIID01998169     XXC...50ta bort
41  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858     XXA...50ta bort
42  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136     XXB...60ta bort
43  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307     XXA...SENta bort
44  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   Uppsala JSK Lag 1  XXA...60ta bort
45  Skille Tony   Huddinge JVFIID01722463     XXB...50ta bort
46  Stålberg Anton   Roslagens JSKIID01656802   Roslagens JSK Lag 1  XXAA...SENta bort
47  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110     XXA...60ta bort
48  Sundin Hempel Gustaf   G-A-F JSKIID04967278   Gl  XX...JUNta bort
49  Uhlen Jesper   För. Skepplanda SpSIID03553253     XX...SENta bort
50  Uhlén Peter   För. Skepplanda SpSIID02824962     XXB...50ta bort
51  Åberg Anders   Sunderby Sport JSKIID01409997     XXB...50ta bort

Antal föranmälda deltagare:51