Lerduvesektion Ranking Klassning


Startlista, -
South Swedish Open 300 duvor - Compak,
Hässleholmsortens JSK, 300 duvor,
2018-04-21 2018-04-22

För deltagare: Föranmälan till South Swedish Open 300 duvor, 2018-04-21 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrDag 1  Dag 2  Cat.   Del.
1  Alyoussef Yazan   Kalmarbygdens Jäg IID04740085   XXSENta bort
2  Andersen Christian   KFKDK1464330379   XXSENta bort
3  Andersen Jens   KFKDK1464334089   XX55ta bort
4  Andersen Jesper   FredensborgDK1481137560   XXSENta bort
5  Andersson Conny   Eskilstuna JSKIID01090852   XXSENta bort
6  Andersson James   Helsingborgs JSKIID03175156   XXSENta bort
7  Andersson Martin   Nimrod Jakt & SSFIID01646246   XXSENta bort
8  Andersson Ola   Ystads JVFIID02201876   XXSENta bort
9  Aronsson Christian   För. Skepplanda SpSIID02205601   XXSENta bort
10  Bergqvist Pia   Trelleborgs JSKIID01405950   XXDAMta bort
11  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   XXSENta bort
12  Brobeck Anders   Trelleborgs JSKSE1482259262   XXSENta bort
13  Brunander Henrik   Ulricehamns SpSIID03129150   XXSENta bort
14  Dagman Erik   Skövde JSKIID04879299   XXSENta bort
15  Ekberg Jan   För.JSK TrollhättanIID01401696   XXSENta bort
16  Eklund Marcus   Haninge JSKIID01977925   XXSENta bort
17  Englund Michael   Falköpings SSKIID00623916   XXSENta bort
18  Engqvist Fredrik   Nöbbele JSKIID00969950   XXSENta bort
19  Forsberg Henrik   Vikbolandets JVFIID00464011   XXSENta bort
20  Forsberg Jim   Vikbolandets JVFIID00464012   XXSENta bort
21  Fredriksson Johan   Roslagens JSKIID04164231   XXSENta bort
22  Fredriksson Per   Åby skytteklubbIID01709084   XXSENta bort
23  Friberg Peter   Kalmar JSKIID01439394   XX55ta bort
24  Fridh Martin   Mörrums JSKIID01645408   XXSENta bort
25  Frisk Johan   För. Skepplanda SpSIID00990642   XXJUNta bort
26  Gravklev Terje   Siljan ssNO1513271065   XXSENta bort
27  Grinder Trond Arne    Glåmdal LeirdueskyttereNO985938476   XXSENta bort
28  Gullstrand Annelie   Falköpings SSKIID01159877   XXDAMta bort
29  Gusland Magne   Brunlanes SSNO980213016   XXSENta bort
30  Gustafsson Ronja   Brösarps JSKIID04018568   XXDAMta bort
31  Gustavsson Jacob   Brösarps JSKIID00981427   XXJUNta bort
32  Gustavsson Joakim   Sövdeborg JSKIID01917740   XXSENta bort
33  Gustavsson Per   Nimrod Jakt & SSFIID01845291   XXSENta bort
34  Göransson Joakim   Ystads JVFIID02892986   XXSENta bort
35  Haglund Peter   Kalmarbygdens Jäg IID01557335   XX55ta bort
36  Hansson Björne   För. Skepplanda SpSIID00011389   XXSENta bort
37  Hansson Christian   Trelleborgs JSKIID01405961   XXSENta bort
38  Hellström Alfred   Vikbolandets JVFIID01635710   XXJUNta bort
39  Hellström Carina   Vikbolandets JVFIID01568621   XXDAMta bort
40  Hellström Jens   Vikbolandets JVFIID01568699   XXSENta bort
41  Hellström Jonas   Vikbolandets JVFIID01568605   XXSENta bort
42  Henningsson Torbjörn   Hässleholmso. JSKIID01660585   XX65ta bort
43  Hermansson Johan   Mörrums JSKIID04585894   XXSENta bort
44  Hillbertz Ola   Brösarps JSKIID04332021   XXSENta bort
45  Hjalmarsen Kim Andre   Glåmdal LerdueskyttereNO7625342   XXSENta bort
46  Holmberg Anton   Gamleby JSKIID02082129   XXSENta bort
47  Hultzen Oscar   Brösarps JSKIID04027587   XXJUNta bort
48  Hultzen Victor   Brösarps JSKIID03996885   XXJUNta bort
49  Håkansson Emil   För. Skepplanda SpSIID02211896   XXSENta bort
50  Jacobsen Kim   Växjö JSKIID00523317   XXSENta bort
51  Jacobsson Henrik   För. Skepplanda SpSIID01117847   XXSENta bort
52  Jade Jesper    SSVDK1481179968   XXSENta bort
53  Jakobsson Krister   Åsbro JSKIID02244006   XXSENta bort
54  Jarosch Hansi   Roslagens JSKIID04400112   XXSENta bort
55  Jensen Marcus bent   KFKDK1464947846   XXJUNta bort
56  Johansson Albert   Hässleholmso. JSKIID02725488   XXJUNta bort
57  Johansson Anders   Trelleborgs JSKIID03205241   XXSENta bort
58  Johansson Annika   Nimrod Jakt & SSFIID02135059   XXDAMta bort
59  Johansson Christian   Växjö JSKIID00326694   XXSENta bort
60  Johansson Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01057571   XXSENta bort
61  Johansson Henrik   Nöbbele JSKIID01694207   XXSENta bort
62  Johansson Jonas   Örkelljunga JSKIID01542337   XXSENta bort
63  Johansson Mikael   För.JSK TrollhättanIID00957233   XXSENta bort
64  Johansson Stefan   Kalmarbygdens Jäg IID01655732   XXSENta bort
65  Jonsson Svante   Tranås JVFIID00129495   XX65ta bort
66  Juthe Nils-Erik   Åby SkytteklubbIID01411023   XXSENta bort
67  Järpehult Kennet   Falköpings SSKIID02163728   XXSENta bort
68  Karlsson Johannes   Växjö JSKIID01700882   XXJUNta bort
69  Karlsson Johnnie   Åby SkytteklubbIID01624053   XXSENta bort
70  Kim Ewaldh   Ystads JVFIID04372269   XXSENta bort
71  Kronstrand Mikael   För. Skepplanda SpSIID02754512   XXSENta bort
72  Kruse Christian   KfkDK1463769615   XXSENta bort
73  Landell Johnny   Åby SkytteklubbIID01411024   XXSENta bort
74  Larsson Bengt   För.JSK TrollhättanIID01153731   XX65ta bort
75  Larsson Markus   För.JSK TrollhättanIID01503204   XXSENta bort
76  Larsson Per   Trelleborgs JSKIID00731887   XXSENta bort
77  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   XX55ta bort
78  Lindgren Per-Olof   Brösarps JSKIID01671532   XXSENta bort
79  Lindhagen Erik   Ulricehamns SpSIID03129282   XXSENta bort
80  Lindkvist Jan   Hälsingborgs JSKIID01623886   XX65ta bort
81  Lundeby Georg   Moss OJFFNO980213024   XXSENta bort
82  Lundgren Tommy   Falköpings SSKIID01095125   XXSENta bort
83  Malmström Fredrik   Hässleholmso. JSKIID01020380   XXSENta bort
84  Malmström Simon   Brösarps JSKIID04408628   XXJUNta bort
85  Meijer Rolf   Nimrod Jakt & SSFIID01410780   XX55ta bort
86  Melos Oscar   Kalmarbygdens JägIID00146153   XXSENta bort
87  Moberg Weine   Eskilstuna JSKIID01493328   XX55ta bort
88  Molin David   Falköpings SSKIID01475800   XXSENta bort
89  Molin Stefan   Staffanstorps SSKIID04158508   XXSENta bort
90  Mårtensson Pär   Ulricehamns SpSIID03129296   XXSENta bort
91  Möller Jan   Eslövs JSKIID04763213   XXSENta bort
92  Nilsson Daniel   Växjö JSKIID01269476   XXSENta bort
93  Nilsson Magnus   Kalmarbygdens Jäg IID04020224   XXSENta bort
94  Nilsson Patrik   Hässleholmso. JSKIID01020312   XXSENta bort
95  Nilsson Per   Strövelstorps JSKIID02274588   XX55ta bort
96  Nilsson Per   Norra Frosta JSKIID00320633   XX65ta bort
97  Nordberg Ingemar   För. Skepplanda SpSIID01784844   XXSENta bort
98  Nordskog John Ole   Siljan SportskyttereNO1463771715   XXJUNta bort
99  Nyvaller Charlotta   Skövde JSKIID04891050   XXDAMta bort
100  Næss Oskar   Moss OJFFNO1469108287   XXSENta bort
101  Olin Tommy   Hässleholmso. JSKIID01056757   XXSENta bort
102  Olsson Lars   0IID00645136   XXSENta bort
103  Olsson Mats   Ystads JVFIID02936253   XXSENta bort
104  Palmgren Alexander   SiljansportskyttereNO1463773129   XXJUNta bort
105  Palmgren Martin   SiljansportskyttereNO1463566369   XXSENta bort
106  Persson Andreas   Brösarps JSKIID02607934   XXSENta bort
107  Persson Roger   Ystads JVFIID01559359   XXSENta bort
108  Persson Simon   0IID04585900   XXSENta bort
109  Petersson Lars   Kalmarbygdens Jäg IID02037347   XX55ta bort
110  Pettersson Mikael   Roslagens JSKIID01716252   XXSENta bort
111  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   XX55ta bort
112  Regenberg Sören   FredensborgDK1481183774   XXSENta bort
113  Rooth Magnus   Kalmarbygdens Jäg IID00900343   XXSENta bort
114  Rosell Kent   Hälsingborgs JSKIID03577201   XXSENta bort
115  Roswall Stefan   För. Skepplanda SpSIID02211887   XXSENta bort
116  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   XX55ta bort
117  Samuelsson Stefan   Nimrod Jakt & SSFIID00888599   XXSENta bort
118  Sandahl Jonas   Nimrod Jakt & SSFIID01280575   XXSENta bort
119  Sandberg Börje   Kalmarbygdens Jäg IID00808529   XX65ta bort
120  Sandin Emil   Växjö JSKIID00463985   XXSENta bort
121  Sandin Samuel   Nimrod Jakt & SSFIID03594552   XXSENta bort
122  Skinne Per Kristian   Sarpsborg ojffNO1463424339   XX55ta bort
123  Solem Henning   Siljan ssNO1513273892   XXSENta bort
124  Stenström Mattias   För. Skepplanda SpSIID03500308   XXSENta bort
125  Strengbom Ingemar   Uppsala JSKIID00269286   XX55ta bort
126  Stridh Jerry   Nimrod Jakt & SSFIID00245954   XXSENta bort
127  Stålberg Anton   Rosersbergs SSKIID01656802   XXSENta bort
128  Stålberg Håkan   Rosersbergs SSKIID01656110   XX55ta bort
129  Sussie Jade   SSVDK1481180325   XXDAMta bort
130  Svensson Gustavsson Linus   Brösarps JSKIID03543033   XXJUNta bort
131  Söderman Jan   För. Skepplanda SpSIID02266591   XXSENta bort
132  Tengberg Bo   Trelleborgs JSKIID02848259   XX55ta bort
133  Tengberg Patrik   Trelleborgs JSKIID02663142   XXSENta bort
134  Tilly Jimmy   Brösarps JSKIID04049803   XXSENta bort
135  Tommy Lövgren   För.JSK TrollhättanIID03955633   XXSENta bort
136  Tyreng Svein-Martin   Moss OJFFNO1466712504   XXSENta bort
137  Wigstrand Göran   Mörrums JSKIID00235863   XXSENta bort
138  Wimmer Jörgen   Kalmarbygdens Jäg IID01656483   XXSENta bort

Antal föranmälda deltagare:138    Dag 1: 138   .....Dag 2: 138

lerduvor.com sponsras av www.elnu.se


lerduvor.com - Svenska Skyttesportförbundet/Lerduvesektionen