To bottom of page


Resultat ESP: MÄLARCUPEN Håkan Lantz minne (Insats skinkduvan), 2019-11-03.
Arrangör: Roslagens Jsk

AAA+AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4646092
2Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb4544089
3Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4442086
4Björklund Stefan570525AA50Roslagens Jaktskytteklubb4144085
5Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4242084
6Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4242084
7Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4537082
8Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3939078
A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4544089
2Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening4540685
3Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening4441385
4Tännström Jan1034581A50Roslagens Jaktskytteklubb4042082
5Engblom Mikael 2776787ASENRosersbergs Sportskytteklubb4141082
6Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
7Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3941080
8Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb4139080
9Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
10Johnsson Thomas730665A50Nordanlunds Jaktskytteklubb4237079
11Carlsson Sören1401141A50Östhammars Jaktskytteklubb3739076
12Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3635071
13Nygren Johan1524127ASENRoslagens Jaktskytteklubb3032062
B
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Hall Birger6081B70Nordanlunds Jaktskytteklubb4241483
2Skille Tony1722463B50Huddinge Jaktvårdsförening4241383
3Engblom Dennis3241880BSENRosersbergs Sportskytteklubb4042082
4Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb4436080
5Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3841079
6howlden andy2030813B50Romfartuna Jaktskytteklubb4038078
7Gilljam Carl-Henrik713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3739076
8Fredriksson Johan4164231BSENEskilstuna Jaktskytteklubb3935074
9Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb3834072
10Johansson Jan-Erik5111833B50Östra Sörmlands Jaktskyttekl3632068
C
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Stjärnholm Fredrik1713330CSENValbo Sportskytteklubb4139080
2Gustavsson Per2494158C60Uppsala Jaktskytteklubb3937076
3Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3341074
4Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb4033073
5Eriksson Joakim2242810CSENÖsthammars Jaktskytteklubb3734071
6Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3734071
7Lundin Anders4720018C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3436070
8Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening3931070
9Larsson Michael3942161C50Östhammars Jaktskytteklubb3138069
10Teledahl Henrik1544824CSENFalubygdens Jaktskytteklubb3138069
11Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3237069
12Lindqvist Dennis1572714089CSENRoslagens Jaktskytteklubb2934063
13Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening3031061
14Lindgren Mattias2592142CSENÖsthammars Jaktskytteklubb3130061
15Tufvander Mikael1772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb3425059
16Balagurak Mykola5317865CSENHaninge Jaktskytteklubb2726053
17Jansson Åke1582767CSENRosersbergs Sportskytteklubb3220052
18Isaksson Isak4381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2625051
19Milenkovic Stefan1572715136CSENRoslagens Jaktskytteklubb2327050
20Vinberg Jill4346675CDAMRosersbergs Sportskytteklubb2821049
21Josefsen Maria2293807CDAMAlmunge Jaktskytteklubb2223045
22Berlin Jenni4977075CDAMAlmunge Jaktskytteklubb2419043
23Mattsson Maud1401239CDAMÖsthammars Jaktskytteklubb2018038
24Larsson Michael3942161CÖsthammars Jaktskytteklubb0000
AAA+AA+A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4646092
2Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb4544089
3Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4544089
4Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4442086
5Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening4540685
6Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening4441385
7Björklund Stefan570525AA50Roslagens Jaktskytteklubb4144085
8Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4242084
9Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4242084
10Tännström Jan1034581A50Roslagens Jaktskytteklubb4042082
11Engblom Mikael 2776787ASENRosersbergs Sportskytteklubb4141082
12Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4537082
13Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
14Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3941080
15Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb4139080
16Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
17Johnsson Thomas730665A50Nordanlunds Jaktskytteklubb4237079
18Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3939078
19Carlsson Sören1401141A50Östhammars Jaktskytteklubb3739076
20Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3635071
21Nygren Johan1524127ASENRoslagens Jaktskytteklubb3032062
AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4646092
2Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb4544089
3Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4442086
4Björklund Stefan570525AA50Roslagens Jaktskytteklubb4144085
5Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4242084
6Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4242084
7Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4537082
8Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3939078
Open
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4646092
2Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb4544089
3Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4544089
4Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4442086
5Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening4540685
6Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening4441385
7Björklund Stefan570525AA50Roslagens Jaktskytteklubb4144085
8Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4242084
9Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4242084
10Hall Birger6081B70Nordanlunds Jaktskytteklubb4241483
11Skille Tony1722463B50Huddinge Jaktvårdsförening4241383
12Tännström Jan1034581A50Roslagens Jaktskytteklubb4042082
13Engblom Dennis3241880BSENRosersbergs Sportskytteklubb4042082
14Engblom Mikael 2776787ASENRosersbergs Sportskytteklubb4141082
15Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4537082
16Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
17Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3941080
18Stjärnholm Fredrik1713330CSENValbo Sportskytteklubb4139080
19Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb4139080
20Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
21Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb4436080
22Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3841079
23Johnsson Thomas730665A50Nordanlunds Jaktskytteklubb4237079
24Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3939078
25howlden andy2030813B50Romfartuna Jaktskytteklubb4038078
26Carlsson Sören1401141A50Östhammars Jaktskytteklubb3739076
27Gilljam Carl-Henrik713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3739076
28Gustavsson Per2494158C60Uppsala Jaktskytteklubb3937076
29Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3341074
30Fredriksson Johan4164231BSENEskilstuna Jaktskytteklubb3935074
31Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb4033073
32Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb3834072
33Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3635071
34Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3734071
35Eriksson Joakim2242810CSENÖsthammars Jaktskytteklubb3734071
36Lundin Anders4720018C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3436070
37Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening3931070
38Larsson Michael3942161C50Östhammars Jaktskytteklubb3138069
39Teledahl Henrik1544824CSENFalubygdens Jaktskytteklubb3138069
40Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3237069
41Johansson Jan-Erik5111833B50Östra Sörmlands Jaktskyttekl3632068
42Lindqvist Dennis1572714089CSENRoslagens Jaktskytteklubb2934063
43Nygren Johan1524127ASENRoslagens Jaktskytteklubb3032062
44Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening3031061
45Lindgren Mattias2592142CSENÖsthammars Jaktskytteklubb3130061
46Tufvander Mikael1772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb3425059
47Balagurak Mykola5317865CSENHaninge Jaktskytteklubb2726053
48Jansson Åke1582767CSENRosersbergs Sportskytteklubb3220052
49Isaksson Isak4381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2625051
50Milenkovic Stefan1572715136CSENRoslagens Jaktskytteklubb2327050
51Vinberg Jill4346675CDAMRosersbergs Sportskytteklubb2821049
52Josefsen Maria2293807CDAMAlmunge Jaktskytteklubb2223045
53Berlin Jenni4977075CDAMAlmunge Jaktskytteklubb2419043
54Mattsson Maud1401239CDAMÖsthammars Jaktskytteklubb2018038
Herr (vid svenska mästerskap)
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4646092
2Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb4544089
3Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4544089
4Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4442086
5Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening4540685
6Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening4441385
7Björklund Stefan570525AA50Roslagens Jaktskytteklubb4144085
8Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4242084
9Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4242084
10Hall Birger6081B70Nordanlunds Jaktskytteklubb4241483
11Skille Tony1722463B50Huddinge Jaktvårdsförening4241383
12Engblom Dennis3241880BSENRosersbergs Sportskytteklubb4042082
13Tännström Jan1034581A50Roslagens Jaktskytteklubb4042082
14Engblom Mikael 2776787ASENRosersbergs Sportskytteklubb4141082
15Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4537082
16Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
17Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3941080
18Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb4139080
19Stjärnholm Fredrik1713330CSENValbo Sportskytteklubb4139080
20Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
21Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb4436080
22Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3841079
23Johnsson Thomas730665A50Nordanlunds Jaktskytteklubb4237079
24Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3939078
25howlden andy2030813B50Romfartuna Jaktskytteklubb4038078
26Carlsson Sören1401141A50Östhammars Jaktskytteklubb3739076
27Gilljam Carl-Henrik713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3739076
28Gustavsson Per2494158C60Uppsala Jaktskytteklubb3937076
29Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3341074
30Fredriksson Johan4164231BSENEskilstuna Jaktskytteklubb3935074
31Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb4033073
32Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb3834072
33Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3635071
34Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3734071
35Eriksson Joakim2242810CSENÖsthammars Jaktskytteklubb3734071
36Lundin Anders4720018C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3436070
37Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening3931070
38Teledahl Henrik1544824CSENFalubygdens Jaktskytteklubb3138069
39Larsson Michael3942161C50Östhammars Jaktskytteklubb3138069
40Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3237069
41Johansson Jan-Erik5111833B50Östra Sörmlands Jaktskyttekl3632068
42Lindqvist Dennis1572714089CSENRoslagens Jaktskytteklubb2934063
43Nygren Johan1524127ASENRoslagens Jaktskytteklubb3032062
44Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening3031061
45Lindgren Mattias2592142CSENÖsthammars Jaktskytteklubb3130061
46Tufvander Mikael1772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb3425059
47Balagurak Mykola5317865CSENHaninge Jaktskytteklubb2726053
48Jansson Åke1582767CSENRosersbergs Sportskytteklubb3220052
49Isaksson Isak4381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2625051
50Milenkovic Stefan1572715136CSENRoslagens Jaktskytteklubb2327050
51Larsson Michael3942161CÖsthammars Jaktskytteklubb0000
SEN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Berg Richard912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4646092
2Jarosch Hansi4400112AASENRoslagens Jaktskytteklubb4544089
3Lundström Jimmie4738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening4441385
4Holm Fredrik1115264AASENÖstgöta Jaktskytteklubb4242084
5Eklund Marcus1977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4242084
6Engblom Dennis3241880BSENRosersbergs Sportskytteklubb4042082
7Engblom Mikael 2776787ASENRosersbergs Sportskytteklubb4141082
8Bohlin Viktor1793143AASENUppsala Jaktskytteklubb4537082
9Lindahl Robert722739ASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
10Stjärnholm Fredrik1713330CSENValbo Sportskytteklubb4139080
11Gilljam Carl-Henrik713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3739076
12Palmqvist Daniel2577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3341074
13Fredriksson Johan4164231BSENEskilstuna Jaktskytteklubb3935074
14Jansson Mattias1000438BSENUppsala Jaktskytteklubb3834072
15Qamhawi Majed4303453ASENHuddinge Jaktvårdsförening3635071
16Eriksson Joakim2242810CSENÖsthammars Jaktskytteklubb3734071
17Teledahl Henrik1544824CSENFalubygdens Jaktskytteklubb3138069
18Lundgren Mikael144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3237069
19Lindqvist Dennis1572714089CSENRoslagens Jaktskytteklubb2934063
20Nygren Johan1524127ASENRoslagens Jaktskytteklubb3032062
21Lindgren Mattias2592142CSENÖsthammars Jaktskytteklubb3130061
22Balagurak Mykola5317865CSENHaninge Jaktskytteklubb2726053
23Jansson Åke1582767CSENRosersbergs Sportskytteklubb3220052
24Isaksson Isak4381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2625051
25Milenkovic Stefan1572715136CSENRoslagens Jaktskytteklubb2327050
DAM
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Vinberg Jill4346675CDAMRosersbergs Sportskytteklubb2821049
2Josefsen Maria2293807CDAMAlmunge Jaktskytteklubb2223045
3Berlin Jenni4977075CDAMAlmunge Jaktskytteklubb2419043
4Mattsson Maud1401239CDAMÖsthammars Jaktskytteklubb2018038
JUN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
50+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Jimmerfors Tomas2749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4544089
2Karlsson Johnnie1624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb4442086
3Joelsson Dan2747726A50Huddinge Jaktvårdsförening4540685
4Björklund Stefan570525AA50Roslagens Jaktskytteklubb4144085
5Skille Tony1722463B50Huddinge Jaktvårdsförening4241383
6Tännström Jan1034581A50Roslagens Jaktskytteklubb4042082
7Pettersson Mikael1716252A50Roslagens Jaktskytteklubb3941080
8Björklund Christer10666A50Haninge Jaktskytteklubb4139080
9Larsson Peter1689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb4436080
10Johnsson Thomas730665A50Nordanlunds Jaktskytteklubb4237079
11Jordanidis Georgios1763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3939078
12howlden andy2030813B50Romfartuna Jaktskytteklubb4038078
13Carlsson Sören1401141A50Östhammars Jaktskytteklubb3739076
14Wester Thomas5063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3734071
15Lundin Anders4720018C50Eskilstuna Jaktskytteklubb3436070
16Wall Fredrik2749958C50Huddinge Jaktvårdsförening3931070
17Larsson Michael3942161C50Östhammars Jaktskytteklubb3138069
18Johansson Jan-Erik5111833B50Östra Sörmlands Jaktskyttekl3632068
19Lindblad Magnus263395C50Huddinge Jaktvårdsförening3031061
20Tufvander Mikael1772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb3425059
60+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3841079
2Gustavsson Per2494158C60Uppsala Jaktskytteklubb3937076
3Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb4033073
70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Hall Birger6081B70Nordanlunds Jaktskytteklubb4241483
2Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
60+70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Hall Birger6081B70Nordanlunds Jaktskytteklubb4241483
2Boström Sune251399A70Östhammars Jaktskytteklubb4238080
3Norén Thomas2747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3841079
4Gustavsson Per2494158C60Uppsala Jaktskytteklubb3937076
5Nygren Lars4399565C60Roslagens Jaktskytteklubb4033073


MÄLARCUPEN Håkan Lantz minne (Insats skinkduvan), Lag, 2019-11-03

1
 Karlsson Johnnie Eskilstuna Jaktskytteklubb Lag 186
 Fredriksson Johan Eskilstuna Jaktskytteklubb Lag 174
 Berg Richard Eskilstuna Jaktskytteklubb Lag 192
Total:252

Antal lag: 1 ........

resultat_exampleTo top of page