Resultat FSP: SM Fitasc Sporting, 2019-06-29, Dag 1.
Arrangör: Sunderby Sport Jaktskytteklubb

A
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb000000
2Andersson ConnyIID01090852MANSträngnäs Jaktskytteklubb000000
3Siikavuopio RobertIID01537360MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
4Forsberg JimIID00464012MANVikbolandets Lokala JVF000000
5Hermansson JonathanIID01440185MANSvegeråsens Jaktskytteklubb000000
6Samuelsson StefanIID00888599MANNimrod Jakt och SSF000000
7Eklund MarcusIID01977925MANHaninge Jaktskytteklubb000000
B
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Gillstedt KentIID04266143MANNorrahammars Jakt och Sportsky000000
2Tullberg Sven OlovIID01745672MANRoslagens Jaktskytteklubb000000
3Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb000000
4Jordanidis GeorgiosIID01763288MANUppsala Jaktskytteklubb000000
5Fredriksson PerIID01709084MANEskilstuna Jaktskytteklubb000000
6Flodström GöranIID01543682MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
7Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb000000
8Gustavsson PerIID01845291MANNimrod Jakt och SSF000000
C
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Boström PatrikIID01750344MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
2Kölegård EsaIID02169098MANÖstersunds Jaktskytteklubb000000
3Jakobsson MagnusIID01956046MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
4Nilsson HenrikIID02584835MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
5Liikamaa NicklasIID02097443MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
6Jakobsson KristerIID02244006MANGyttorps Sportskytteklubb000000
7Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb000000
8Larsson JoakimIID03863210MANSvegeråsens Jaktskytteklubb000000
D
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Åberg AndersIID01409997MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
2Aas Nils JørgenNO1526156380MANBrunlanes SS000000
3Persson ClasIID05112983MANGyttorps Sportskytteklubb000000
4Flodström MarcusIID02127859MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
5Jonsson JohanIID01750941MANSävar Jaktskytteklubb000000
6Nygren LarsIID04005136MANSävar Jaktskytteklubb000000
7Persson JoakimIID01690114MANGyttorps Sportskytteklubb000000
8Olofsson TobiasIID00232259MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
9Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
OPEN
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Jonsson JohanIID01750941MANSävar Jaktskytteklubb000000
2Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb000000
3Persson ClasIID05112983MANGyttorps Sportskytteklubb000000
4Larsson JoakimIID03863210MANSvegeråsens Jaktskytteklubb000000
5Hermansson JonathanIID01440185MANSvegeråsens Jaktskytteklubb000000
6Flodström MarcusIID02127859MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
7Samuelsson StefanIID00888599MANNimrod Jakt och SSF000000
8Eklund MarcusIID01977925MANHaninge Jaktskytteklubb000000
9Gustavsson PerIID01845291MANNimrod Jakt och SSF000000
10Forsberg JimIID00464012MANVikbolandets Lokala JVF000000
11Haglund ThomasIID02130514MANSävar Jaktskytteklubb000000
12Nygren LarsIID04005136MANSävar Jaktskytteklubb000000
13Fredriksson Lars1559160374MANSävar Jaktskytteklubb000000
14Persson JoakimIID01690114MANGyttorps Sportskytteklubb000000
15Olofsson TobiasIID00232259MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
16Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
17Lindström MikaelIID00238199MANKiruna Jakt O FVF000000
18Scherman Philip1560838490MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
19Fredriksson PerIID01709084MANEskilstuna Jaktskytteklubb000000
20Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb000000
21Tullberg Sven OlovIID01745672MANRoslagens Jaktskytteklubb000000
22Boström PatrikIID01750344MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
23Kölegård EsaIID02169098MANÖstersunds Jaktskytteklubb000000
24Åberg AndersIID01409997MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
25Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb000000
26Jordanidis GeorgiosIID01763288MANUppsala Jaktskytteklubb000000
27Andersson ConnyIID01090852MANSträngnäs Jaktskytteklubb000000
28Gillstedt KentIID04266143MANNorrahammars Jakt och Sportsky000000
29Siikavuopio RobertIID01537360MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
30Flodström GöranIID01543682MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
31Jakobsson MagnusIID01956046MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
32Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb000000
33Nilsson HenrikIID02584835MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
34Liikamaa NicklasIID02097443MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
35Aas Nils JørgenNO1526156380MANBrunlanes SS000000
36Jakobsson KristerIID02244006MANGyttorps Sportskytteklubb000000
MAN (ej relevant, ersätts av OPEN, vid SM av Herr)
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Forsberg JimIID00464012MANVikbolandets Lokala JVF000000
2Scherman Philip1560838490MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
3Lindström MikaelIID00238199MANKiruna Jakt O FVF000000
4Olofsson TobiasIID00232259MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
5Persson JoakimIID01690114MANGyttorps Sportskytteklubb000000
6Fredriksson Lars1559160374MANSävar Jaktskytteklubb000000
7Nygren LarsIID04005136MANSävar Jaktskytteklubb000000
8Haglund ThomasIID02130514MANSävar Jaktskytteklubb000000
9Jonsson JohanIID01750941MANSävar Jaktskytteklubb000000
10Gustavsson PerIID01845291MANNimrod Jakt och SSF000000
11Eklund MarcusIID01977925MANHaninge Jaktskytteklubb000000
12Samuelsson StefanIID00888599MANNimrod Jakt och SSF000000
13Flodström MarcusIID02127859MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
14Hermansson JonathanIID01440185MANSvegeråsens Jaktskytteklubb000000
15Larsson JoakimIID03863210MANSvegeråsens Jaktskytteklubb000000
16Persson ClasIID05112983MANGyttorps Sportskytteklubb000000
17Gillstedt KentIID04266143MANNorrahammars Jakt och Sportsky000000
18Jakobsson KristerIID02244006MANGyttorps Sportskytteklubb000000
19Aas Nils JørgenNO1526156380MANBrunlanes SS000000
20Liikamaa NicklasIID02097443MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
21Nilsson HenrikIID02584835MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
22Jakobsson MagnusIID01956046MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
23Flodström GöranIID01543682MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
24Siikavuopio RobertIID01537360MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
25Fredriksson PerIID01709084MANEskilstuna Jaktskytteklubb000000
26Andersson ConnyIID01090852MANSträngnäs Jaktskytteklubb000000
27Jordanidis GeorgiosIID01763288MANUppsala Jaktskytteklubb000000
28Åberg AndersIID01409997MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
29Kölegård EsaIID02169098MANÖstersunds Jaktskytteklubb000000
30Boström PatrikIID01750344MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
31Tullberg Sven OlovIID01745672MANRoslagens Jaktskytteklubb000000
LADIES
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
LADIES SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
JUN
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb000000
2Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb000000
3Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
JUN SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb000000
2Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb000000
3Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
SENIOR
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb000000
SENIOR SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb000000
VETERAN
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
VETERAN SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
MASTER
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb000000
MASTER SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb000000
Herr (vid SM only)
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4SärTot
1Gustavsson PerIID01845291MANNimrod Jakt och SSF000000
2Forsberg JimIID00464012MANVikbolandets Lokala JVF000000
3Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb000000
4Persson ClasIID05112983MANGyttorps Sportskytteklubb000000
5Larsson JoakimIID03863210MANSvegeråsens Jaktskytteklubb000000
6Hermansson JonathanIID01440185MANSvegeråsens Jaktskytteklubb000000
7Flodström MarcusIID02127859MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
8Samuelsson StefanIID00888599MANNimrod Jakt och SSF000000
9Eklund MarcusIID01977925MANHaninge Jaktskytteklubb000000
10Jakobsson KristerIID02244006MANGyttorps Sportskytteklubb000000
11Jonsson JohanIID01750941MANSävar Jaktskytteklubb000000
12Haglund ThomasIID02130514MANSävar Jaktskytteklubb000000
13Nygren LarsIID04005136MANSävar Jaktskytteklubb000000
14Persson JoakimIID01690114MANGyttorps Sportskytteklubb000000
15Olofsson TobiasIID00232259MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
16Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
17Lindström MikaelIID00238199MANKiruna Jakt O FVF000000
18Gillstedt KentIID04266143MANNorrahammars Jakt och Sportsky000000
19Liikamaa NicklasIID02097443MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
20Nilsson HenrikIID02584835MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
21Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb000000
22Jakobsson MagnusIID01956046MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
23Flodström GöranIID01543682MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
24Siikavuopio RobertIID01537360MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
25Fredriksson PerIID01709084MANEskilstuna Jaktskytteklubb000000
26Andersson ConnyIID01090852MANSträngnäs Jaktskytteklubb000000
27Jordanidis GeorgiosIID01763288MANUppsala Jaktskytteklubb000000
28Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb000000
29Åberg AndersIID01409997MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
30Kölegård EsaIID02169098MANÖstersunds Jaktskytteklubb000000
31Boström PatrikIID01750344MANSunderby Sport Jaktskytteklubb000000
32Tullberg Sven OlovIID01745672MANRoslagens Jaktskytteklubb000000
33Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb000000


SM Fitasc Sporting, Lag, 2019-06-29

1
 Persson Pelle Gyttorps Sportskytteklubb Lag 10
 Persson Joakim Gyttorps Sportskytteklubb Lag 10
 Persson Clas Gyttorps Sportskytteklubb Lag 10
 Jakobsson Krister Gyttorps Sportskytteklubb Lag 10
Total:0

2
 Eklund Marcus Haninge Jaktskytteklubb Lag 10
Total:0

3
 Siikavuopio Robert Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 10
 Liikamaa Nicklas Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 10
 Flodström Göran Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 10
 Boström Patrik Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 10
Total:0

4
 Åberg Anders Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 20
 Nilsson Henrik Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 20
 Lindström Felix Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 20
 Jakobsson Magnus Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 20
Total:0

5
 Scherman Philip Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 30
 Olofsson Tobias Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 30
 Flodström Marcus Sunderby Sport Jaktskytteklubb Lag 30
Total:0

6
 Nygren Lars Sävar Jaktskytteklubb Lag 10
 Jonsson Johan Sävar Jaktskytteklubb Lag 10
 Haglund Thomas Sävar Jaktskytteklubb Lag 10
 Fredriksson Lars Sävar Jaktskytteklubb Lag 10
Total:0

Antal lag: 6 ........

resultat_example ... 0