Resultat CPK: Compak, 2018-04-08.
Arrangör: Sunderby Sport Jaktskytteklubb

OPEN
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb1923042
2Siikavuopio RobertIID01537360SENSunderby Sport Jaktskytteklubb2120041
3Flodström GöranIID01543682SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1821039
4Rosendahl David1523208390SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1819037
5Liikamaa NicklasIID02097443SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1818036
6Boström PatrikIID01750344SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1619035
7Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb1916035
8Lindbäck MatsIID00430941SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1617033
9Nilsson JanIID0163685055Jakt o Sportskytteklubb Trofe1716033
10Flodström MarcusIID02127859SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1517032
11Nilsson HenrikIID02584835SENDokkas Skytteförening1714031
12Åberg AndersIID01409997SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1713030
13Lång EmilIID01639348SENJakt o Sportskytteklubb Trofe1711028
14Karlsson Jill1523208780DAMSunderby Sport Jaktskytteklubb1013023
SEN (ej relevant, ersätts av OPEN, vid SM av Herr)
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Siikavuopio RobertIID01537360SENSunderby Sport Jaktskytteklubb2120041
2Flodström GöranIID01543682SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1821039
3Rosendahl David1523208390SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1819037
4Liikamaa NicklasIID02097443SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1818036
5Boström PatrikIID01750344SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1619035
6Lindbäck MatsIID00430941SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1617033
7Flodström MarcusIID02127859SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1517032
8Nilsson HenrikIID02584835SENDokkas Skytteförening1714031
9Åberg AndersIID01409997SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1713030
10Lång EmilIID01639348SENJakt o Sportskytteklubb Trofe1711028
DAM
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Karlsson Jill1523208780DAMSunderby Sport Jaktskytteklubb1013023
DAM SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
JUN
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb1923042
2Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb1916035
JUN SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb1923042
2Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb1916035
VETERAN
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Nilsson JanIID0163685055Jakt o Sportskytteklubb Trofe1716033
VETERAN SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Nilsson JanIID0163685055Jakt o Sportskytteklubb Trofe1716033
SUPER-VETERAN
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
SUPER-VETERAN SWE
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
Herr (vid SM only)
RankNamnIIDCPKKlubbs1s2SärTot
1Lindström FelixIID00640282JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb1923042
2Siikavuopio RobertIID01537360SENSunderby Sport Jaktskytteklubb2120041
3Flodström GöranIID01543682SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1821039
4Liikamaa NicklasIID02097443SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1818036
5Boström PatrikIID01750344SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1619035
6Liikamaa FilipIID04753421JUNSunderby Sport Jaktskytteklubb1916035
7Lindbäck MatsIID00430941SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1617033
8Nilsson JanIID0163685055Jakt o Sportskytteklubb Trofe1716033
9Flodström MarcusIID02127859SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1517032
10Nilsson HenrikIID02584835SENDokkas Skytteförening1714031
11Åberg AndersIID01409997SENSunderby Sport Jaktskytteklubb1713030
12Lång EmilIID01639348SENJakt o Sportskytteklubb Trofe1711028
resultat_example_arkiv ... 0