Resultat FSP: Midnight open , 2019-07-01.
Arrangör: Torsa (Tornio Finland)

A
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Siikavuopio RobertIID01537360MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
2Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
3Andersson ConnyIID01090852MANSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
4Hermansson JonathanIID01440185MANSvegeråsens Jaktskytteklubb0000000000
5Samuelsson StefanIID00888599MANNimrod Jakt och SSF0000000000
B
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Tullberg Sven OlovIID01745672MANRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
2Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb0000000000
3Gillstedt KentIID04266143MANNorrahammars Jakt och Sportsky0000000000
4Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
5Gustavsson PerIID01845291MANNimrod Jakt och SSF0000000000
C
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Liikamaa NicklasIID02097443MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
2Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
3Nilsson HenrikIID02584835MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
4Jakobsson KristerIID02244006MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
5Boström PatrikIID01750344MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
6Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb0000000000
7Larsson JoakimIID03863210MANSvegeråsens Jaktskytteklubb0000000000
8Jakobsson MagnusIID01956046MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
D
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Åberg AndersIID01409997MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
2Waserbrot PaulIID00346169MANHaninge Jaktskytteklubb0000000000
3Persson ClasIID05112983MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
4Persson JoakimIID01690114MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
OPEN
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Jakobsson KristerIID02244006MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
2Persson JoakimIID01690114MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
3Gustavsson PerIID01845291MANNimrod Jakt och SSF0000000000
4Samuelsson StefanIID00888599MANNimrod Jakt och SSF0000000000
5Jakobsson MagnusIID01956046MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
6Hermansson JonathanIID01440185MANSvegeråsens Jaktskytteklubb0000000000
7Larsson JoakimIID03863210MANSvegeråsens Jaktskytteklubb0000000000
8Persson ClasIID05112983MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
9Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb0000000000
10Boström PatrikIID01750344MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
11Waserbrot PaulIID00346169MANHaninge Jaktskytteklubb0000000000
12Åberg AndersIID01409997MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
13Nilsson HenrikIID02584835MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
14Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
15Andersson ConnyIID01090852MANSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
16Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
17Liikamaa NicklasIID02097443MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
18Gillstedt KentIID04266143MANNorrahammars Jakt och Sportsky0000000000
19Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb0000000000
20Tullberg Sven OlovIID01745672MANRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
21Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
22Siikavuopio RobertIID01537360MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
MAN (ej relevant, ersätts av OPEN, vid SM av Herr)
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Waserbrot PaulIID00346169MANHaninge Jaktskytteklubb0000000000
2Persson JoakimIID01690114MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
3Gustavsson PerIID01845291MANNimrod Jakt och SSF0000000000
4Samuelsson StefanIID00888599MANNimrod Jakt och SSF0000000000
5Jakobsson MagnusIID01956046MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
6Hermansson JonathanIID01440185MANSvegeråsens Jaktskytteklubb0000000000
7Larsson JoakimIID03863210MANSvegeråsens Jaktskytteklubb0000000000
8Persson ClasIID05112983MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
9Boström PatrikIID01750344MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
10Åberg AndersIID01409997MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
11Jakobsson KristerIID02244006MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
12Nilsson HenrikIID02584835MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
13Andersson ConnyIID01090852MANSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
14Liikamaa NicklasIID02097443MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
15Gillstedt KentIID04266143MANNorrahammars Jakt och Sportsky0000000000
16Tullberg Sven OlovIID01745672MANRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
17Siikavuopio RobertIID01537360MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
LADIES
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
LADIES SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
JUN
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
2Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
3Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb0000000000
JUN SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
2Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
3Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb0000000000
SENIOR
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
SENIOR SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
VETERAN
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
VETERAN SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
MASTER
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb0000000000
MASTER SWE
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb0000000000
Herr (vid SM only)
RankNamnIIDFSPKlubbs1s2s3s4s5s6s7s8SärTot
1Jakobsson KristerIID02244006MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
2Persson JoakimIID01690114MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
3Gustavsson PerIID01845291MANNimrod Jakt och SSF0000000000
4Samuelsson StefanIID00888599MANNimrod Jakt och SSF0000000000
5Jakobsson MagnusIID01956046MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
6Hermansson JonathanIID01440185MANSvegeråsens Jaktskytteklubb0000000000
7Larsson JoakimIID03863210MANSvegeråsens Jaktskytteklubb0000000000
8Persson ClasIID05112983MANGyttorps Sportskytteklubb0000000000
9Persson PelleIID02253127JUNGyttorps Sportskytteklubb0000000000
10Boström PatrikIID01750344MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
11Waserbrot PaulIID00346169MANHaninge Jaktskytteklubb0000000000
12Åberg AndersIID01409997MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
13Nilsson HenrikIID02584835MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
14Moberg WeineIID01493328SENIORSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
15Andersson ConnyIID01090852MANSträngnäs Jaktskytteklubb0000000000
16Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
17Liikamaa NicklasIID02097443MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
18Gillstedt KentIID04266143MANNorrahammars Jakt och Sportsky0000000000
19Boström SuneIID00251399MASTERÖsthammars Jaktskytteklubb0000000000
20Tullberg Sven OlovIID01745672MANRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
21Tullberg MarcusIID02077251JUNRoslagens Jaktskytteklubb0000000000
22Siikavuopio RobertIID01537360MANSunderby Sport Jaktskytteklubb0000000000
resultat_example ... 0