Lerduvesektion Ranking Klassning


Startlista, -
SM-Compak 2018 150duvor - Compak,
Kalmarbygdens Jägare 08-05, 150 duvor,
2018-07-07 2018-07-08

För deltagare: Föranmälan till SM-Compak 2018 150duvor, 2018-07-07 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrLag (3-manna)   Dag 1  Dag 2  Cat.   Del.
1  Alyoussef Yazan   Kalmarbygdens Jäg IID04740085     XXSENta bort
2  Andersen Christian   KFKDK1464330379     XXSENta bort
3  Andersen Jens   KFKDK1464334089     XX55ta bort
4  Andersson Martin   Nimrod Jakt & SSFIID01646246     XXSENta bort
5  Andersson Ola   Ystads JVFIID02201876   Ystads Jaktvårdsförening Lag 1  XXSENta bort
6  Boström Sune   Östhammars JSKIID00251399     XX65ta bort
7  Fogelström Torgny   Ystads JVFIID00969002   Ystads Jaktvårdsförening Lag 1  XXSENta bort
8  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182     XX55ta bort
9  Forsberg Victor   Vikbolandets JVFIID01737499     XXSENta bort
10  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231     XXSENta bort
11  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394     XX55ta bort
12  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408     XXSENta bort
13  Haglund Peter   Kalmarbygdens Jäg IID01557335     XX55ta bort
14  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389     XXSENta bort
15  Hellström Alfred   Vikbolandets JVFIID01635710   Vikbolandets Lokala JVF Lag 1  XXJUNta bort
16  Hellström Rickard   Vikbolandets JVFIID02160412     XXSENta bort
17  Hermansson Johan   0IID04585894     XXSENta bort
18  Jacobsen Kim   Växjö JSKIID00523317     XXSENta bort
19  Jakobsson Krister   Åsbro JSKIID02244006     XXSENta bort
20  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241     XXSENta bort
21  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059     XXDAMta bort
22  Johansson Christian   Växjö JSKIID00326694     XXSENta bort
23  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233     XXSENta bort
24  Johansson Stefan   Kalmarbygdens Jäg IID01655732     XXSENta bort
25  Juthe Nils-Erik   Åby SkytteklubbIID01411023     XXSENta bort
26  Karlsson Johnnie   Åby SkytteklubbIID01624053     XXSENta bort
27  Kronstrand Mikael   För. Skepplanda SpSIID02754512     XXSENta bort
28  Larsson Bengt   För.JSK TrollhättanIID01153731     XX65ta bort
29  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376     XX55ta bort
30  Lindahl Johan   Vikbolandets JVFIID01624041     XXSENta bort
31  Meijer Rolf   Nimrod Jakt & SSFIID01410780     XX55ta bort
32  Melos Oscar   Kalmarbygdens JägIID00146153     XXSENta bort
33  Nilsson Daniel   Växjö JSKIID01269476     XXSENta bort
34  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844     XXSENta bort
35  Persson Roger   Ystads JVFIID01559359   Ystads Jaktvårdsförening Lag 1  XXSENta bort
36  Persson Simon   0IID04585900     XXSENta bort
37  Petersson Lars   Kalmarbygdens Jäg IID02037347     XX55ta bort
38  petersson tomas   Kalmarbygdens Jäg IID1168428     XX55ta bort
39  Ringman Leif   Vikbolandets JVFIID00248449     XX55ta bort
40  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599     XXSENta bort
41  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575     XXSENta bort
42  Sandberg Börje   Kalmarbygdens Jäg IID00808529     XX65ta bort
43  Sandin Emil   Växjö JSKIID00463985   Växjö JSK Lag 1  XXSENta bort
44  Siikavuopio Robert   Sunderby Sport JSKIID01537360     XXSENta bort
45  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308     XXSENta bort
46  Söderman Jan   För. Skepplanda SpSIID02266591     XXSENta bort
47  Tengberg Bo   Trelleborgs JSKIID02848259     XX55ta bort
48  Tengberg Patrik   Trelleborgs JSKIID02663142     XXSENta bort
49  Tommy Lövgren   För.JSK TrollhättanIID03955633     XXSENta bort
50  Wigstrand Göran   Mörrums JSKIID00235863     XXSENta bort
51  Åkerberg Marcus   Vikbolandets JVFIID01655107     XXSENta bort

Antal föranmälda deltagare:51    Dag 1: 51   .....Dag 2: 51

lerduvor.com sponsras av www.elnu.se


lerduvor.com - Svenska Skyttesportförbundet/Lerduvesektionen