To bottom of page

»Klicka här för Mälarcupens Klubblagsresultat

Resultat ESP: Mälarcupen+ LLT2, 2019-04-14.
Arrangör: Uppsala Jaktskytteklubb

AAA+AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström HansSF1464346020AA50JSF4449093
2Forsberg JimIID00464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
3Petters ConnyIID01071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
4Johnsson ThomasIID00730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
5Eklund MarcusIID01977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
6Uludag AlparslanIID02287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
7Nygren JohanIID01524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
8Berg RichardIID00912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
9Stålberg AntonIID01656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
10Tännström JanIID01034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
11Jordanidis GeorgiosIID01763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
12Karlsson JohnnieIID01624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
13Bohlin ViktorIID01793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
14Gillstedt KentIID04266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
15Larsson KurtIID01407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
16Stålberg HåkanIID01656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
17Almström JimmyIID05144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
18Tullberg MarcusIID02077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Larsson Liljeberg HåkanIID02728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
2Jarosch HansiIID04400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
3Bönström LennartIID00125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
4Holm FredrikIID01115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
5Lindahl RobertIID00722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
6Larsson LarsIID02232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
7Fredriksson GöstaIID02407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
8Juthe Nils-ErikIID01411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
9Lindström AndersIID01553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
10Fredriksson TorbjörnIID02098296ADAMGyttorps Sportskytteklubb3941080
11Sahlberg RonneyIID01000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
12Kronholm Kent VikingIID01524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
13Joelsson DanIID02747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
14Persson PelleIID02253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
15Andersson JohanIID02356513ASENBofors Jägargille3440074
16Lundström JimmieIID04738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
17Björklund ChristerIID00010666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
18Jimmerfors TomasIID02749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
19Tullberg Sven OlovIID01745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
B
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Jansson MattiasIID01000438BSENUppsala Jaktskytteklubb4542087
2Engblom Mikael IID02776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb4340083
3Nådin AndreasIID04906678BSENÅtvids Jaktskytteklubb3744081
4Fredriksson JohanIID04164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3743080
5André MånsIID03966590B50Eskilstuna Jaktskytteklubb4139080
6Karlsson JohanIID00413047BSENDegerfors Sportskytteklubb3640076
7Norman OlaIID05010717B50Haninge Jaktskytteklubb3739076
8Haage SofieIID00789934BDAMNässjöortens Jaktvårdsföre3937076
9Green ChristerIID03747005BSENGyttorps Sportskytteklubb3342075
10Sandgren Lars-Olof PutteIID01522593BSENHaninge Jaktskytteklubb3738075
11Norén ThomasIID02747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
12Gilljam Carl-HenrikIID00713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3043073
13Halldin AndersIID01692273B50Svegeråsens Jaktskytteklubb3637073
14Larsson PeterIID01689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
15Larsson Tomas IID01177470B50Degerfors Sportskytteklubb3537072
16Fridsjö TommyIID01551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
17Persson ClasIID05112983BSENGyttorps Sportskytteklubb3232064
18Karlsson PerIID01187768B50Gyttorps Sportskytteklubb2934063
C
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Mattsson LennartIID04400088C50Roslagens Jaktskytteklubb3939078
2Skille TonyIID01722463C50Huddinge Jaktvårdsförening3639075
3Palmqvist DanielIID02577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3143074
4Hedwall JesperIID01735182CSENSträngnäs Jaktskytteklubb3241073
5Forsberg HenrikIID00464011C50Vikbolandets Lokala JVF3439073
6Olai BirgerIID01998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3931070
7Wester ThomasIID05063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3036066
8Haage Jan OlovIID00002693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
9Lundgren MikaelIID00144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3035065
10von Eisenhart AmandaIID00949810CDAMSträngnäs Jaktskytteklubb3629065
11Landebrink MatsIID04298108C50Haninge Jaktskytteklubb3132063
12Berg NiklasIID05312876CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
13Hjortstråle TobiasIID04582872CSENWings & Clays Sporting Club2932061
14Magnus GilljamIID01218812CSENAlmunge Jaktskytteklubb3229061
15Uhlander OlofIID02543038C50Wings & Clays Sporting Club3229061
16Larsson KentIID04937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
17Lindblad MagnusIID00263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2929058
18Tufvander MikaelIID01772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2928057
19Isaksson IsakIID04381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2729056
20Kuutti LarsIID01709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
21Karlström MarkusIID00203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2529054
22Jansson Bjurhammer GustafIID01518741CSENUppsala Jaktskytteklubb2424048
23Müller BernadetteIID01000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1318031
24Söderberg Ann-CharlotteIID04996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1416030
AAA+AA+A
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström HansSF1464346020AA50JSF4449093
2Forsberg JimIID00464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
3Petters ConnyIID01071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
4Johnsson ThomasIID00730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
5Eklund MarcusIID01977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
6Larsson Liljeberg HåkanIID02728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
7Uludag AlparslanIID02287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
8Jarosch HansiIID04400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
9Nygren JohanIID01524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
10Berg RichardIID00912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
11Stålberg AntonIID01656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
12Bönström LennartIID00125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
13Tännström JanIID01034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
14Holm FredrikIID01115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
15Jordanidis GeorgiosIID01763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
16Karlsson JohnnieIID01624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
17Lindahl RobertIID00722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
18Larsson LarsIID02232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
19Fredriksson GöstaIID02407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
20Juthe Nils-ErikIID01411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
21Lindström AndersIID01553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
22Fredriksson TorbjörnIID02098296ADAMGyttorps Sportskytteklubb3941080
23Bohlin ViktorIID01793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
24Gillstedt KentIID04266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
25Sahlberg RonneyIID01000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
26Larsson KurtIID01407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
27Kronholm Kent VikingIID01524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
28Joelsson DanIID02747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
29Persson PelleIID02253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
30Andersson JohanIID02356513ASENBofors Jägargille3440074
31Lundström JimmieIID04738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
32Stålberg HåkanIID01656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
33Björklund ChristerIID00010666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
34Jimmerfors TomasIID02749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
35Almström JimmyIID05144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
36Tullberg MarcusIID02077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
37Tullberg Sven OlovIID01745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
AA
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström HansSF1464346020AA50JSF4449093
2Johnsson ThomasIID00730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
3Eklund MarcusIID01977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
4Uludag AlparslanIID02287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
5Nygren JohanIID01524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
6Berg RichardIID00912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
7Stålberg AntonIID01656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
8Tännström JanIID01034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
9Jordanidis GeorgiosIID01763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
10Karlsson JohnnieIID01624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
11Gillstedt KentIID04266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
12Larsson KurtIID01407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
13Stålberg HåkanIID01656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
14Almström JimmyIID05144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
Open
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström HansSF1464346020AA50JSF4449093
2Forsberg JimIID00464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
3Petters ConnyIID01071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
4Johnsson ThomasIID00730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
5Eklund MarcusIID01977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
6Larsson Liljeberg HåkanIID02728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
7Jansson MattiasIID01000438BSENUppsala Jaktskytteklubb4542087
8Uludag AlparslanIID02287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
9Jarosch HansiIID04400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
10Nygren JohanIID01524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
11Berg RichardIID00912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
12Stålberg AntonIID01656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
13Bönström LennartIID00125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
14Tännström JanIID01034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
15Engblom Mikael IID02776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb4340083
16Holm FredrikIID01115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
17Jordanidis GeorgiosIID01763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
18Karlsson JohnnieIID01624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
19Lindahl RobertIID00722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
20Larsson LarsIID02232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
21Nådin AndreasIID04906678BSENÅtvids Jaktskytteklubb3744081
22Fredriksson GöstaIID02407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
23Juthe Nils-ErikIID01411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
24Fredriksson JohanIID04164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3743080
25Lindström AndersIID01553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
26Bohlin ViktorIID01793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
27Fredriksson TorbjörnIID02098296ADAMGyttorps Sportskytteklubb3941080
28André MånsIID03966590B50Eskilstuna Jaktskytteklubb4139080
29Gillstedt KentIID04266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
30Sahlberg RonneyIID01000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
31Mattsson LennartIID04400088C50Roslagens Jaktskytteklubb3939078
32Larsson KurtIID01407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
33Karlsson JohanIID00413047BSENDegerfors Sportskytteklubb3640076
34Norman OlaIID05010717B50Haninge Jaktskytteklubb3739076
35Kronholm Kent VikingIID01524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
36Haage SofieIID00789934BDAMNässjöortens Jaktvårdsföre3937076
37Green ChristerIID03747005BSENGyttorps Sportskytteklubb3342075
38Skille TonyIID01722463C50Huddinge Jaktvårdsförening3639075
39Sandgren Lars-Olof PutteIID01522593BSENHaninge Jaktskytteklubb3738075
40Joelsson DanIID02747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
41Persson PelleIID02253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
42Palmqvist DanielIID02577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3143074
43Norén ThomasIID02747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
44Andersson JohanIID02356513ASENBofors Jägargille3440074
45Lundström JimmieIID04738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
46Björklund ChristerIID00010666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
47Stålberg HåkanIID01656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
48Jimmerfors TomasIID02749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
49Gilljam Carl-HenrikIID00713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3043073
50Hedwall JesperIID01735182CSENSträngnäs Jaktskytteklubb3241073
51Forsberg HenrikIID00464011C50Vikbolandets Lokala JVF3439073
52Halldin AndersIID01692273B50Svegeråsens Jaktskytteklubb3637073
53Larsson PeterIID01689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
54Larsson Tomas IID01177470B50Degerfors Sportskytteklubb3537072
55Fridsjö TommyIID01551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
56Olai BirgerIID01998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3931070
57Wester ThomasIID05063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3036066
58Haage Jan OlovIID00002693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
59Lundgren MikaelIID00144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3035065
60von Eisenhart AmandaIID00949810CDAMSträngnäs Jaktskytteklubb3629065
61Persson ClasIID05112983BSENGyttorps Sportskytteklubb3232064
62Karlsson PerIID01187768B50Gyttorps Sportskytteklubb2934063
63Landebrink MatsIID04298108C50Haninge Jaktskytteklubb3132063
64Berg NiklasIID05312876CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
65Hjortstråle TobiasIID04582872CSENWings & Clays Sporting Club2932061
66Magnus GilljamIID01218812CSENAlmunge Jaktskytteklubb3229061
67Uhlander OlofIID02543038C50Wings & Clays Sporting Club3229061
68Almström JimmyIID05144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
69Larsson KentIID04937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
70Lindblad MagnusIID00263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2929058
71Tufvander MikaelIID01772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2928057
72Isaksson IsakIID04381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2729056
73Kuutti LarsIID01709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
74Karlström MarkusIID00203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2529054
75Jansson Bjurhammer GustafIID01518741CSENUppsala Jaktskytteklubb2424048
76Müller BernadetteIID01000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1318031
77Söderberg Ann-CharlotteIID04996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1416030
78Tullberg Sven OlovIID01745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
79Tullberg MarcusIID02077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
Herr (vid SM only)
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Forsberg JimIID00464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
2Petters ConnyIID01071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
3Johnsson ThomasIID00730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
4Eklund MarcusIID01977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
5Larsson Liljeberg HåkanIID02728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
6Jansson MattiasIID01000438BSENUppsala Jaktskytteklubb4542087
7Uludag AlparslanIID02287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
8Jarosch HansiIID04400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
9Nygren JohanIID01524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
10Berg RichardIID00912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
11Stålberg AntonIID01656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
12Bönström LennartIID00125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
13Tännström JanIID01034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
14Engblom Mikael IID02776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb4340083
15Holm FredrikIID01115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
16Jordanidis GeorgiosIID01763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
17Karlsson JohnnieIID01624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
18Lindahl RobertIID00722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
19Larsson LarsIID02232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
20Nådin AndreasIID04906678BSENÅtvids Jaktskytteklubb3744081
21Fredriksson GöstaIID02407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
22Juthe Nils-ErikIID01411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
23Fredriksson JohanIID04164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3743080
24Lindström AndersIID01553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
25Bohlin ViktorIID01793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
26Gillstedt KentIID04266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
27André MånsIID03966590B50Eskilstuna Jaktskytteklubb4139080
28Sahlberg RonneyIID01000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
29Mattsson LennartIID04400088C50Roslagens Jaktskytteklubb3939078
30Larsson KurtIID01407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
31Karlsson JohanIID00413047BSENDegerfors Sportskytteklubb3640076
32Norman OlaIID05010717B50Haninge Jaktskytteklubb3739076
33Kronholm Kent VikingIID01524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
34Green ChristerIID03747005BSENGyttorps Sportskytteklubb3342075
35Skille TonyIID01722463C50Huddinge Jaktvårdsförening3639075
36Sandgren Lars-Olof PutteIID01522593BSENHaninge Jaktskytteklubb3738075
37Joelsson DanIID02747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
38Persson PelleIID02253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
39Palmqvist DanielIID02577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3143074
40Norén ThomasIID02747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
41Andersson JohanIID02356513ASENBofors Jägargille3440074
42Lundström JimmieIID04738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
43Björklund ChristerIID00010666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
44Stålberg HåkanIID01656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
45Jimmerfors TomasIID02749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
46Gilljam Carl-HenrikIID00713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3043073
47Hedwall JesperIID01735182CSENSträngnäs Jaktskytteklubb3241073
48Forsberg HenrikIID00464011C50Vikbolandets Lokala JVF3439073
49Halldin AndersIID01692273B50Svegeråsens Jaktskytteklubb3637073
50Larsson PeterIID01689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
51Larsson Tomas IID01177470B50Degerfors Sportskytteklubb3537072
52Fridsjö TommyIID01551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
53Olai BirgerIID01998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3931070
54Wester ThomasIID05063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3036066
55Haage Jan OlovIID00002693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
56Lundgren MikaelIID00144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3035065
57Persson ClasIID05112983BSENGyttorps Sportskytteklubb3232064
58Karlsson PerIID01187768B50Gyttorps Sportskytteklubb2934063
59Landebrink MatsIID04298108C50Haninge Jaktskytteklubb3132063
60Berg NiklasIID05312876CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
61Hjortstråle TobiasIID04582872CSENWings & Clays Sporting Club2932061
62Uhlander OlofIID02543038C50Wings & Clays Sporting Club3229061
63Magnus GilljamIID01218812CSENAlmunge Jaktskytteklubb3229061
64Almström JimmyIID05144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
65Larsson KentIID04937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
66Lindblad MagnusIID00263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2929058
67Tufvander MikaelIID01772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2928057
68Isaksson IsakIID04381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2729056
69Kuutti LarsIID01709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
70Karlström MarkusIID00203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2529054
71Jansson Bjurhammer GustafIID01518741CSENUppsala Jaktskytteklubb2424048
72Tullberg Sven OlovIID01745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
73Tullberg MarcusIID02077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
SEN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Forsberg JimIID00464012AAASENVikbolandets Lokala JVF4547892
2Eklund MarcusIID01977925AASENHaninge Jaktskytteklubb4644090
3Jansson MattiasIID01000438BSENUppsala Jaktskytteklubb4542087
4Jarosch HansiIID04400112ASENRoslagens Jaktskytteklubb4243085
5Nygren JohanIID01524127AASENRoslagens Jaktskytteklubb4143084
6Berg RichardIID00912591AASENEskilstuna Jaktskytteklubb4242084
7Stålberg AntonIID01656802AASENRoslagens Jaktskytteklubb3845083
8Engblom Mikael IID02776787BSENRosersbergs Sportskytteklubb4340083
9Holm FredrikIID01115264ASENÖstgöta Jaktskytteklubb3745082
10Lindahl RobertIID00722739ASENUppsala Jaktskytteklubb4141082
11Larsson LarsIID02232966ASENSträngnäs Jaktskytteklubb4240082
12Nådin AndreasIID04906678BSENÅtvids Jaktskytteklubb3744081
13Fredriksson GöstaIID02407957ASENGyttorps Sportskytteklubb4140081
14Fredriksson JohanIID04164231BSENRoslagens Jaktskytteklubb3743080
15Bohlin ViktorIID01793143AAASENUppsala Jaktskytteklubb3941080
16Karlsson JohanIID00413047BSENDegerfors Sportskytteklubb3640076
17Green ChristerIID03747005BSENGyttorps Sportskytteklubb3342075
18Sandgren Lars-Olof PutteIID01522593BSENHaninge Jaktskytteklubb3738075
19Palmqvist DanielIID02577461CSENÖstra Sörmlands Jaktskyttekl3143074
20Andersson JohanIID02356513ASENBofors Jägargille3440074
21Lundström JimmieIID04738074ASENHuddinge Jaktvårdsförening3638074
22Gilljam Carl-HenrikIID00713147BSENAlmunge Jaktskytteklubb3043073
23Hedwall JesperIID01735182CSENSträngnäs Jaktskytteklubb3241073
24Lundgren MikaelIID00144850CSENHuddinge Jaktvårdsförening3035065
25Persson ClasIID05112983BSENGyttorps Sportskytteklubb3232064
26Berg NiklasIID05312876CSENJRF Nykvarn/Södertälje Jakts3329062
27Hjortstråle TobiasIID04582872CSENWings & Clays Sporting Club2932061
28Magnus GilljamIID01218812CSENAlmunge Jaktskytteklubb3229061
29Almström JimmyIID05144510AASENUppsala Jaktskytteklubb2436060
30Isaksson IsakIID04381356CSENUppsala Jaktskytteklubb2729056
31Karlström MarkusIID00203267CSENAlmunge Jaktskytteklubb2529054
32Jansson Bjurhammer GustafIID01518741CSENUppsala Jaktskytteklubb2424048
DAM
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Fredriksson TorbjörnIID02098296ADAMGyttorps Sportskytteklubb3941080
2Haage SofieIID00789934BDAMNässjöortens Jaktvårdsföre3937076
3von Eisenhart AmandaIID00949810CDAMSträngnäs Jaktskytteklubb3629065
4Müller BernadetteIID01000469CDAMUppsala Jaktskytteklubb1318031
5Söderberg Ann-CharlotteIID04996788CDAMUppsala Jaktskytteklubb1416030
JUN
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Persson PelleIID02253127AJUNGyttorps Sportskytteklubb4134075
2Tullberg MarcusIID02077251AAAJUNRoslagens Jaktskytteklubb0000
50+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Sundström HansSF1464346020AA50JSF4449093
2Johnsson ThomasIID00730665AA50Nordanlunds Jaktskytteklubb4248090
3Larsson Liljeberg HåkanIID02728520A50Degerfors Sportskytteklubb4048088
4Uludag AlparslanIID02287315AA50JRF Nykvarn/Södertälje Jakts4442086
5Bönström LennartIID00125611A50Wings & Clays Sporting Club4142083
6Tännström JanIID01034581AA50Roslagens Jaktskytteklubb4340083
7Jordanidis GeorgiosIID01763288AA50Uppsala Jaktskytteklubb3844082
8Karlsson JohnnieIID01624053AA50Eskilstuna Jaktskytteklubb3943082
9Juthe Nils-ErikIID01411023A50Eskilstuna Jaktskytteklubb4239081
10Lindström AndersIID01553618A50Wings & Clays Sporting Club3842080
11Gillstedt KentIID04266143AA50Norrahammars Jakt och Sportsky4139080
12André MånsIID03966590B50Eskilstuna Jaktskytteklubb4139080
13Mattsson LennartIID04400088C50Roslagens Jaktskytteklubb3939078
14Norman OlaIID05010717B50Haninge Jaktskytteklubb3739076
15Skille TonyIID01722463C50Huddinge Jaktvårdsförening3639075
16Joelsson DanIID02747726A50Huddinge Jaktvårdsförening3837075
17Björklund ChristerIID00010666A50Haninge Jaktskytteklubb3737074
18Jimmerfors TomasIID02749897A50Huddinge Jaktvårdsförening4133074
19Forsberg HenrikIID00464011C50Vikbolandets Lokala JVF3439073
20Halldin AndersIID01692273B50Svegeråsens Jaktskytteklubb3637073
21Larsson PeterIID01689376B50Ankarsrums Jaktskytteklubb3736073
22Larsson Tomas IID01177470B50Degerfors Sportskytteklubb3537072
23Olai BirgerIID01998169C50Östgöta Jaktskytteklubb3931070
24Wester ThomasIID05063430C50Huddinge Jaktvårdsförening3036066
25Karlsson PerIID01187768B50Gyttorps Sportskytteklubb2934063
26Landebrink MatsIID04298108C50Haninge Jaktskytteklubb3132063
27Uhlander OlofIID02543038C50Wings & Clays Sporting Club3229061
28Lindblad MagnusIID00263395C50Huddinge Jaktvårdsförening2929058
29Tufvander MikaelIID01772628C50Nordanlunds Jaktskytteklubb2928057
30Tullberg Sven OlovIID01745672A50Roslagens Jaktskytteklubb0000
60+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Petters ConnyIID01071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
2Sahlberg RonneyIID01000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
3Larsson KurtIID01407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
4Kronholm Kent VikingIID01524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
5Norén ThomasIID02747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
6Stålberg HåkanIID01656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
7Larsson KentIID04937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
8Kuutti LarsIID01709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Fridsjö TommyIID01551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
2Haage Jan OlovIID00002693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
60+70+
RankNamnIIDClESPKlubbs1s2SärTot
1Petters ConnyIID01071911AAA60Haninge Jaktskytteklubb4844692
2Sahlberg RonneyIID01000492A60Uppsala Jaktskytteklubb3940079
3Larsson KurtIID01407077AA60Frövi Jaktskytteklubb3542077
4Kronholm Kent VikingIID01524128A60Roslagens Jaktskytteklubb3838076
5Norén ThomasIID02747867B60Huddinge Jaktvårdsförening3440074
6Stålberg HåkanIID01656110AA60Roslagens Jaktskytteklubb3737074
7Fridsjö TommyIID01551007B70Nordanlunds Jaktskytteklubb3536071
8Haage Jan OlovIID00002693C70Nässjöortens Jaktvårdsföre3333066
9Larsson KentIID04937362C60Strängnäs Jaktskytteklubb2733060
10Kuutti LarsIID01709105C60Huddinge Jaktvårdsförening2530055
resultat_example_arkiv

»Klicka här för Mälarcupens Klubblagsresultat

To top of page